Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten ožralý Novičok z Pražského Hradu by to měl už zabalit. Je to opravdu ostuda každým dnem. Co si vůbec myslí? Že celý národ se může po...t, že ho přijme olízat anus Putin?? Na Západě ho mají za dementního, starého kořalu, se kterým se už žádný západní státník nesejde!! *12*
    • A co kdyby jsi v rámci svého hrdinství , které tu předvádíš , šla na hrad a tam to osobně sdělila!!! Na to nemáš kuráž ty hlúpaňo.
  • O jaké nákonosti to pořád mluvíte , už jste zapomněli jak nás Gb ,D, Fr objětovali. Nebýt to ho tak ani okupace Ruskem nemusela být. Vše odsouhlasili zase pražáci!!! a tak pořád od kola.
    • víme sajmon, nákonosti
      • Je vidět , že nejsi schopen se ničeho doftípit. *3*
  • pokud si někdo myslí , že naši chemici mají dobré výsledky z toho, že čekají, až se někde něco semele, a nejsou připraveni na současné trendy výroby chem. zbraní. Tak by měl jít zpět do školy. Je více než jasné , že tak vyspělá země jako ČR má svůj výzkum a sleduje vývoj těchto látek . Pokud chcete být na něco připravení musíte to otestovat, jinak je to průšvih. Prezident Zeman (a všimněte si jak oslovuji našeho představitele, protože jsem slušně vychován), nechal prověřit stav této látky na našem území a předložil oficiální zprávu aby vyloučil spekulace , že se u nás nekontrolovatelně dá získat. Řeči p. Němcové o vlastizradě jsou na úrovni puberťáka.Každy trochu přemýšlející tvor ví , že pokud by chtěli Rusové někoho odstranit , tak se to nikdy nikdo nedozvý. Způsob provedení jedem je na úrovni Říma , Egypta,
  • Nikdy bych o prezidentu ČR neřekla, že je ruská placená cunda, o Zemanovi si to, bohužel, myslím.
    • Můj děda vždy říkal:"Myslet , znamená ho...no vědět!!!" *3*
  • Již samotný ironický text ukazuje, že se Jégl vrací se svou ješitností, radostnou uštěpačnosti, ironii hodnou vládce a pokrytectvím, jako dosud. No, a že opět mate, nemusím připomínat. *1* *5*
  • Omlouvám se všem slušným lidem,že jsem volil Zemana
    • Volil jsem pana Zamana a volil jsem dobře.
      • Nesvéprávní zvolili opravdu dobře, toho pravého nesvéprávného.
        • Já volil taky pana Zemana.Křivák Drahoš bude doufám navždy zapomenut.
        • Dneska už je to jedno, Havel už chcíp, tak proč na tu zrůdu vzpomínat!
    • ObcanHaveI
      No aspoň vidíš jakej si blbec!
  • Zeman se vyprofiloval jako nejlepší polistopadový prezident, proto je terčem kritiky. On nedodržuje pravidla autocenzury v intencích eurohujerské politické korektnosti a nenechává se vézt na módní vlně protiruské hysterie.
    • Opravdu nikdo nevlezl hlouběji do ruského anusu než Zeman, ani vrah Gottwald!!!
  • jubatus
    Pan Jégl dělá co může, ale celkem to vychází jen jako jedno z mnoha trapných kopnutí do Zemana. Britové jasně prohlásili, že Skripalovi museli otrávit rusáci, protože nikdo jiný neumí novičok vyrobit...a to je prostě lež...ať s tím dělá pan Jégl co chce..lež to je.
  • Zeman bude legenda jako jsem já.
    • no my vime jak dopadla válka tak můžeme posuzovat
  • ObcanHavel
    kolaboranti tu kvičí moc pěkně, ostatně jako vždy, když se někdo trefí do černého

    alespoň je v této diskusi vidět, že Zemana volí především duševně nemocní lidé
    • no nám stačí vědět že ty jsi kry pl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit