Přejít na výpis diskuzí

Nová doba aneb Proč Babiš nebyl u Moravce

27.6.2017 16:27
Alina Holušová 96 příspěvků

Opravdu je to takový problém, že Andrej Babiš nedorazil do České televize na natáčení populárního publicistického pořadu Otázky Václava Moravce? Skutečně to znamená, že se bývalý ministr financí a jeden z nejbohatších můžu v Česku odmítá zpovídat veřejnosti? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moraveče jdi už dělat něco v čem jseš nestraný.Třeba studio 4%
    • ... nauč se psát, deb*le :)))
  • Pane Moravče, váš pořad se mi líbí a nenechte se znechutit.
  • Já su občan z Tiscali a volajů ma kokoťá palica.
  • ... žvanil Moravec nebude Andreje komandovat :)))
  • Hltači " Bureše" ještě nepochopili jak si je omotává kolem prstu. Umí mluvit - a to je všetko *1*
    Bere nehorázné dotace, likviduje malé podniky, které na dotace nedosáhnou, o minulosti v STB se již psalo a českému človíčkovi to stále a stále nedochází. Mnoho lidí na tím nepřemýšlí a proto mohou existovat šmejdi č.1 s předraženým zbožím, šmejdi č.2, kteří si říkají finanční poradci a "Burešové" s dobrou mluvou. Prostředí v této republice umožňuje veškeré takové pakáži přežít a být úspěšný. *16*
    • doufám že až vyhraje volby emigruješ *15*
      • ... toho nikdo ani v Somálsku chtít nebude :)))
        • Zatím jsem tam nebyl, ale dám ti vědět jestli mě tam budou chtít *2* Možná se tam lidi k sobě chovají lépe - co ty víš? Neuráží se navzájem, nepodvádějí, nekradou, nemají potřebu STB a jejich složek. Dle tvé přezdívky soudím že to máš jistě v hlavě srovnáno *1* *1* *1*
    • ... omyl, zdaleka ne všichni jsou omotaní blbečkové jako ty, přiblblo :)))
  • Otázky V. Moravce je dobrý pořad, zvyšuje tlak stoupencům bláboly ožraleckých "bonmotů" a rádoby ředitele podniku ČR, že ÁNO.
    • ... typický projev tvé omezenosti, balíku :)))
    • Ano je to asi měsíc kdy si napříč politickým spektrem a zaměřením, si notovali spolu s komunisty křesťané,ODSáci i TOPáci.
      Ukázka politické zrůdnosti.
      To raději vtipný bonmot než zloděje, co mají křivou hubu.
    • ČOURÁKU *16*
  • Moravec selhává stále více. Už by si měl odpočinout od moderátorské práce.
    • ... wau, dostal jsi mě :)))
  • Otázky Václava Moravce je už trapný pořad. Pan Moravec se staví za všeználka, snaží se druhé přetrumfovat a proto mu tam nechce ani pan prezident a teď už ani budoucí premiér pan Babiš chodit. Ten pořad je zbytečně dlouhý a navíc kazí nedělní poledne. *16*
    • Dívej se na Novu. Například na vysoce intelektuální pořad Ordinace v růžové zahradě.
  • Koukám jak se příslušníci Babišovy fašistické smečky zastávají svého fýrera.

Ale čemu se divíme v tomto českém Šaškystanu: máme zákon o protiprávnosti komunistického režimu a stranu, vyznávající ten rudý fašismus máme v parlamentu. Holt, "kdo se nevyrovnal se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu", jak praví stará moudrost.
    • Ty nikdy nemůžeš překročit stín svých nabiflovaných názorů. Jsou stále stejně hloupé, protože nic jiného neznáš a neumíš. Takové mentálně omezené voliče, jako jsi ty, potřebují pouze ODS a TOP09 a jejich různé pravicové odnože. Přeju jim je, protože čím více bude pravice rozdrobená, tím méně bude akčnější a nebezpečná.
  • Odpověď Občanovi.
    Člověče co to melete? Viděl jste někdy OVM? Copak tam politiky zpovídají občané? *3*
    Jaké pohrdání občany? Jedině od Moravce, když si včas nezajistil náhradníka. *14*
    Pokud se chcete Andreje Babiše něco zeptat, můžete kdykoliv třeba na FB.
    Rád vám odpoví. *4*
    • Odpověď Lumpovi:
      V civilizované zemi je to jednoduché: politik, který se nechce zpovídat občanům prostě není zvolen a musí se živit prací a ne politikou. Zdůrazňuji v civilizované zemi.
      • Máš pravdu, po roce 1989 jsme se stali necivilizovanou zemí a stále více se propadáme mezi země střední Afriky.
        • ... ty tam jsi již dávno, primitive :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit