Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiscali zatím nemá od mecenášů schválený redakční plán?

    Jak to, že už tu nevisí komentář a článek o černém psu Babišovi a o tom, jak budeme vracet těžce vydělané miliony, které on zpronevěřil a kterak na to na základě udání Pirátů bdělá EU přišla?

    Asi proto, že nám potichu utíkají miliardy do jiných kapes, které si platí ty redakční plány.😀 

  • Mě pořád nejde do hlavy proč stávkují... Jako proč stávkují? 

    Kdyz stávkuji zaměstnanci poškozuje to zájmy zaměstnavatele, takže ten je "donucen" to řešit.

    Chápu že by stávkovali pro lepší školství, ale za klima stávkují tím že omezují přísun informací? 

    Mě třeba vůbec nevadí pokud dokonce na protest budou hloupější, moje vlastní děti budou mít lepší pozici na trhu práce. Takže pro mě za mě ať nejdou do školy třeba celej rok a místo toho pochodují Prahou.


    Takze milé děti... V plánu je zavádět elektromobily a tím nahradit miliony tun ropy... To nepůjde nahradit pouhým zachováním produkce elektřiny. Pokud jen zavedeme větráky tak to asi stěží utáhne ten novej odběr, natož aby to navíc nahradilo ještě uhlí. Co máte v kapse za řešení ? Jo, jenom zavřít elektrárny a postavit ty který se točí jako ty co jsou v Jeseníkách a netocí se? Takže chcete snížit vykony, tím přetížit elektrárny a až si lidi zapnou auta na nabijení budete mile děti bez WiFi, nabíjení mobilů a tabletů, to budou teprve stávky studentů :D.... To pak budou předpovědi počasí obsahovat i index nabíjení mobilů ?

  • FANTASTICKÉ! Absolutně nepřekonatelné! Visel u nás na Albertovi velký plakát, zvoucí na takovou maškarní demonstraci.Jak na přiložené fotografii.Načež tam někdo krásně spisovně a černým fixem připsal " Vyližte si pr.el, Greténi!". Není co dodat. Je nová doba.

  • Je hezké že se studenti snaží o ZMĚNU, ale už méně povzbudivé je snažit se o ZMĚNU starými postupy. Aneb PROBLÉM NEMŮŽE BÝT VYŘEŠEN NA ÚROVNI KDE VZNIKL A METODAMI JIMIŽ VZNIKL. K řešení je třeba nové postupy a metody jež se nacházejí O JEDEN ŘÁD VÝŠE nad starými původními příčinami jakéhokoli problému.

  • Dneska sem se napral fazolačkou a zanechám po sobě hodně velkou klimatickou stopu. Děti měly taky takový úlety jak klimatizovat a zachránit planetu, ale pak by si klidně koupily zpáteční letenku na víkend do Londýna. Zlatý fazole.
  • Marcelskrc

    Co dál? Nezájem

  • Ve vynalézavosti, jak se flákat, jsou někteří jedinci nepřekonatelní.

    • Je to stávka za klima. Kdyby řekli, když se to nezlepší, dál už nebudeme studovat, to bych bral jako sázku na živobytí. Tak mě to přijde jako malinko protažená svazácká schůze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit