Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu bábu budou muset vystřelit na Mars, jinak se jí nezbavíme.
    • Jsi neskutečný ču*ák. Vedle tebe vynikne i dítě 1. třídy základní školy, natož MO. Chcípni!
      • zvadlej ocas *1*
  • Sešlo se tady nejvíc volů ze všech možných, chybí jen jeden, Petr jinak antiparoubek, w, Karel Vlk, všechno špičkoví blbci !!!
    • Největší analfabet jsi tady ty, Vůbec nevíš o co jde. V hlavě prázdno. Přečti si její životopis
    • ty tu ale vévodíš... *3* stejně jako většina zde kecáš do něčeho čemu vůbec nerozumíš ...
      • mám pocit jistoty když wšemu rozumíš sám, je widět, že seš erudovanej, welkowéwodo z Neumětel *1*
        • tady není problém vévodit,, *7* když tu píšete hovadiny...
    • Petr ? Zbytek jmenovanejchj moderátorů jej plně zastoupí. Neboj, on se dosere taky, dřív nebo pozdějc, třeba bude opět něco citovat z trestního zákona *1*
  • v tomto ohledu mne Obama zklamal ... ale věřme, že dějiny tu paní jednou odsoudí ...
  • Právě jsem se posral.
  • Magda Olbrachtová? Ivan Olbracht byl její otec?
    • Jsou věci mezi nebem a zemí ........
      jeden nikdy neví .......... *1* *2* *15*
      • http://cs.wikipedia.org/wiki/Madeleine_Albrightov%C3%A1
  • Pozor pozor, nějaká individua tady píšou pod mým nickem, ale hned se to pozná, na můj intelekt nemají, cha cha
  • A utřel sis řiť ?
  • Určitě si vyznamenání zaslouží
    • Určitě za bombardování Jugoslavie a tisíce neviných životů !!! To je běžné za to se dávají v USA vyznamenání.
      • Nechápu, proč nejsi ty ministrem zahraničních věcí, brouku Pytlíku.
        • i se svým broukem, zero *1*
      • Nejvíce lidí v té válce má na svědomí Srbsko , Nato zničilo hlavně srbskou infrasrtrukturu , ..takže stížnosti podávej tam ..soudruhu !! Za ty mrtvé může hlavně srbsko a jeho komunističtí představitelé ..
        • v o l e
          • n u l o
  • Je fajn, že máme primitivy, kterým je jedno, na co reagují. Potřebujeme levnou pracovní sílu.
    • levnou pracovní sílu typu Antiparoubka, na nic jiného se totiž ani nehodí. Výroky zmíněného mistra všechna nestojí ani za psí chcanky, nanejvejš se zmůže každého jako první verbálně napadat. Baví mě pozorovat jak jej nasere když je verbálně napaden on, lepší kabaret neznám *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit