Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Makak
    Jenže Putin je prima týpek, který všechno ví, má to v hlavě srovnané a všechno má v paži *5* *1*
    • No nevím jestli je Putin prima týpek i pro tisíce rodin které díky němu přišli v jeho vojenských dobrodružstvích o děti, otce a matky. *7*
      • Vojenská dobrodružství Ruska jsou, v porovnání s americkými, školním výletem.
        • ruský školní výlet v srpnu 1968 a pak jsem jej měl možnost sledovat každý den následujících 22 let. Ten školní výlet se utábořil přímo ve městě, do kterého jsem dojížděl nejprve do školy a pak do zaměstnání. Opravdu srdíčko jen zaplesá nad takovými neškodnými neviňátky.
    • soudruhu BTW, Makak ? to tu dlouho nebylo *15* Obama už se valí ve své milionářské rezidenci a užívá si a užívat bude do své smrti, ty ruská holota tu budeš zapáchat dokud ti stát bude platit podporu v nezaměstnanosti ze které si platíš kapitalistický internet *15*
      • No jo, jenomže v té své rezidenci nemá dost stromů na to, aby se mohl trochu proskočit a banánovníky tam taky nemá, má tam jenom jednu starou opici, takže si to moc neužije.
  • V době, kdy potřebujeme kritický žurnalismus, se v médiích rozšířil neblahý trend. Místo toho, aby se novináři dožadovali od politiků odůvodnění a ospravedlnění jejich kroků, raději se tak trochu přihřívají na výsluní moci. Kritické otázky na tělo jsou zřejmě passé, říká emeritní profesor Lipské univerzity a teoretik žurnalistiky Michael Haller pro rakouský deník Der Standard.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jaká ironie. Tady se kritizuje podlézavost novinářů Putinovi a když jsem dnes ráno dal k sousednímu článku slušný sarkastický příspěvek k volbám na účet politiků, byl jsem podobnými podlézavými novináři smazán. *3* ona se asi podlézavost novinářů vůči některým politikům jako například Putinovi a Zemanovi demogratycky nesmí ale vůči jiným politikům "se naopak asi musí" *5* no hlavně že v tom máme jasno. A nemohli by nám páni novináři vydat pro jistotu seznam, které politiky máme kritizovat a které máme chválit? Aby nás chudáci cenzoři nemuseli zbytečně mazat.....

    Mimochodem na včerejší díl s Putinem jsem se díval a co tam zaznělo mělo na rozdíl od mnoha jiných politruků hlavu a patu.

    snad mne nesmažou....... *6*
    • Naprosto souhlasím, chtěl jsem napsat příspěvek v tomto duchu, ale vy jste to napsal dříve a já bych to zřejmě lépe neformuloval. V každém případě je tento vynikající dokument noční můrou amerických a proamerických politruků a jejich přisluhovačů. Oliver Stone, kromě toho, že je vynikající režisér a scénárista, je to také vynikající člověk. Je to velikán americké kultury a její velkou a nedílnou součásti. O to je to pro americké jestřáby a jejich evropské lokaje bolestnější. V každém případě z tohoto díla mít Oliver Stone žádné výhody mít nebude, jak se nám zde snaží autor článku nastínit, ale stane se terčem soustředěného vzteku a nenávisti tzv. "elit" všeho druhu, od "politiků" počínaje a servilních "novinářů" konče.
    • Buď v klidu, tebe nesmažou, ruští retarďáci mají vyjímku *3*
      • tak super americký retarďáku. to mne uklidnilo že mně před tebou dají přednost *15*
        • v pohodě, rád pomohu *3*
  • U našich novinářů a reportérů to funguje podobně. Kritické a rýpavé otázky se dávají jenom politikům KSČM a prezidentu Zemanovi.
    • Máme zákon o protiprávnosti komunistického režimu a přitom máme vyznavače komunismu v parlamentu. Neumím si představit, že by v německém parlamentu byli vyznavači NSDAP(m).
      A pokud jde o Zemana, ten je podle Ústavy neodpovědný, tj. nesvéprávný. Jak může být občany volený politik "neodpovědný"? Něco takového je možné jenom v tom českém Švejkolandu.
      • Tys nemocný a zapšklí b l b občane
  • Podle otazek rezisera Putinovi, musel dostat poradne zaplaceno. Samozrejme v dolarech. Blamaz, otazky na miru Putina, zadne podotazky, vyjmenovani Putinovych uspechu, zadna kritika... ubohost. Podobne jako ctyrhodinovka s obcany Ruska. Dekuji nechci.
    • Oliver Stone nemá potřebu se nechat uplácet za mrzký peníz aby se posléze musel sám za sebe stydět. Za svá slavná filmová díla má na kontě mnoho milionů dolarů.
  • Vymrdanec Simon z redakce Tiscali může jít do prdeléé.
  • A opět mažeme příspěvky že soudruzi z tiscali
  • Miloš Zemiak zde ?
  • takhle já to umím

    sorry jako
    https://www.novinky.cz/ekonomika/441371-zahranicni-dluh-ceska-stoupl-o-vyraznych-1-128-bilionu.html
    • všeci kradnů
    • Zahraniční dluh České republiky v prvním čtvrtletí stoupl o výrazných 1,128 biliónu korun na 4,656 biliónu korun. Meziročně vzrostl o 1,425 biliónu korun. Za růstem jsou dluhopisy. Vyplývá to z předběžných údajů České národní banky (ČNB). *13*
  • https://www.novinky.cz/krimi/441370-zasah-v-prispevkove-organizaci-kancelare-prezidenta-kvuli-zakazce-lesni-spravy-lany-zadrzeni-tri-lide.html
  • Tak u Emanových lidí opět zasahuje kriminálka a tady řešíme trosku Putina. To že podřízení v prezidentské kanceláři zase kradou je asi bezpředmětné.
    • Miloš Zeman a jeho okolí už pochopilo, že prezidentem bude Drahoš tak se snaží nakrást co se dá. Dobytkové *11*
      • Drahoš údajně vydával výsledky výzkumu svého kolegy za své. Nebyl jsem u toho, takže nemohu tvrdit, že je to stoprocentní pravda, ale jestli to pravda je, tak to vypovídá o Drahošových morálních (ne)kvalitách a není to vhodný kandidát na prezidenta republiky. Kromě toho je vítačsky zaměřený a dle jeho názoru by nám "trochu" toho islámu a kultury z černé Afriky neuškodilo. V každém případě, pro mě nepřipadá v úvahu. My tam nepotřebujeme panáka, ale politickou osobnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit