Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odchod Nečase je je první správný krok.
  • věřím,že se po něm sléhne zem a nebude po něm ani vidu,ani slechu.Je to největší škůdce lidstva v novodobé historii státu.
    • Neslehne,bude nas dal vyzirat jako po/R/slanec.Za odmenu svych chrabrych cinu.
  • pan "Čistý"za sebe nechal dělat špinavou práci svou milenkou.Pan Nečas je v prvé řadě bezcharakterní člověk .U mně skončil,když vychvaloval vrahy Mašíny *16*
  • bárta se funkce ministra dobrovolně vzdal i když se provinil jen tím, že ze svých peněz poskytl kolegům půjčku aniž by po nich něco konkrétního chtěl. Toto jednání shledal prvoinstanční soudce jako korupční a všichni (média, politici) s vyjímkou VV mu dali nálepku korupčníka a požadovali jeho odchod ze sněmovny. O rok později titíž politici z řad TOP a ODS v situaci, kdy je poskytnut lukrativní post (veřejné prostředky v podobě odměn) výměnou za rezignaci na posl. mandát a udržení vlády, tvrdí, že je vše v pořádku a Kalousek jede dál.
    • No pokud ho zvolite, tak pojede dal i se spicim knizetem.
  • Paměť národa vzpomíná, jak ještě někdy v 90. letech, když modro-bolševičtí mongoloidi chtěli z Nečasa udělat ministra vnitra, tento ještě předtím, než z toho nakonec sešlo, prohlásil, že funkci buď podělá anebo se na ní udělá... teď zmák obojí jedním vrzem, pašák! *5*
  • tento poslední krok , pardon článek si zřejmě objednal Nečas a Nagyová.
    Já jsem zatím neviděl, že by se k této situaci vyjadřovali v mediích obyčejní lidé, jako je to u jiných kauz, asi se jich to netýká
  • Média do omrzení opakují.......... Máte na mysli "Česká" média ? Žádná média v této zemi
    "nekopou" za tento stát. To jste si ještě nevšimli ??
    Co je pro tento stát špatné, to se v médiích neustále do omrzení opakuje.
  • Pokud to byl poslední správný krok tak mi to připomíná jeden vtip. Na setkání válečných veteránů si vyprávějí dva spolubojovníci co zažili. A ten jeden říká, ten Serjoža byl ale hrdina když skočil s granátem pod tank a křičel přitom, za stranu , za lidi. Ten druhý mu odpoví, to jsi asi špatně slyšel, on křičel za s raný náledí.
  • Postoj autora je opravdu nestranny ..
  • v titulku je chyba a dost velká , spíš by mělo být O PRVNÍM SPRÁVNÉM KROKU premiéra Nečase......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit