Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naposledy, když se třeba Lidovci a Kalouskovci dostali přes 5 procent.
  • V letech 1948 i 2018 jsme nakopali držky všem šmejdům!
    • aktuálně scházi dát kvalitně přes držku zejména tobě. Nic osobního. Jen takové poopravení světového názoru zoufalcovi prasícímu zdejší stránky.
      • Na to nemáš blbečku havloide!
  • Podivná opozice která se zaštiťuje demokracií,dělá všechno pro to aby vítěz voleb nevládl. Plácají kraviny ale jediné heslo,které mají je

    ČÍM BUDE HŮŘ TÍM JE TO PRO NÁS LÉPE

    Vede je Kalousek s Fialou a stále ječí a ječí a přitom se chtějí vyšplhat do ministerských křesel.Jaké štěstí,že jsme si uhájili prezidenta Zemana. Vždyť do poslední chvíle Horáčkovi zmetci dělali všechno pro to aby soud zneplatnil volbu prezidenta. My vesničani jsme si s Pražáckou chytrobandou vytřeli pr.... A to je dobře. Je tady stejný prasácký jekot jako po zvolení Trumpa v USA. Tam to svedli na Rusáky. To by bylo zajímavé na koho to tady svedou. Asi na Bangladéš,nebo že by Tibet??
    A co dál ?
    Komunisti na které se tady pitomci stále hází hnůj a ani neví co ten komunismus je. Tak ti jako první ohlásili podporu vlády. Tak kdo jsou tady zmetci? TOP09,ODS,Lidovci,Piráti,Stan,To jsou praví škůdci,kteří se teď válí jen u koryta a řvou až jim smrdí z tlamy. Dělají jinak ho...... ale mají za to prachy.
    • Copak tedy dělá soudruh Babiš? Teď nám na dúchod přidá cca 500Kč a od nové roku nechá zdražit vodné, teplo, potraviny... To budeme v balíku. Hlavně že ty kur.. v parlamentu si přidají tísíce. Soudruh Zeman k tomu mlčí.
  • Na to vám khadí pes!. Jak dlouho se na tom,chteji živit Kocábové,Hermanové aj.???
    Vy by jste umřeli bez komunismu z minulosti hlady!!! Jste trapní.
  • Básník Čech v jedné své básni napsal: " Buď práci čest ,která dobro plodí "
    Jinak tady u koně dnes bylo "protestujících " tak do hospody !!! Toho roku 1948 byly tisíce a po celé zemi i nějaký milion !!! A ani při cinkání jich nebylo tolik co v 1948 !!!

    https://www.novinky.cz/domaci/464416-demonstranti-na-vaclavskem-namesti-kritizovali-komunismus-i-babise.html
    • Ve 39. roce byla také plná náměstí a ulice. Rozhodně více než ve 48. roce a po celých Sudetech. Protože byl při převratu plný Václavák, máme zapomenout na tisíce mrtvých, mučených, kriminalizovaných, pronásledovaných jen pro svůj vlastní (jiný) názor?
  • soudruh oslavoval 25.únor a přebral vodky *1* *1* *1*
  • Obcan.Havel
    V tom trapným seznamu Sajmonovi schází ještě Olga Hepnarová, to byla taky "bojovnice" za svobodu a demokracii!
    • ObcanHavel
      jsem rád, že se za komunistické vrahy stydíš.
  • Obcan.Havel
    Hele, ti tři zoufalci na Václaváku to už zabalili? Kosa có?
  • Jó ták, to jsou všivácký muklové, vrazi a lapkové!
    • ObcanHavel
      bohužel, tohle jsou všichni politický *10*
  • Co to tady Sajmon píše, to jsou jeho nějaký debilní kámoši?
    • Obcan.Havel
      Osudové okamžiky: Sjezd závodních rad

      Byl únor roku osmačtyřicátého. Sobota, dvacátého prvního. Ten den jsem odpoledne marně čekal na tatínka. »Bude sjezd závodních rad, musí tam být,« řekla mi možná maminka. Co to je sjezd, jistě jsem nevěděl, ani, kdo se v něm vlastně má sejít. Snad jsem si i myslel, že jde o velkou budovu, kde chlapi hrají něco jiného než fotbal. A mámy jsou doma, aby malé špunty odvrátili od té podivné hry. Prý jsem se jí zeptal, kdo tam hraje a opravdu si myslel, že jde o nějaký podivný sport. A pak poprosil, abychom šli za tatínkem, protože i já bych chtěl vidět tu podivnou hru, které se říká sjezd.

      V noci táta nebyl doma. Ani ráno nepřišel. O to víc jsem mámu prosil, abychom šli za ním. Trvalo prý hodně dlouho, než jsem pochopil, že za tatínkem do Průmyslového paláce jít nemůžeme.

      Později jsem se dozvěděl, že byl jedním z těch, kteří narychlo připravovali vytápění a pak jako jeden z hlavních organizátorů, zabezpečoval pro osm set delegátů vše potřebné, aby, byť většinou sedící v kabátech, mohli v klidu vyposlechnout projevy referentů a diskutérů a pak odhlasovat navržený dokument. Přiznávám, že jsem tehdy byl skutečně na svého tátu pyšný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit