Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ANO maj se líp, ale jen oni! Vyházet do vidlema a přítě volit úsvit, možná ze zoufalství i kohokoliv kdo bude proti migrantům!!
  • bude zcela kompletní, jak se k nim přidá tady posragora. Musí mít rozhodně za kamaráda admina.Běžně se takové ryzí výlevy tuposti mažou.Tady ten zakomlexovaný umouněnec je doma beztak v převeliké oblibě.Tak si léči své výlevy tuposti zde na diskuzi.
  • ... úroveň diskuzí na tiscali se dostala úplně do kanálu, debílek pusinka tomu vévodí :)))
  • Tady je vidět povahy našich politiků. před volbami by lidem slíbili cokoliv, po volbách na běžný lid český totálně serou. Naházet je všechny do Vltavy i s migrantama.
  • Já bych povinným kvotám řekla ANO:

    Jsem 75 letá stará, tlustá babka. Když jsem byla mladá muže jsem snadno ulovila.
    Dnes už bych neuspěla. Moje povadlá prsa už se jen válejí po stále větším pupku.

    Proto bych ráda zažádala o povinné přidělení imigrantů. Adresa? Moje kalhotky.
    • Je to možné? Během týdne taková proměna?
    • Nic si z toho pusinko nedělej, tady jen vidíš, kolik přispěvatelů rozumí dobrému fóru!!!
    • Ne, ty jsi mentálně zaostalá Simona - šlápota.
      • to víš ten neléčenej několikanásobnej syfilis ji leze už na mozek
  • Vláda s referendem nesouhlasí, protože ví jak by dopadlo.Ostatně za posledních 25 let každý byť dobře propracovaný a potřebný návrh, který momentální vládě nevoněl byl smeten pod oblíbenými záminkami, jakože je prý protiústavní nebo nesystémový. Nemohu se zbavit dojmu, že naše vláda ty kvóty uprchlíků chce, ale zatím neví jak to udělat aby se občané nebouřili. Ono je těch 6000 euro dotace na jednoho uprchlíka z Evropského sociálního fondu sakra silná motivace pro ty naše vládní darebáky aby zradili národ.
  • Mají strach z pravdy.
    • ... z tvé sotva :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit