Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč má pořád někdo potřebu věnovat články mrtvýmu alkoholikovi Veškrnovi, největšímu morálnímu bahnu, co tenhle stát pomohl rozkrást a rozprodat. Dejte si novináři pořádnou ránu do palice, aby se vám konečně rozsvítilo.
    • A proč se staráš o Havla, střízlivý ignorante? Patříš mezi tu spodinu, o které se ani nemluví!
      Sklapni, zalez, spláchni se!
    • Hm! O Tobě, klaus-putinovský blbe, nebude nikdy nic známo, jen to, žes patřil k těm, kteří často
      vyhledávali služby na zašívání pudelí, bylo to období "renesance" kultu osobnosti Purtlera!
      Přečkalo to jednu krutou ruskou zimu.
  • Vzpomínám si jak ten gang kolem toho vožraly,lháře a podvodíka, humanitárního vraha a zkorumpovaného politika-jak o něm řekl jeho spolupracovník Čarnogurský, lítali, psali, lobovali, ..aby dostal tady tento ondoň Nobelovku za mír, zejména za humanitární vraždění v Jugoslávii a společné prosazení s Buschem to, že NATO z obranného paktu se stalo útočným a začalo se vraždit po celém světě, ovšem pod heslem :neseme Vám svobodu a demoékracii " na Vašich hrobech:-))
    • Vždyť Ty ani nevíš, o co kráčí, troubo nepochopený! Zalez!
  • opet sami intelektualove a laskavi lide, tady v te diskusi - opravdu vykvet...nobelovka je udelovana hlavne za vedni obory a pak taky za mir a literaturu a mezi temi by nas Havel mel misto...jak cesky narod muze byt na nekoho hrdy, tak to hned zacne kritizovat a svejkovatet..
    • Jasneee, vzdyt vlastne vynalezl humanitarni bombardovani!!! Akorat ted nevim, jestli to spada do oblasti ceny za mir jako sametovy bombovy narez nebo za literaturu jako nejlepsi tragikomedie. Njn. Ja bl.ec se v tom nevyznam. *1* *1* *1*
  • Hmm, to bude asi tim, teda s tim Havlem, ze nobelovka za ritni alpinismus do p.dele SSA se jeste nedava. Takova oblast lidske cinnosti tam neni. Ale mozna, ze ji tam nejakej bilderberg jeste protlaci, kdo vi. *1* *1*
  • V. Havel byl nejen lhář a podvodník, tak byl i impotent a duševní mrzák.
    • Peppone využil nejnovějších informací z KGB, odd. teorie desinformace, Kreml!
      Byly jupraveny v Institutu Václava Klause, s.s.s.r.!
    • ovsem ty si prikladny a dokonaly, jen se ptam co? Asi to nejvic vystihuje slovo ubozak...
  • PŘÁTELÉ, UČIŇME K TÉMATU TÉ SMĚŠNÉ NOHELOVY PALETY MALOU ANKETU, abychom zjistili jednu poměrně podstatnou věc. Otázka zní: JAKOU ČÁSTKU BYSTE BYLI OCHOTNI DÁT ZA VSTUPENKU NA VEŠKRNOVU "DIVADELNÍ HRU" a JAKOU ČÁSTKU BYSTE BYLI OCHOTNI DÁT ZA TO, ABYSTE NA NI JÍT NEMUSELI ??? (obě částky poté porovnáme a velmi snadno zjistíme nejen uměleckou úroveň Veškrnových děl, ale i míru jejich všeobecné oblíbenosti). DĚKUJI VŠEM ZA PRAVDIVÉ ODPOVĚDI A PŘEJI PĚKNÝ DEN.
    • ubohej demagogu, zhasni si a chvili medituj nad svoji blbosti, mozna se ti rozsviti, ale obavam se ze je vse ztraceno:-)
    • 1 000 Kč abych nemusel.
  • Ožralecké absintové plky buržoazního synka Veškrny o, štítícího se práce stejně jako cikáni, už evidentně ve společnosti přestávají fungovat, a to je dobře. Frenetickým uctívačům tohoto howada bych POVINNĚ naordinoval v rámci terapie shlédnutí některého z Veškrnových veleděl, a to všechno bez plechových spoďárů a kýblu na zvracení.
    • Ty jsi opravdu fašobolševický pacient. Vem si Lexaurin, když máš hlad nejsi to ty. *1*
      • Neobtěžuj myslící lidi oždibováním jejich kotníků, HNIDO VEŠKRNOVA! Padej do dívadla na Veškrnův hnůj, dřív s tebou vůbec nemíním diskutovat.
        • Tobě musel někdo moc ublížit! Šacuji to na velké natržení a velkou ztrátu krve!
        • ta nenavist uz musi uplne tohoto blba fyzicky bolet
  • Bojovník za svobodu, pan Václav Havel, hmm.. Já mu plácal na náměstí, byl jsem nadšený z novoročního projevu"..naše země nevzkvétá..". Až propagací bombardování civilistů jediného potencionálního spojence Ruska v Evropě se, alespoň pro mne, odkopal. Jenom nenávist ke komoušům a lži propagandy USA u něj zvítězily. Cožpak o to, každá propaganda lže a komouše nemám rád, ale tenkrát jsem chtěl věřit, že bude líp, že bude svoboda. Byl jsem naivní, přišly jen jiné praktiky upevňování moci (u nás totožné s komunistickou) a ohlupování propagandou. Inu Václave Havle, naše země nevzkvétá, takže žádné ocenění.
    • já neplácala, heč a došlo na moje slova
  • KIMCID
    Kdo je to Havel?
    • Ten kdo pod záštitou demokracie bojoval jen o navrácení nakradeného rodinného majetku a kdo umožnil lumpům mnohem větším než komunisti se dostat k moci !!!
  • Buďme objektivní a přiznejme si, že spousta Čechů po roce 1989 uvěřilo vymývání mozků západními tajnými službami o tom, jaký byl údajně Veškrna šikanovaný chudáček (ve skutečnosti NIKDY NEBYL ZAVŘENÝ!), údajně obyčejný pracující člověk, zatímco se jeho špinavé pracky nikdy práce ani nedotkly, údajně talentovaný dramatik (jeho "divadelní hry" bych se neodvážil promítat ani jako dávidlo pro otrávené psy) a jiné podobné účelové lži, rafinovaně doplněné krátkými kalhotami, aby se masa mohla s tímto zbytečným tvorem lépe identifikovat a ztotožnit. To se u mnoha lidí bohužel povedlo a u některých to trvá i dodnes. Položme si otázku, proč nikdo neprotestuje proti pojmenovávání letišť po těchto zarmošlapských ožralech a huličích a kdo vlastně ve skutečnosti v tomto státě vládne, když to vůle lidu rozhodně není. To jen proto, aby se obludný lapsus se zvolením Veškrny už nikdy neopakoval.
    • možná spousta, ale ve skutečnosti ne většina
      • Hlehle, známá rudá picha Pusinka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit