Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • worldonline jste zbabělec a lhář. Budete opravdu právník protože ti mají lhaní
    v popisu práce když u soudu z vrahů dělají andílky.

    Nick Herman jsem nikdy neměla. Používala jsem anglická jména a každé mě bylo
    ukradeno stejně jako nyní kradete i soudružku.
    Praxe KGB - odpůrcům Ruska ukrást nick nebo z nich udělat imaginárního cvoka Tečku.

    soudružka Pusinka a pusinka. Jsou to 2 různé nicky takže jsem jí nic neukradla.
    • Naposledy Vás důrazně upozorňuji, že nejsem pro Vás žádný lhář! Za druhé, nic vám nekradu, nemám ve zvyku jako Vy krást nicky. A rozdílné je souružka pusinka/pusynka. Což je podle Vás v pořádku! Tak už zavřete tu Vaší hloupou pussu!
      • Jste lhář a obhájce zločince Putina!!

        Držte si ji sám nebo si s váma můj přítel pokecá mezi čtyřma pěstma.
        • Hmm už se bojím. To je vyhrožování fyzickým násilím. Jen tak dál!
          § 353 Nebezpecné vyhrozování
          (1) Kdo jinému vyhrozuje usmrcením, tezkou újmou na zdraví nebo jinou tezkou újmou takovým zpusobem, ze to muze vzbudit duvodnou obavu, bude potrestán odnetím svobody az na jeden rok nebo zákazem cinnosti.
          (2) Odnetím svobody az na tri léta nebo zákazem cinnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li cin uvedený v odstavci 1
          a) jako clen organizované skupiny,
          b) vuci díteti nebo tehotné zene,
          c) se zbraní,
          d) na svedkovi, znalci nebo tlumocníkovi v souvislosti s výkonem jejich povinnosti, nebo
          e) na zdravotnickém pracovníkovi pri výkonu zdravotnického zamestnání nebo povolání smerujícího k záchrane zivota nebo ochrane zdraví nebo na jiném, který plnil svoji obdobnou povinnost pri ochrane zivota, zdraví nebo majetku vyplývající z jeho zamestnání, povolání, postavení nebo funkce nebo ulozenou mu podle zákona.
  • A další rudá podpásovka!!

    Nejsem tu 24 hodin. Dávky neberu takže mě z daní rozhodněte neživíte Lháři worldonline.

    Je to poznat že pravdivé informace které píši agentům KGB hrozně vadí. Věnují
    totiž celé hodiny na mé urážení a zesměšnování. Kradou mě nick.

    A ujasněte si soudruzi stranickou politiku - jednou jsem stará ošklivá - podruhé mladá
    naivní - potřetí kluk a počtvrté nick Herman. Dost široký rozstřel ale se špatnou muškou. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Dokažte mi, že lžu, nebo mlčte! Ještě jednou napíšete, že jsem lhář, tak si to povíme jinde! Dokázat to ovšem nemůžete, protože Vy jste jen hloupý provokatér a fráze máte pořád stejné. Zrovna, jako jste neprokázal, stejně jako Váš vzor přítomnost Rusů na UA. Tak tady přestaňte bulet, a jděte dělat třeba do průmyslové zóny za 13 litrů. Ať víte jaká je realita hlupáku!
      • Jste lhář a zbabělec! Obhájce zločince Putina a pokrytec!

        Kolo bych si o vás neopřela.
        • Pánský kolo???
          • Tak tó bylo dooost dobrý! *1* *1* *1* *1* *1*
          • Lhářem jako jste vy pouze pohrdám takže už na vás reagovat nehodlám.
    • ... myslel jsem si, že jsi duševně na dně, ale díkybohu se propadáš do sraček dál a dál :)))
  • ... takto má vypadat akční a chytrý prezident, ne jako nějaká troska s hůlčičkou :)))
  • Já myslím, že je ta fotka stylizovaná...
    Asi tak:
    Bezpečnostní prověrkou prověřený režisér: Pane prezident, bylo by dobré udělat pro veřejnost nějakou fotku jak dáváte Putina do latě. Mohl by jste dělat, jakože zrovna telefonujete? Obama: asi takhle? Režisér: Promiňte, ale chtělo by to něco co by čtenářům naznačilo že si na to Rusko došlápnete.. Obama: To mám jako po něčem šlapat. Cain vtipkuje: třeba po úmluvě OSN. Obama: To abych si vzal jinné boty, sakra do čeho jsem to ráno šlápnul? Režisér: Pane prezidente to je přesně ono, jak si to otíráte o tu hrnu stolu, teď ještě prsty naznačit co by si měli od nás země v evropě koupit.... Cain: jako pistolky jo, nebuďte naivní... *14*
    • ... degen pusinka a jeho soukmenovci nikdy nepochopí, co jsi chtěl :)))
  • Nereagujte na nik soudružka Pusinka, zjevně prožívá agónii. Je tu H24 a měsíc v kuse by to nevydržel ani slon. Alespoň vidíte, co platíte z daní!
  • Agenti KGB na Tiscali ukazují svou levou totalitní tvář!

    Jeden krade nicky. Druhý dělá z holky kluka. Třetí lže jak komunista Baron Prášil
    když tvrdí že Rusko okupovalo Polsko v zájmu Polského lidu. *15* *15*

    Jen pokračujte soudruzi. Hlavně si dávejte pozor až dostanete pozvání z Kremlu
    na večeři. Do čaje dávají polonium. *15*
  • Bacha!!! Transvestita soudružka komunistka Pusinka o5 perlí!!!
    • Putin je malý takže to sedí. Jistě dělá statným vrahům z KGB ženu. *2* *2*
      • Neškrtí tě podvazky, babochlape??
        • Se zmizením nicku Herman, zde začali nicky Hans, Fred.... atd. Po té nám z tohoto muže vznikla anorektická soudružka Pusinka. Těsně před tím ovšem ukradla jiné pusince nik. Tenhle fakt je dohledatelný.
  • Včera mi pan doktor diagnostikoval kapavku, syfilis a chlamydie.
    Cítím se tedy velmi zranitelně a jsem podrážděná. Prosím tedy zdejší neomalence aby si svůj vztek vybíjeli na někom jiném!!
  • Hledá se bandita Adolf Iljič Putin! Živý nebo Mrtvý!!
  • Mylíte, že ta fotka jak Obama telefonuje je momentka, nebo pózoval pro fotografa.
    Každopádně jestli vidím dobře, Cain se tomu jen v pozadí směje..
    • Vladimír mu zřejmě řekl něco hustýho a on pouští bobky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit