Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve včerejších zprávách psaly agentury o tom , že Obama s Putinem hovořili o nutnosti řešit "vnitroukrajinské "problémy mírovou cestou - diplomaticky. o tom nějak článek pomlčel - PROČ???
    • No proč? Všimněte si že jednal "se svým kolegou a šéfem Kremlu." Už zde je jasně vidět, co se nám snaží podsouvat!
      • Pozor ono to ušatý torpédo už umí i telefonovat a při tom dupat nožičkami.
  • To bylo jinak: Noční telefonáty Bílého domu. Válečný zločinec hovořil s Válečným zločincem a Putinem *13*
    • No jo , ale uváděné válečné zločince Haagský tribunál nemůže soudit.
      • To nemůže. Protože by Amerikáni měli důvod vtrhnout do Haagu a konečně by s tou Evropou mohli zatočit.
  • Konečně jste pane Obamo pochopil že s ruskem se musí jednat ale tvrdě!!

    Ano pokud bude Rusko pokračovat v okupaci části Ukrajiny je třeba zavést sankce
    na všechno co je z Ruska. Odstřihnout je od civilizovaného světa a držet v karanténě!!

    Ukrajina má právo připojit se k EU. Je to samostatný stát a už nespadá pod Ruskou nadvládu.
    Dokud to Rudý Kreml neuzná není o čem jednat.
    • Tito samozvaní pohlaváři Ukrajiny se mohou připojit i k mravencům ATA. Nechci se opakovat přečti si něco o druhé válce. Ale, probůh neposlouchej české komentáře k západním filmům
      o této strašné válce. Za poslední dva roky se jich vyrojilo množství a jejich účelem je FALŠOVAT skutěčné dějiny.
    • Píšete se stále stejně - podobně jako Petruška Šustrová v TV - jako splašená slepice. A nemsíte se ptát : Ko-ko-ko-komu to říkám - vám!!!
      • Tenhle hoch se dal na dráhu ženy. Taková místní rarita. Něco jako komár v noci.
        • Ha ha. Já se jako holka narodila takže na tu dráhu jsem jaksi byla vržena. *15* *15*
          • Vy jste byl vyvržen, ne vržen Hermane!
            • Sakra, zase jsme (my = Komitet gosudarstvennoj bezopasnosti) utřeli hubu! Nezdá se, holka, ta je fikaná!!! *5* Určitě je krásná jako Mata Hari... Soudružko, já Tě zbožňuju! *14*
            • jo hodím fotku i adresu. A KGB pošle čaj s poloniem že. Tak naivní zase nejsem.
            • Trošku mi to připomíná slavnou komedii "Někdo to rád horké": - Jsem holka, jsem holka, jsem holka!!! Soudružko Pusinko, napiš nám něco o sobě, a nebo hoď odkaz na nějakou svojí fotku... moc prosím, smutně koukám... *3*
            • Proč bych se měl snažit? Jste mi naprosto volný!
            • Vaše urputná snaha udělat z holky kluka je stejně směšná jako rudé heslo
              poručíme větru dešti. *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit