Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zuřivá antikomunistka, ano za minulého režimu musela na vydělané peníze pracovat a o takových bezpracných příjmech jako má dneska za mletí hubou se jí nikdy ani nesnilo!Takže se ji nedivím babizně!
  • Tak to by byl opravdu premiér(ka) na baterky a na dálkové ovládání, ovladač by měl kalousek, ochrapa a pár jiných.
    • Pouze Kalousek, ochrapa ne, na toho má ovladač také Kalousek. Tak by měl dva. A tak je to spravné, tak to má byt.
  • Tak proto se tak zubila při rozhovoru už se těší na další zlodějny modrá straka, a nedrnčel jí telefon ale vibrátor.... *1*
  • paní Němcovou beru jako zuřivou antikomunistku, tak si jí pamatuji z televizních debat, když se tam ještě objevovala. Pro pravičáky je to ale asi opravdu dobrá volba, díky které mají šanci dál pokračovat v další destrukci ekonomiky. To, co Zeman ušetří na nekonání předčasných voleb, bohatě vyváží další ekonomické tunely pro pracháče a další a hlubší demoralizace ve společnosti. To by měl opravdu ještě zvážit.
  • Ona ?To snad ne ???!!Ta,která při provalení skandálu s Nečasovou paní dominou řekla,když konečně policie začala konat ve prospěch lidu a ne svých kmotrů,že "demokracie v tomto státě byla ohrožena " (čím paní Němcová ?Tím že se vám nenasytným papalášům zavírají vaši kamarádíčkové,kteří jen kradou ?) a že je to "zásah proti volené elitě národa" ?Kdo je "volená elita národa" ?Vy ??Ta vaše zkorumpovaná ODS jestli si pamatujete paní Němcová ve volbách 2010 skončila na 3 místě ?První byla ČSSD,ale nechtěla udělat vládu s komoušema,neměla většinu,zatímco vy jste se spojili s Kalouskovo-vyděračskou stranou BOB09 nebo jak se ta jejich tragédie jmenuje.Tak si tady nehrajte na "volenou elitu" !!A už aby jste táhli do horoucích pekel !
  • Němcová je dobrou volbou pro zločince. Je to pinda.
  • Pokud se budu muset dívat denně na tento křivý ksicht tak se raději vystěhuji.
    • Pozdravuj Kima, šulíne!
      • Jsem cikán Pišta tečka ze s Plzně, heč? *5*
        • Vím to o tobě, ale nezávidím.
  • Tahle snad svazačka není! Nebo taky?
  • Volba Němcové je dobrá volba. Je to totiž velmi slabý a nevýrazný politik, byť sedí nejvýše v poslanecké sněmovně. Dobrá volba, všichni si prosadí své, díky tomuto slabému předsedovi vlády. Je mi líto, že Zeman ze své tvrdosti a vzdoru trochu polevil. Mám obavy, že tuto nevýraznou ženštinu asi přijme. Potom bude dál pokračovat ožebračování státu v režii převlékačů kabátů a člověka všech svinstev schopného, Kalouska. Bohužel mám obavy, že všichni dosud neschopní ministři opět zasednou do svých zasmrádlých kanceláří a tato zoufalost bude pokračovat až do nových voleb. Bohužel. Tragikomedie jak se zdá nekončí. K naší smůle. Kéž bych se ale mýlil.
  • ona je asi nejlepsi z ods, ale bude to stacit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit