Přejít na výpis diskuzí

Novičok sem, novičok tam, Putinovi dárek dám

9.5.2018 9:52
Pavel Jégl 99 příspěvků

Miloš Zeman je patrně nejcennější figurou na šachovnici ruské zahraniční politiky ve střední Evropě. Kremlu poskytuje cenné služby, Česku naopak služby medvědí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pravdoláskařům z kavárny se nelíbí, když prezident říká pravdu, jim se líbil lhář, zloděj a vrah srbských dětí havel

• Milanox
    Zemana by měli co nejdříve zavřít do Bohnic. Je to samolibý ,nenávistný stařec, který je ovládán Nejedlým a dalšími bolševiky, kteří mají své obchodní zájmy v Rusku.
    • Ano víš o obchodu s Ruskem howno
      • víme zaprdenykalousku obchodi, nechlastej tu samohonku ty ruskej blbe *15*
  • Místní idioot a kretéén Sajmon Sajmonovič Sajmonov z redace Tischcali zde pod různými nicky zase blije.
  • Připadá mi, že Zemanova mentální zdatnost chátrá podstatně rychleji než ta tělesná a to je evidentně na pováženou. Ten člověk se stává nebezpečným pro celou zemi a nejen vůči svým játrům.
    • čím a jak?
  • Já si také myslím, že eman to s tím ruským vlastenectvím přehání
    • A já si myslím že už bys neměl takhle po ránu pít.Pak píšeš blbosti.
  • V CR jsou zlodeji,vrazi a lhari VIP. Jaky vlastne jsme stat ?
    • přesně jak z 90. let: Češi nekraďte nám tu
  • Man je správný ruský vlastenec. *14* *14* *14*
    • Ty jsi český obecný B L B
      • lepší je být český obecný B L B než český vlezdoprdelka rusům, nemyslíte ?
        • Prosím jak se přesně projevuje to vlezdoprdelství plus to jaké to má výhody a jak ty se projevují.
  • Nevím, co je na tom špatného říct, že pan Zeman je loutka Moskvy a nestability v Evropě.
    • Ano a jak se to projevuje?Rozepiš se nám?
  • Je stejně pozoruhodný jak lhací /zdělovací/ prostředky fungují. Na 24 hned jak v Anglii otrávili
    ty dva tak se objevil ve zprávách na 24 maník s laboratoře s Brna který potvrdil, že "novičok" dokázali v malém množství vyrobit a najednou že né !?!?!?!?
  • Ta ožralá ruská swině by zasloužila do tlamy
    • ... jdi do prdeléé, kreteene Sajmonů z redakce Tischcali :)))
    • Na každou *12* se voda vaří. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit