Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To, ze novinari cilene pisi nepravdy s cilem nekoho poskodit ci zvyhodnit, je u nas naprosto bezne. Vzdy je to jen o tazka toho, kolik zaplati ten, kdo tyto clanky objedna. To je proste dan z te nasi demokracie. Lez a nenavist jsou dusledkem polistopadoveho vyvoje. Pohadkam o pravde a lasce uz neveri ani deti.
    • Proč? Domníváš se, že všichni jsou jako Blesk nebo Haló noviny, které se neštítí žádné komunistické křivárny? Ono snad není pravda, že Zeman je typický namyšlený hospodský ožrala, žvanil, křivák a intrikán?

      Doporučuji ujasnit si rozdíl v termínech "demokracie" a "svoboda".

      Podle té pravdy a lásky se musí každý sám chovat. Pravda je definována ve formální logice jako shoda daného výroku se skutečností. A zůstává pravdou, i když to se někomu nelíbí.
      • Nevím jak se opovažuješ mluvit o definici pravdy, když lžeš jak na běžícím pásu a ještě to překládáš do sprosťáren. Pravdu si vykládáš podle tvé interpretace.
      • Probud se do reality.
  • Je vidět, že novináři a média jsou nejhorší špína. *12* *12* *12* *16*
  • Že tiskali lže,je celkem známé a ani nás to moc překvapovat nemusí.O tom se můžeme přesvědčit každý den.Nevybočuje z řady těch ostatních pro-zahraničních plátků.Vždy podle
    poučky:"Koho chleba jíš,toho píseň zpívej".
    *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Kdyby jsme měli všichni takovou pěči u lěkaře to by bylo nádherné.
    • Nesmíš tam chodit střízlivá a řekni žes zakopla o koberec a máš virózu !!!
  • ... asi největší letošní zhovadilost na tiscali, blahopřeji :)))
  • Vážení hospodští přátelé. Podpořtě mě! chudáka kterého pronásleduje čert v podobě
    tisku. Za podporu v předvolební kampani jsem rozdal protekční korýtka Fischerům
    a Klausové. Na mé straně se angažoval i právník ex agent StB Zavadil.
    Svoji partaj SPOZ jsem před volbama propagoval a dokonce část jejich příznivců posadil
    do své nikým nevolené vlády. Po drtivé porážce ve volbách od ní dávám ruce pryč
    a hážů své věrné ale neschopné lokaje přes palubu.
    Slušní lidé mě na hradě nechtějí ale věřím že mám podporu každého správného křiváka.
    S pozdravem upřímný přítel lihu Milouš Jakeš Zeman.
    • Vy jste určitě lepší.
  • Myslím, že nejlepší by bylo, kdyby se Zeman vrátil na Vysočinu a šel do lesa objímat stromy. Nyní je na to nejlepší doba, neboť se hromadně vybíjejí prasata.
    • Do křesla dosadit prasečí hlavu Kchárla *1*
  • Po tom, co jsme už zažili - no comment! TGo tu ještě nebylo!
  • No podle toho kolik sám Miloš Zeman přiznal že vypije za den,tak má nějakou tu desetinku promile v žíle 24 hodin denně. Podívejte se do tabulek, dosaďte množství vypitého alkoholu, přibližnou váhu a je to jasný. Primář Mudr.Karel Nešpor by to věděl i bez tabulek.
  • Ožlara je nedá se s tí nic dělat.Podobný je Brežněvovi, a po čase se uvidí kde to dotáhne.Milouši podej demisi dobrý president by mohl být Andrej Babiš.Má velice representační manželku.A co je hlavní NEPIJE.
    • Co se týká chlastu, tak s Brežněvem by si mohl podat ruce jedině Vašek Humanitární Bombarďák Havel. *1* *1* *1*
    • Babiš možná nepije ,ale je to Slovák ,jeho žena je sice hezká,ale hodí se spíš do bulváru a jeho mluva a myšlení odpovídá absolventa základní školy a ty nevíš co mluvíš ,nedal jsi si nějakou štamprličku ty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit