Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to dneska asi funguje. Farář, nejlépe z Polska, chce se u nás dobře a bezpracně uživit a dostane farnost, ovečky, jejich příspěvky na opravu fary, od státu dostane dle "šarže" minimálně 16 tisíc. Později, když se osvědčí, může ve funkci povyrůst. Do byznysu vloží svoje "nouhau" získané v "církevním VUMLU" a bude mu sakra dobře. Nemá co ztratit, nemusí nic dělat, stačí oblbovat dušičky dva tisíce let starou mantrou. No vážení, kdo na to má? *1*
  • Tak to je ta pravá,ta se jim za tu zlodějnu ještě omluví.
    • Vždyť je přece střele(c)(nej). Tak dopadne každý feťák marx-leninismu.
      • Opravdu? Dokaž mi z nějakých mých starších výroků, kde jsem nějak obhajoval marx-leninismus. Nebo komunisty. Uděláš oprávněně ze mne lháře a tlučhubu. Stačí zkopírovat. Pokud to ale nedokážeš, jsi také jen ubohý lhář a tlučhuba. Hodil jsem ti rukavici - zvedneš ji, srabe? *1* *1* *1*
        • Zapluj burane,nikdo neni na tvoje dusevni pochody zvedav.
          Doporucuji Ti navstevu Psychiatra,a vem si s sebou veci osobni potreby.Co vse-vis sam,nebot to nebude Tvoje prvni hospitalizace. *8*
          • Čím více se vztekáš a nepoužíváš argumenty, tím víc ukazuješ, co jsi zač. To Tvé doporučení vychází jistě z osobní zkušenosti, že? *1*
            • No,delal sem kdysi ridice sanitky.
              Poznal si to,za to Te chvalim. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit