Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CIA mučí teroristy aby z nich dostala informace o jiných teroristech
    a přípravě dalších útoků. Tím chrání lidské životy nevinných lidí.
    Lidi tuto špinavou práci odsuzují ale přitom ji potřebují.

    Sovětská NKVD mučila nevinné lidi aby je donutila přiznat se k neexistujícímu
    zločinu a vrah Stalin tak mohl ukojit svou touhu po lidské krvi.
    • Jsem rád, že Simon konečně přiznal, že i ti jeho bezchybní Američané mučí lidi. To ti Simone tvůj řídící důstojník ale asi těžko schválil, že? To musela být nějaká osobní iniciativa. Z toho budeš mít ještě průšvih. Jen abys nebyl z diskusí odvolán, čemu bychom se zde pak zasmáli?
      • Jsem holka. S tím pomlouváním už jsi jenom nudný jako stará ohraná deska. *5*

        CIA mučí teroristy. KGB mučila nevinné lidi - odpůrce totalitní rudé vlády.
        To je rozdíl chlapče.

        Simona
        • Kde ses tu vylíhl Simone, tvrdil jsi, že jdeš do ZOO. Mučení lidí je jen jedno a že mučitel nazývá své oběti jednou kacíři, jednou teroristy nebo nepřáteli režimu, to ho neomlouvá. Jak známo, při mučení se přizná každý k čemukoli. Snad i ty by ses přiznal, že jsi kluk, kdyby si tě vzal nějaký zkušený mučitel z CIA do parády.
          • V Zoo jsem byla včera. Dopoledne jsem cvičila pejska.
            Pouze ty tu strašíš nonstop. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

            Jsem docela pěkná holka. Závidíš? To je dobře. *5*

            Simča
            • Haf, haf, jak rád bych byl tvým pejsánkem !!
            • Simmčo, včera, tak to už tě jistě ošetřovatel z vašeho pavilonu hledá.... *15* *15* *15* *15*
              včeras přišla o banány a karotku *3* *3* *3*
      • Asi se už stalo. Dnes dopo je Simonek na koberečku, že je takový klídek. No, odpo bude třeba aktivnější a hlavně, opatrnější ve vlastních poznámkách. Jó, koho drobný pobíráš, toho texty zpívej, ehm, napiš. *1*
    • to říká každej grázl
    • Proč ale ne u nich v jůesej, ale v Rumunsku, Polsku...a současně, jaký rozdíl je mezi CIA, STB, KGB,...?! Pokud schvaluješ ty americké, tak nechápu, proč haníš druhé špiony, kteří dělají stejnou "práci"?! *12* *16* *12*
      • no pozor, práce je podobná, ale cík jiný, u USA je cílem udržet vládu oligarchů nad světem u KGB naopak zlomit moc oligarchů
        • Vtipálku.

          Agenti KGB podobně jako u nás agenti StB mají pravicové podnikatelské převleky
          a okrádají státy o miliardy. Putin má za sebou Petrohradskou mafii.
          • dej nám prosím kromě keců ještě konrktétní příklad - a ne zase Babiše,to je už ohrané.
            Mafii mají za sebou naši bohatí politici... co se stalo či stane v Petrohradu, to je mimo tvé znalosti *3*
            • a chápání *1*
      • V mučení teroristů za účelem získání inforamací a v mučení nevinných civilistů
        jaké prováděla Sovětská tajná služba je značný rozdíl!

        Jsem holka. Pokud s tím máš problém tak s tebou není něco v pořádku.
        • a kdo závazně ropzhodne, kdo je terorista a kdo nevinný ? ty snad? nebo USA?
          • Ty nepoznáš teroristu? To jsou ti co si dají výbušninu na tělo a odpalují
            se v Izraelských autobusech například.
            • Krym se "ukradl" sám, to je právě prima, a že znárodinil na svém území to, co mohl je dvojnásobně prima, ostatně znárodňuje se i jinde... a znárod'novalo.... a znárodňovat bude ...Krym je v pořádku. horší se to s izraelskými osadami na cizím území a s kyjevkou agresí na cizí území *3* *3*
            • Rusko které ukradlo Krym zabralo i tamní majetky cizích společností.
              Takže terorismus a zlodějna v podání Kremlu.
            • hele, a já myslela, že jsou to ti, kteří vtrhnou do cizí země, staví si tam, své domy , vyhánějí lidi z obydlí, zakazují jim mluvit rodnou řečí a hrozí, že je zabijí atomem..-.... *3* *3*
  • *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit