Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozor pozor, nějaká individua tady píšou pod mým nickem, ale hned se to pozná, na můj intelekt nemají, cha cha
  • v tomto ohledu mne Obama zklamal ... ale věřme, že dějiny tu paní jednou odsoudí ...
  • A utřel sis řiť ?
  • Právě jsem se posral.
  • tady není problém vévodit,, *7* když tu píšete hovadiny...
  • Největší analfabet jsi tady ty, Vůbec nevíš o co jde. V hlavě prázdno. Přečti si její životopis
  • http://cs.wikipedia.org/wiki/Madeleine_Albrightov%C3%A1
  • Jsou věci mezi nebem a zemí ........
    jeden nikdy neví .......... *1* *2* *15*
  • mám pocit jistoty když wšemu rozumíš sám, je widět, že seš erudovanej, welkowéwodo z Neumětel *1*
  • Magda Olbrachtová? Ivan Olbracht byl její otec?
  • ty tu ale vévodíš... *3* stejně jako většina zde kecáš do něčeho čemu vůbec nerozumíš ...
  • Petr ? Zbytek jmenovanejchj moderátorů jej plně zastoupí. Neboj, on se dosere taky, dřív nebo pozdějc, třeba bude opět něco citovat z trestního zákona *1*
  • Sešlo se tady nejvíc volů ze všech možných, chybí jen jeden, Petr jinak antiparoubek, w, Karel Vlk, všechno špičkoví blbci !!!
  • zvadlej ocas *1*
  • i se svým broukem, zero *1*
  • levnou pracovní sílu typu Antiparoubka, na nic jiného se totiž ani nehodí. Výroky zmíněného mistra všechna nestojí ani za psí chcanky, nanejvejš se zmůže každého jako první verbálně napadat. Baví mě pozorovat jak jej nasere když je verbálně napaden on, lepší kabaret neznám *1*
  • Je fajn, že máme primitivy, kterým je jedno, na co reagují. Potřebujeme levnou pracovní sílu.
  • n u l o
  • Nechápu, proč nejsi ty ministrem zahraničních věcí, brouku Pytlíku.
  • Jsi neskutečný ču*ák. Vedle tebe vynikne i dítě 1. třídy základní školy, natož MO. Chcípni!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit