Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To je potroublý název článku. Tak drtivá většina "novinářů" lže, masíruje a překrucuje. Ale mohou za to čtenáři. Zejména v tomto "s prominutím" státě. Pisálkové u nás jsou placeni cizáky včetně těmi z naší vlády štvou a vymýšlejí si až se Sahara zelená. Ostatně základní princi této společnosti je lež a pokrytectví. Přišlo to k nám až po převratu z poza té louže slující Atlantik.
 • článek........Čech který uchoval zaniklý svět: u nás ho přitom téměř nikdo nezná

  text.........Braide pemegare neboli dobrý běloch, jak kdysi Vladimíra Kozáka (1897 až 1979) pojmenovali indiáni z kmene Bororo, se narodil 19. dubna roku 1897 v Bystřici pod Hostýnem, malebném moravském městě na úpatí Hostýnských vrchů.
  -------------------------------------------------------------------------------------------------
  novináři si stěžují na údajné omezování své svobody čtenáři. Vždyť ti pisálkové sami sebe ve svém článku usvědčují ze lži......a tak je to i například ve vztahu k Rusku či jiné články....
 • objektivní novináři v Česku nejsou...ani jeden.Jsou to jen samolibí narcisové prosazující ve většině případů jen a pouze svůj subjektivní pohled na věc či dobře zaplacený názor veřejnosprávní správy,která jim přesně nadiktuje,jak o dané věci psát.Z toho plyne jednoduchý závěr-takovéto novináře nepotřebujeme,na neobjektivné zpravodajství není nikdo zvědavý.Sledováním událostí si každý udělá svůj názor sám *1*
 • s jiným názorem. Mnohokrát jsem díky novým informacím změnil svůj pohled na věc. Co mi ale silně vadí jsou vědomé lži a cílené mystyfikace. To se svobodou projevu nemá nic společného.
 • Existuje už jen hrstka novinářů, kteří píší hodnotné články, které přinutí člověka zamyslet se a nabídnou pohled na obě strany mince.
  Pak jsou tu pisálci,kteří zkopírují zprávu ze zahraničního serveru, vloží do Google translateru a nemají ani tu slušnost vůči čtěnáři si článek po "sobě" přečíst, opravit věcnost textu a pravopisné chyby.
  Bohužel, většinou lze narazit na hrubku už v prvním odstavci, jakou hodnotu asi může mít článek, co zkopíroval někdo, kdo neumí základy našeho jazyka?
  Nechali byste se operovat od chirurga, co prolezl školu s odřenýma ušima?
  Šli byste ke kadeřnici, která má obě ruce levé?
  Proč tedy máme číst články přeložené (ne napsané) lidmi, kteří stěží vychodili základní školu?

  Je o to větší radost najít hodnotný článek od kvalitního autora, bohužel je to už vcelku vzácné.
 • Jsou skuteční žurnalisté, co umí svoji práci, dovedou tomu dát profesionální maximum a výsledek i za cenu problémů s "protistranou".,kteří chodí skutečně se svojí kůží na trh i pod plným autorským jménem, kterých je však malá menšina., jejich články jsou čtené, kvalitní, vedoucí k dalšímu rozboru, přemýšlení a tím i k diskuzi ,co má opravdu smysl..a pak ta jiná část., většinou těch průměrných, co jsou tak nějak rádi, že mají vůbec práci, byť zakázkovou, bez možnosti kreativně napsat to, co by napsat možná i po pravdě chtěli, včetně svého rukopisu, zcela odlišného od zadané "zakázky či zákazníka", ale prostě nemohou., protože se nějak chtějí živit i mít výplatu a pak vyložení presstituti, co nemají s žurnalistikou vůbec nic společného, protože ti mají žaludek napsat o komkoliv, cokoliv i kdykoliv, hlavně když jsou vidět a neváhají jít ani do tvrdého bulváru i vyložené žumpy jako žoldáci pod kýmkoliv..To jsou hlavně ti, co z žurnalistiky udělali špínu, jak pro čtenáře tak i pro názory diskutující...
 • NOVINÁŘ je ohroženej druh, prakticky už vyhynulej, jediný co zbylo jsou tupoblbí škrabálci - viz třeba Tiscali!!!


  PCHE !!!
 • " Hulváti a sprosťáci se svými komentáři prostě fungují bezmála stejně účinně, jako státem řízená cenzura."
  .
  Ano, tento trend v médiích sleduji již delší dobu. Právě proto si téměř žádný novinář nedovolil napsat něco negativního vůči nelegálním migrantům nebo pozitivního vůči Trumpovi. Pokud někdo projevil jen náznak, byl ihned sluníčkovou kavárnou dehonestován jako nenávistný xenofob a rasista. Novináři tak rychle zjistili, že se musí psát tak, jak vyžaduje sluníčková Evropa, pokud chce mít klid. Bohužel takhle dopadla kdysi nezávislá novinařina. :-(
 • doporucuji film Spotlight tak se dela novinarina a ne to opisovani CTK a clanky na podporu EU idealu
 • Opět zadaný požadováný výsledek. Jak u agentur, tak novinářů.
  A stačilo by psát pravdu a né zadanou ideologickou práci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit