Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám obavu z toho, že ji někdo z božných katolíků přefíkne a bude vymalováno.
    • Mám velké obavy nejen se zjevem paní Gajdůškové, ale více s pohlavím. To u bratrů příliš nefrčí. *1*

      Jinak jsem rád, že jsem vyprovokoval mínusové klikače k činnosti a vlastně k identifikaci, byť metoda byla primitivní. Ale, jak je vidět, účinná.

      Nicméně, mnmozí zde zaslepení "bratří v Kristu" se mýlí, někteří jsou primitivní, jiní hulváti, ale pánbůh si vás jistě přebere, že? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Stejně jako Střelec mám i já obavy ohledně pohlaví téstaré moravské paní, která spíš vypadá jako jalešný protřelý vyflámovaný chlap z jihu.možná že by tenhle sestr bratrům dost nevoněl močí a kozlovinou.
      • Jaképak nefrčí pohlaví? Důležitější byl vždycky věk, protože děti lze přivést k bohu snadněji. No a děvčátka tolik po ruce holt nebyla.
  • Je jasné, že ten ošklivý chlap z ČSSD jde na jednání s tím, že s restitucemi je to hotové, tak proč si dále dělat ostudu. Nyní totiž už celý národ ví, že Bohouš udělal opět ze svých voličů pitomce, když sliboval, že restituce zastaví. Dobře věděl, že by to pro něj byl už opravdu politický konec. Zatím ten konec jen trochu oddálil, jeho voliči ho ale už prokoukli; a Haškovci? No ti se přece s naplácanými zadky nebudou jen koukat! Za chvíli se ukáží, ale to bude Bohouš koukat! Teď to raději postupně všechno odevzdává Babišovi *4*
  • Toho ošklivého moravského chlapa s fousama bych tam neposílal, ten je schopný vyjednat spíš třetí sv. válku, než klid v zemi.
    • No to bych od věřících, nebo sympatizantů církví nečekal, že se sami sníží ke krádeži v tomto případě mého nicku. Je to ubohé a vypovídá to, jak to s tou vírou a Desaterem myslíš vážně. Takové pokřivené křesťanské tradice tu rozhodně nechci. *12* *16* *12*
      • Hezké, klikači, vy podporujete někoho, kdo krade? Pokud jste věřící, o to hůř! *12* *16* *12*
  • Paní Gajdůšková. S teroristy se nevyjednává. Církev nic než teroristé nejsou. Je nenažraná pakáž, která by chudého občana nejraději o všechno okradla, hlavně by se jejich promaštěné tlamy napakovali. Na občanech jim vůbec nezáleží. I to poslední pomazání chtějí zaplatit.
    • Peppone, hňupe! Rerstituce byly schváleny parlamentem, potvrzeny Ústavním soudem,
      tak co je nejasné Zemanovi v demisi a jiným? Krádeže nejen círlvím zařídili komunisti
      a jejich obdivovatelé, notně posíleni, vykřikují, že církevní restituce jsou megadarem
      katolické církvi! Ať ti, co to hlásají, vystřízliví a chovají se normálně, ne jako idioti,
      kteří si myslí, že mají patent na rozum!
      • kdybyste jen zpoloviny vedel pravdu o restitucich, nemohl byste tohle nikdy napsat
    • Co tebe se týče,moc možností není.
      Jsi bud --1. totální imb.cil
      2. týraný potomek matky alkoholičky
      3. potomek gorily Moji
  • Bude klid teprve až tu starou bábu ten mladej kozel Holub někde v průjezdu na popelnici pořádně vošuká. Stačí se podívat, co to udělalo z paní Nagyové za samici. Stálo nás to věru nějaké ty miliony a Péťu spoustu potu, ale holka je furt krev a mlíko. Akorát Péťa trochu sešel (a asi i rozprodal premiérský šatník).
  • Církev nemůže být státem ve státě !!!!!
    • Pročpak ne ? Právě naopak , nezávislá na libovůli střídajících se mocipánů kteří chtěji bez vyjímky jen hrabat pro sebe a svoje kmarádíčky .
      • Rudolfe, v čem nezávislá? Jo, Vy myslíte v nahrabání cizího majetku? Tak to jo, Rudolfe, to jo, to sedí. *1*
  • Ten kdo vymyslel vyplácet církevním lumpům restituce,je chce asi všechny vyhladit.protože uvedené je nejlepší cesta,aby národ,co nejkrutěji,odporážel všechny kněžské lumpy na katovských mučírnách.
    • Mnoho „pervertů" by mohlo být uchráněno před obtěžováním jiných, zatčením, celoživotním léčením či před umístěním do ústavů, kdyby nalezlo chápavého partnera. Např. manželství sadisty s masochistkou, voyeura s exhibicionistkou atd. Oba partneři by samozřejmě měli vědět, do čeho se pouštějí. Některé anomálie jsou ale tak závažné, že se pro manželství přece jen nehodí, např. nekrofilie.
  • Po dobrém vám paní Gajdůšková církevní mamonáři nic nedají.

    Proč živit a dobře, zbytečné? Naši občané jasně ukazují, že náboženství tady není v zájmu "většiny", ale menšiny "zájemců". Víru v cokoliv nikdo nikomu neupírá, ale proč podporovat rozpínavost středověké instituce, která "dnes není v zájmu většiny"? Chcete církve tady působit? Předložte své návrhy, proč a jak to chcete provést. Tedy, i zafinancovat. Podpoří vás vaši sympatizanti? Dobrá, nepodpoří? Hm, tak to asi něco máte špatně promyšlené. Nemáte na to dost prostředků? A to proč? Že máte příliš početný personál a mnoho velmi nákladných nemovitostí? Tak se prosím uskromněte, jako to děláme všichni. Personálně se ponížily počty policistů, vojáků a hasičů, které každý stát na světě - na rozdíl od vás, potřebuje
    Jenže, z vašich dosavadních výstupů je naprosto jasné, že vy se uskromnit nehodláte a očekáváte obrovské finanční prostředky od státu, tedy, od nás občanů. Toto je nesprávné, nemravné a nejen já bych vás poslal rychle někam. *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    • Takže jestli jsem dobře počítal jste dvacetinásobný čuník . Dám vám dobrou radu , nejezte tlačenku a klobásy , byl by to kanibalizmus .
      • Rudolfe , Rudolfe, o mne přece ale vůbec nejde, že? Já Vám Vaše peníze- daně, brát nebudu. Já ne... *1* A současně, nechci, aby byla má vlast odevzdána do vlastnictví nikdy nepracujícím náboženským manipulantům a dělena na "církevní, panské a území zahraničních majitelů". Vy ano, Rudolfe? *1*
        • Proč ne ? Žádný problém s tím nemám . Je mi lhostejné jestli státní a nebo církevní a nebo třeba hraběcí. Když to řeknu v kostce , buďto je to moje a nebo to není moje . Nic mezi tím není . A s těmi daněmi a přerozdělováním . Nevím , nevím . Aby bylo jasno , vždy a hned rád pomůžu tomu kdo pomoc potřebuje ale nikdy tomu kdo vykřikuje " Já mám nárok " Třeba se vás to netýká ale byl bych rád aby bylo jasno .
          • Tomáši Rudolfe, co je křestní jméno a co příjmení? Anebo to je schíza? Anebo jste "malej českej srábek", který se často ztrapňuje a tak si hojně mění nicky? *1* *1* *1*
  • Pro Not CSS: Tvůj poslední příspěvek vyzněl typicky, mile, křesťansky. Ty budeš slušný dobrý člověk a jistě si zasloužíš Nebe. *1* *1* *1*
    • Hele, ty Not CSSD, ono se to nelíbí ale klikačům Takže vlastně ne, tvůj příspěvek nezazněl mile ani křesťansky, nejsi slušný člověk a neskončíš v Nebi-tak chtějí "klikači". *1* *1* *1*
      • Chlapce,jdi se lecit,nebo drive,nebo pozdeji vypustis poplasnou zpravu,jako ten volic SPOZ ze z Plzne.Vis-o tom aeru D E B I L E! *8*
  • Církve jsou přežitý byznys pro parazity s vírou v něco, co se nedá prokázat. S vírou ve strach, s mnoha přirozenými omezeními, pro 21. století k neuvěření. Menšinový zájem všech věřících - (t.j. cca 15 % občanů) diktuje většině, t.j. cca 75% občanů, kteří se o náboženství vůbec nezajímají. Už z tohoto je zřejmé, že něco není v pořádku. Má li nějaká církev zájem tady "pracovat" na mozcích málo odolných vystrašených občanů, kteří se bojí o svou dušičku, s cílem své obživy a trvalého světského bytí, je to k zamyšlení, zda a proč stát tuto škodlivou manipulaci vůbec povoluje.
    Divím se, že to státní představitelé dovolí.

    Až v rámci bruselských kvót zde přibude velký počet afroasijských mohamedánů, se stejnou snahou o vystrašenou dušičku, tak to tady bude docela "prča", když tu hlásáme, onu náboženskou svobodu. Ta snad nemá hranice? Nebo ano? Jistě že ano, tam, kde strašení na prostý lid zabírá, tak jistě ano.

    Svět se přesto mění, mění se i hodnoty a lpět na církvích a jejich podstatě je zbytečné. Kdyby to bylo jinak, tak to tady neřešíme. A pokud se má lpět na jakýchsi křesťanských tradicích, tak je třeba si uvědomit, že tradice jsou nestálé a také, ty naše církve na nás -na většinu pochopitelně kašlou, když jim jde o holé přežití, mnohdy levný ale výhodný byznys za cizí peníze.
    *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    • Sice se nemohu počítat mezi věřící a příslušníka nějaké církve taky ne ale jsem bytostný oponent . Takže , vykládáte o tom co jde a nejde prokázat . Dobře , nic proti tomu . Sice nevím jak byste prokázal , že církve ( lhostejno jaké ) kážou bludy ale HA . Podejte jednoznačný důkaz . Zveřejněte fotku jediného , třeba mravence , kterého jste vytvořil z ničeho ve zkumavce hezky vědecky a já si posypu hlavu popelem . Tak jen směle do toho . Pro vás je to přeci hračka .
      • Nemohu sloužit, vytváření mravenců není tématem a nechám to zcela v rukou přírody. Ale předpokládám, že jste na světě díky Vašim rodičům, takže pokud máte takový typ dotazu-který vám není jasný, zeptejte se rodičů, kde že jste se tak "z ničehož nic objevil". *1*
        • Tak to je argument na úrovni tvrzení , že peníze mají původ v bankomatu a stačí taková ta plastová kartička aby se zhmotnily . Nemyslel jsem si o vás nic moc ale nepatrně víc jsem přeci jenom čekal . Nejste vy ten Lájoš CSc ?
          • Čím dál větší fantasmagorie. Téma článku vám očividně nic neříká? Že jej vůbec neřešíte... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit