Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na ukrajině nebude klid dokud bude žít poslední banderovec a fašista,sláva opolčencům,přeji jim,aby co nejdřív zvítězili
  • CCCP = fašistický vřed této planety!
  • Náš Vůdce Putin je nejlepčí vojeVůdce na svjetě a tůto válku kerá bude vihraje protože má v záloze Raketoplán Buran vlasní víroby a zničí Mandelinku Bramborovó keró mně demograd sósed háže v noci přes plot do erteplí. Potom si budeme v komunyzmu každý dójit svojeho drušstevního kozla aby sme se mněli dobře. Čest!
  • Jak se asi fotila ta fotka...
    Asi tak:
    Bezpečnostní prověrkou prověřený režisér: Pane prezident, bylo by dobré udělat pro veřejnost nějakou fotku jak dáváte Putina do latě. Mohl by jste dělat, jakože zrovna telefonujete? Obama: asi takhle? Režisér: Promiňte, ale chtělo by to něco co by čtenářům naznačilo že si na to Rusko došlápnete.. Obama: To mám jako po něčem šlapat. Cain vtipkuje: třeba po úmluvě OSN. Obama: To abych si vzal jinné boty, sakra do čeho jsem to ráno šlápnul? Režisér: Pane prezidente to je přesně ono, jak si to otíráte o tu hrnu stolu, teď ještě prsty naznačit co by si měli od nás země v evropě koupit.... Cain: jako pistolky jo, nebuďte naivní...
  • Esli se nadsoudruhovi Putinovi nepodaří rospotat tů svjetovů válku tak ten komunyzmus nevibudujeme soudruzi. Čest!
  • Mi ňechóčeme vódku! Mi chóčeme chljebá! Nam umjerljájut rebjáta gládom tovóryšč Půtin! Hilfe! Help!
  • CCCP = fašistický vřed naší planety!
  • asi tu udělám pořádek *10*
  • Slevnil jsem ti vodku, tak drž hubu, nebo skončíš v lepším případě v gulagu!
  • A čto chljéba? Búďet tovóryšč Půtin?
  • Zlej Trolle,ano takhle to má vypadat,nemazli se s nima,ty jsi tady šéf *15*
  • Do ČR už komunistickým vlastizrádcům došly instrukce z Kremlu...
  • Zlej Trollíku,9 mínusů za minutu ?? nějak jsi vyměknul ty rudej bobku *3*
  • Zlej Trollíku,9 mínusů za minutu ?? nějak jsi vyměknul ty rudej bobku *3*
  • Naše nenávist a lež musí zvítězit nad pravdou a láskou!
  • Nasr si.
  • Ani 100 soudruhů Hitlerů by nedokázalo to co dokáže náš všeckýma mylovaný Vůdce nadsoudruch degeneralisismus Putin!
  • Zlej Trolle ,to víš že máš jenom jeden nick
  • Mám jenom jeden.
  • Mi komunysti chceme eště víc takových částí soudruhu. Enom pokračuj protože enom tak zatočíme s tema demogratama! Čest soudruhu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší