Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nebyl správný krok. To Péťa uklouzl na svinčíku co tu zanechal za svého panování.
  • ODS vytunelovala stát, zato "SOCANI" jej vyfutrují úplně k BANKROTU! Akorát se tomu bude říkat prosperita ekonomiky číslo 1. *1*
  • To se píše z marsu? Já jsem si žádného "správného" kroku u týhle bestie vedoucí gestapácký spolek nevšiml. *16*
  • Jeho první krok bude zpátky na Moravu. Určitě se stane čestným občanem obce. Mají být na koho hrdý.FVL
    • To už žádnej Moravák není, žije v Práglu tak dlouho, že už dávno zapoměl.Tož si ho tam chlapi nechte mi ho nechcem sviňu.
  • Nečas nedojel na nějakou Nagy ale na Kalouska a svoji hloupost. Právě teď vidím krásně protažený ksicht Němcové v ČT. Radostný pohled.
    • Dojel na svou nebetyčnou touhu po majetku a moci. *16*
  • Tento clanek nema ani minimalni chybu!Jsem stasten,ze v teto nejhorsi zemi EU se najde takovy novinar.
    • Souhlas, velmi kultivované pravdivé čtivo! *5*
  • Pokud je alespoň trochu soudný a má minimum cti v těle,tak stejně nic jiného udělat nemohl.Možná mu také nekdo ponukol dakakú trafiku...... *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Chudák Tolja se loučí s politikou. Odchází nám nadobro. Člověk by až uronil slzu, kdyby nevěděl, že musí do tepláků za svýma. *1*
  • Poslední a jediný správný krok našeho Péti.
    Ten závěr článku je psaný ve fázi,kdy autor se přiblížil k delíriu. *16*
  • "...teď bude Zeman hrát a všichni vědí, že tento člověk, na rozdíl od Klause, nemá vůbec žádné zábrany."

    Zažili jsme klausovy činy od roku 1990, mohli jsme se "kochat" jeho krádeží pera v přímém tv přenosu a nakonec bezpříkladným amnestováním gaunerů největšího kalibru s výsměchem naplival národu do tváře.
    Podle mě se člověk se zábranami chová úplně jinak.
    Mohl by mi autor článku vysvětlit proč si už dnes myslí, že klaus je ve srovnání s Milošem Zemanem lepší?
    • Já ti to vysvětlím Zeman je opak Klause a zábrany nemá proti lumpům, stačí ti to?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit