Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samozřejmě, že  budou řvát o nezávislosti, přece nebudou řvát nechte nás překrucovat  pravdu, nechte nám vaše peníze. Nechceme zveřejnit naše smlouvy  a už vůbec ne naše platy. Proto zrušit koncesijonářské poplatky a Dvořák a spol. do tepláků.

  • Tato televize přišla o  nezavislost po okupaci a odstavení Hodače spacakovymi borci před několika lety. To byl skutečný puč. Tato tv. dehonestuje vladu, nepřímo podněcuje lidi k odporu, není objektivní,  informuje nevyvazeně. 


    • vanhorne

      "Tato tv. dehonestuje vladu"

      Zbytecne by ji nekdo jiny dehonestoval, ta se uspesne dehonestuje sama i bez pomoci CT. 😂

  • Hmmm, nezávislost ČT. Jak takovou blbost může někdo vůbec napsat. Ve světě mainstreamu neexistuje nic nezávislého. Ostatně bývalý člen rady ČT Michal Jankovec na zasedání rady ČT ze 4.2.2015 řekl jasně. Cituji "Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení­ Evropské komise, která povoluje veřejnoprávní­m médií­m fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dí­vat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení­. Česká televize se na to nesmí­ dí­vat tak, jako kdyby byla součástí­ současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie," - konec citátu.  Tak nás novinářští šmejdi nebulíkujte nějakou nezávislostí ČT.

  • Jsem rád, že to spousta lidí vidí a slyší. Tragedie je, že je musíme platit. Zkorumpovaná a pravdu ohýbající ČT je nechutná. Nedávno hlupačka Jílková ve svém pořadu o dostavbě Dukovan, vehementně bránila názor, že musíme respektovat, bez jakýchkoli výhrad, zprávy našich tajných služeb, které vyhodnotily ruskou firmu jako bezpečnostní riziko. Když ji jeden host, řekl ať si vzpomene na zprávy tajných služeb UK a USA, jak si vymysleli chemické zbraně v Iráku, jen proto, aby měly záminku k rozpoutání války, tak ho nechtěla nechat domluvit a skákala mu do řeči a skoro křičela. Daný host se ale nedal a mluvil dál do jejího kvákání, takže divák nerozuměl ani slovo. Byla to paráda a k smíchu, jak se snažila zastavit nepopulární pravdu v jejím pořadu. Asi by nebyly prémie!!!!! Bohužel, přesto si myslím, že je spouta lidí, kteří stále věří, že to co říká ČT, je pravda.

    • V diskuzi jsou snad zakázány urážky a  vulgarismy. Tak si to prosím Vás Tiscali ohlídejte. Ať nemusím pořád podávat podněty na PČR.

      • A Vy je opravdu podáváte? Z Vás musí mít pan Občan radost!! 

        Konečně živoucí důkaz, že z minulosti něco ještě žije. 

      • Ale "Pitomio" by vám určitě nevadil, že? 😀

        • Zkorumpovaná a pravdu ohýbající ČT je nechutná. Nedávno hlupačka Jílková ....to musíte nejdřív dokázat! 

          Že  Dukošima, průplav Labe- Odra a další projekty jsou jen bohapustá fantasmagorie a navíc za peníze občanů ČR, To  ví snad úplně každý, kdo umí číst a psát a není zrovna našňupaný kokainu.

          Nevím, kdo je ten Váš Pitomio, znám pouze Tomia Okamuru, člověka, který okradl vlastní stranu, naváděl jednoduchého pana Baldu k vraždění nevinných lidí a který rozpoutává trapné přízemní rasistické vášně. Staví se do čela boje za bílou rasu, ač sám nejspíš připlul na člunu z Koreje.

          • Nemoudrost, abych nebyl cílem Vašeho oznámení, prokazuje paní Jílková vždycky, když se objeví na obrazovce. 

            A s ostatním nelze diskutovat. Máte prostě právo na svůj názor. Tak ho využívejte. 

  • ČT je nezávislá? Já žasnu, jak to může někdo prohlásit-doporučuji kritické myšlení.

  • martin.j

    Spíš je potřeba mít v té radě jen kamarády kamarádů a jejich kamarády. Ideální by bylo zavést dobrovolné televizní poplatky a radu zrušit. Proč platit něco, co nepotřebuji. Fanoušci ČT se na své oblíbené redaktory a soudruha ředitele Dvořáka jistě rádi složí.

    • Přesně to si myslím i já. Máme trh. Proč mě někdo nutí platit za něco, co nechci. Já za televizi platit klidně budu, ale mohl bych se sám rozhodnout za kterou. Tedy pokud ještě existuje nějaká v českých rukou.

  • Prý široko daleko nezávislá ČT napsal Financial Times. Proč si z nás dělají novinoví šmudlové srandu? Partička z Kavčích hor čpí oheň a síru výhradně proti státu. Dobře. Chtějí být vidět. Ale toto nemohou dělat z peněz koncesionářských poplatků. Nebo poslední filmový festival ve Varech. Závěrečná noční pařba pro TV penězovody. Skoro celou noc najížděly k zastrčenému baru limuzíny  s logem ČT a rozvážely rozjařené hosty. Na netu jsou i fotografie. A tento nešvar se dá léčit. Třeba já jsem zahájil léčbu už dávno. Odhlášení TV. Čím víc lidí to udělá, tím bude ČT zdravější a bez penízků. Až bude úplně čistá a zdravá.

    • vanhorne

      "Třeba já jsem zahájil léčbu už dávno."

      Je videt, ze zabira, co ti michaji do tech kapacek?

  • Ale vždyť jediné, na čem je ta agitační stanice nezávislá je pravda.

    O jaké nezávislosti to hovoříte?

    Každý, komu se televizi nepovede dirigovat vyjadřuje obavy z její nezávislosti.

    Škoda, že jí musíme platit ze zákona. Já bych těm zapáleným svazákům, kteří jsou nepokrytě stoupenci jedné části politického spektra dobrovolně nedal ani korunu. 


  • "Vznikala často podle vzoru britské BBC a dávala si za cíl upevňovat demokracii tak, že budou občanům poskytovat objektivní zpravodajství."

    .

    Jo, to byly dobré cíle, ovšem postupem času se jim veřejnoprávní média zpronevěřila a stala se z nich pouze hlásná trouba EU. O objektivitě nemají ani mlhavou představu, jsou jednostranný a vybírají si, co je por diváka nebo posluchače "vhodné" a co ne. Polopravdy, zatajování vydávají nesmyslně za nestrannost. "Politická korektnost" a "evropské hodnoty"  začínají připomínat informace, které nám dávala média za bolševika.

  • Hana Lipovská je aktivní v zapsaném ústavu Jany Bobošíkové - vystupuje za Institut svobody a demokracie, kritizuje tvorbu a činnost televize jako zaujatou a dovolává se dodržování zákona, který sama porušuje. Ostatně tzv. Institut s a d je organizace za hranou extremismu - organizace propagující putinovskou diktaturu, hrubé porušování lidských práv, chemické útoky na opozici, vraždění novinářů a genocidu na Ukrajině.

    • vanhorne

      "aktivní v zapsaném ústavu Jany Bobošíkové"

      Rika se, ze vrana k vrane seda a rovny rovneho si hleda. Ta svazacka Janicka, nebyla jen tak nekdo, ta se znala i se soudruhem Gustou.🙋‍♀️

      https://www.youtube.com/watch?v=utfRy1v6-2g

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit