Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moraveče jdi už dělat něco v čem jseš nestraný.Třeba studio 4%
    • ... nauč se psát, deb*le :)))
  • Pane Moravče, váš pořad se mi líbí a nenechte se znechutit.
  • Já su občan z Tiscali a volajů ma kokoťá palica.
  • ... žvanil Moravec nebude Andreje komandovat :)))
  • Hltači " Bureše" ještě nepochopili jak si je omotává kolem prstu. Umí mluvit - a to je všetko *1*
    Bere nehorázné dotace, likviduje malé podniky, které na dotace nedosáhnou, o minulosti v STB se již psalo a českému človíčkovi to stále a stále nedochází. Mnoho lidí na tím nepřemýšlí a proto mohou existovat šmejdi č.1 s předraženým zbožím, šmejdi č.2, kteří si říkají finanční poradci a "Burešové" s dobrou mluvou. Prostředí v této republice umožňuje veškeré takové pakáži přežít a být úspěšný. *16*
    • doufám že až vyhraje volby emigruješ *15*
      • ... toho nikdo ani v Somálsku chtít nebude :)))
        • Zatím jsem tam nebyl, ale dám ti vědět jestli mě tam budou chtít *2* Možná se tam lidi k sobě chovají lépe - co ty víš? Neuráží se navzájem, nepodvádějí, nekradou, nemají potřebu STB a jejich složek. Dle tvé přezdívky soudím že to máš jistě v hlavě srovnáno *1* *1* *1*
    • ... omyl, zdaleka ne všichni jsou omotaní blbečkové jako ty, přiblblo :)))
  • Otázky V. Moravce je dobrý pořad, zvyšuje tlak stoupencům bláboly ožraleckých "bonmotů" a rádoby ředitele podniku ČR, že ÁNO.
    • ... typický projev tvé omezenosti, balíku :)))
    • Ano je to asi měsíc kdy si napříč politickým spektrem a zaměřením, si notovali spolu s komunisty křesťané,ODSáci i TOPáci.
      Ukázka politické zrůdnosti.
      To raději vtipný bonmot než zloděje, co mají křivou hubu.
    • ČOURÁKU *16*
  • Moravec selhává stále více. Už by si měl odpočinout od moderátorské práce.
    • ... wau, dostal jsi mě :)))
  • Otázky Václava Moravce je už trapný pořad. Pan Moravec se staví za všeználka, snaží se druhé přetrumfovat a proto mu tam nechce ani pan prezident a teď už ani budoucí premiér pan Babiš chodit. Ten pořad je zbytečně dlouhý a navíc kazí nedělní poledne. *16*
    • Dívej se na Novu. Například na vysoce intelektuální pořad Ordinace v růžové zahradě.
  • Koukám jak se příslušníci Babišovy fašistické smečky zastávají svého fýrera.

    Ale čemu se divíme v tomto českém Šaškystanu: máme zákon o protiprávnosti komunistického režimu a stranu, vyznávající ten rudý fašismus máme v parlamentu. Holt, "kdo se nevyrovnal se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu", jak praví stará moudrost.
    • Ty nikdy nemůžeš překročit stín svých nabiflovaných názorů. Jsou stále stejně hloupé, protože nic jiného neznáš a neumíš. Takové mentálně omezené voliče, jako jsi ty, potřebují pouze ODS a TOP09 a jejich různé pravicové odnože. Přeju jim je, protože čím více bude pravice rozdrobená, tím méně bude akčnější a nebezpečná.
  • Odpověď Občanovi.
    Člověče co to melete? Viděl jste někdy OVM? Copak tam politiky zpovídají občané? *3*
    Jaké pohrdání občany? Jedině od Moravce, když si včas nezajistil náhradníka. *14*
    Pokud se chcete Andreje Babiše něco zeptat, můžete kdykoliv třeba na FB.
    Rád vám odpoví. *4*
    • Odpověď Lumpovi:
      V civilizované zemi je to jednoduché: politik, který se nechce zpovídat občanům prostě není zvolen a musí se živit prací a ne politikou. Zdůrazňuji v civilizované zemi.
      • Máš pravdu, po roce 1989 jsme se stali necivilizovanou zemí a stále více se propadáme mezi země střední Afriky.
        • ... ty tam jsi již dávno, primitive :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit