Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak přijímala? Vleže, vkleče, vestoje!
  • pořád platí presumpce neviny
  • Měl by si na Nagyovou posvítit finanční úřad!!!!!!.
    Přijetí darů od cizích osob, i pokud by to bylo legální a nejde o korupci, podléhá
    DANI DAROVACÍ. *16* *16* *16*
    Při hodnotě darů nejméně 10 Mega bude ta daň několik milionů *16* *16* *16*
    + úrok z prodlení 36,5 % pa. + pokuta *16* *16* *16* *16*
    Existuje silné podezření na trestný čin daňového podvodu a neoprávněného krácení daně se škodou velkého rozsahu, tj. trestní sazbou až 12 let nepodmíněně! *16* *16* *16* *16*
    Co dělá příslušný finanční úřad pro Prahu 5?????????????? *16* *16* *16* *16* *16*
    Mach ze Sparty svého času dostal 5,5 roku natvrdo za daleko míň /jen 1,5 Mega/*6* *6* *6*
  • Na i-DNES píšou že taky vzala Nagy lišku za čtvrt Mega!
    Pomóóóóc, smažte tóóóóó, jestli to uvidí stará tak mám po 3,14-či!!!!!!!
    Já jsem starej kópil lišku jenom za vosumtisíc *6* *7* *8* *9* *13*
    • Měl jsi ji dát kocura přes ledviny. *1* *1* *1* *1*
  • Momentálně se jenom divím, že se Nagyová Šťovíčkovi nevysmála, když jí dal kabelku za pouhých 15 tisíc, když byla zvyklá na dary za statisíce.
    A co se Beneše týče, tak to je docela dobrák, já brát půl milionu měsíčně, tak bych ten půlmilion asi stejně nevyhodila za dárek k narozeninám obyčejnému kamarádovi .... ale tak lidi jsou různí.
    • Vona je na to blbá, aby poznala co to stálo! Dal bych jí něco ze sekáče za 5 stovek, hlavně hodně nablejskané a skočila by po tom jako straka! *2* *2* *2* *2* *2*
  • Čuubbka!!!Nenažraná!!!!
  • V Číně by s takovými by udělali na stadionu olympiádu. I já bych si šel vystřelit.
    • Napřed by si ale musela odpracovat 20 let v kamenolomu! *6* *6*
  • To je ale vepřový ksicht.
  • A já mám pro změnu děsnou chuť si humanitárně zabombardovat zbraněmi obohacenými o jaderné prvky, aby na to ti zbombardovaní do smrti smrťoucí už nezapomněli, pokud to náhodou přežijí v první fázi, tedy , že se do nich všech na první pokus netrefíme. Jaderné prvky a jaderné zamoření pak postupně dokonají vše za nás. Já jsem si totiž od Srbska , tedy hooooodně dlouho ani nevrzl a zbraně mi tu rezaví, je třeba je využít a svoje konta na Wall Streetu patřičně navýšit. Všude kolem je drahota to snad chápete, musím se o sebe sám postarat. Váš USA-demokrat a EU - byrokrat.
    • Co se týče té rzi, doporučuji: Leštit, leštit a zase leštit!
      Já bych byl raději pro humanitární "soutěžení"! *3* *12* *14*
  • Soudruzi já mám takovou chuť odprásknout si pár demokratů až bych brečel! Čest!
    • Uvědom si ale,že by jsi střílel do vlastních řad. *1*
    • Vzhůru na Majdan a můžeš si odprásknout koho chceš *1*
      • Teď už né *6* *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit