Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...že by pan Janeček kopal stejně jako kníže za Bildenberg? *15* Vypadá to totiž tak.
  • vrchoto, h o v a d o jsi především ty, neumíš češtinu, tak tady nezacláněj b l b e
  • Pro tečku . - chybí u toho tvého komentáře ragovat, tak jsem to musel posunout.

    Jasně, že Janeček kope za Goldman Sachs stejně jako Dlouhý, oba jsou od nich královsky placení, proto jsou k ničemu a proto DLouhého na prezidenta podporoval právě Janeček a vůbec mu nevadilo, že jde o zlojeda. U rozumných a inteligentních Čechů nemají kredit. Baští jim to jen hlupáci, co se nechávají opíjet rohlíkem. Ale o jeho schopnostech jsi začal psát ty, a nešetřil jsi obdivem. Tak jsem ti právem oponoval.

    Zprávy jsou opravdu vždy s křížkem po funuse,máš pravdu. Goldman Sachs v září oznámil, když zlato na konci června vyklesalo až na hodnotu 1196, že předpokládají jeho pokles do konce r. 13 až na hodnotu 1050, což se nestalo,31.12. opět vyklesalo na hodnotu 1197 a začalo stoupat a tak tento odhad posunuli do roku 2014 a na hodnotu 1135. Proto je třeba umět číst pouze ty grafy, zprávy brát s rezervou. Není to vůbec důležité. Náš nejlepší trader Tomáš Vobořil říká a razí to samé. Prostě je to v systému grafů. Musí se znát každý detail. Než jsem se to naučil, seděl jsem u toho i 15 hodin denně. Bylo to děsné. Všechno je v korekcích, supportech a rezistencích a nepoužívat nikoho od nás, ale jet přes cizinu a to s bankou, která je již někým odzkoušená a doporučená. Tady možná Colosseum není úplně podvodný, jinak snad už nikdo, všichni jedou proti traderovi.
  • No tak za prvé. Nejsem takový laik v ekonomice, jak si myslíš, ale to tu nebudu rozvádět. Za druhé:Dobře víš,, že já rozumím věci a chceš ze mne jenom udělat vola. Všechny ty formace, grafy , úrovně atd. znám a vyzkoušel jsem si je, ale svoje prachy jsem do roho nevrazil, nejsem blb, abych strkal 10 tisíc dolarů nějakému podvodníkovi. Za třetí, ty podvody jsou u nebankovních brokerů pozorovatelné a naučil jsem se je rozeznat. Za čtvrté:Rozpoznat, kdo ským jede a kdo proti není směrodatné, protože si to mohou brokeři libovolně upravovat, Nejsou blbí !!! Za páté - že mi na forex stačí čtvrtina , tedy 50 litrů vím, ale většina traderů při sebelepší opatrnosti dopadne blbě. Jde to - výhra, výhra, výhra, pak se riskne třeba celý lot a bum - je to v háji. S lidslou nenakrkaností brokeři počítají a čekají, až se ptáček chytí na lep.Za šesté . retailovým traderům chybí fundamentální informace - sice je uveřejňují některé banky a jejich poradny, obdobně třeba i server "Finančník", obvykle ale až "s křížkem po funuse", trader se tyto informace dozví obvykle až těsně před rezistencí a to je pozdě. Proto také retailoví brokeři nepovolují souběžné otevření dvojitých protipozic, kdy trader spoléhá, že SL mu zavře prodělek a ponechá výdělek - to se moc plete, protože u nějakých pidilotů to třeba nechá, ale větší objemy - "vykopne" obě pozice.A nakonec - ono už je jasné, proč a kde Janeček bere fundamentální informace. Podporoval Dlouhého do funkce prezidenta, a ten mu je dodal od Goldman Sachs, banky, za kterou "kope" , Takže je to venku. Takže spekulovat na finančních trzích za peníze lze jen s malém obnosem, únosnou ztrátou, ale většinou jen pro vzrušení a zábavu - na obživu to není. Takže jsem se na to bybodnul úplně...
  • Jo, Janečka podporuje akorát jede cikán kozomrd !!! To je fakt síla.
  • Bohužel jich bylo málo. Něco zůstalo a na rozdíl od jiných dementů a uchylácký podlidí jim nebylo zamezeno se mezi sebou pářit.
  • A že ty komunisty posílali do koncentráků a popravovali je, když říkáš, že jsou z jednoho hnízda. Divná spolupráce.
  • Demagogem jsi akorát ty, protože inteligentní občané ví moc dobře kdo je kdo a jak to je. Žádnými mainstreamovými masmédii ať je vlastní kdokoliv z našich miliardářů, Bakalu nevyjímaje.se to už nepodaří, ani jejich pohůnky, které tu za ty pravicové blitky královsky platí. . Každý má svoji šedou kůru mozkovou k tomu aby si ji nenechal vymývat a používal ji, neboť mu ji nikdo neznárodní ani nezprivatizuje. Vymývání mozků šlo snadno po sametovce v devadesátých letech. Dnes už to tak snadné není a nebude.
  • Hašek je šmejd, Zeman není žádná sláva, ale Kárl by byla také hrůza. Ovšem Janeček má firmu,´která je registrovaná v daňovém ráji, tady nic neplatí. Pro nás tedy nemá v podstatě žádný přínos a je možná záhadou , what´s go. Nikdo mu do toho pořádně nevidí , kdo ho platí a co je opravdu předmětem jeho podnikání. To co prezentuje, nemusí být ještě pravdou. Zvláštní , že podporoval zlojeda Dlouhého a vůbec mu to nevadilo. Dlouhý leta už kope za Goldman Sachs a Janeček k nim má asi také blíž než by bylo zdrávo. Sice dal peníze Michálkovi, ale pak už žádná velká pozitiva nebyla.
  • Kárl von Sajrajt z Bilderbergu a Trilaterálni dohody kope za cizí státy, rozhodně ne za nás, proto si ho nikdy do vlád chytří Rakušáci a Švýcaři nevzali, to jen ovce z ČR v čele s prostituující kulturní frontou s patolízali Menzlem a Svěrákem, kteří nemají žádnou hrdost a jsou schopni se před ním přímo plazit. A Janeček je proti zlojedům a jednoho z největších klidně podporoval na post prezidenta, protekčního synáčka komunistického nomenklaturního kádra - Dlouhého, který tu tak pěkně s Klausem, Třískou, Kočárníkem a dalšími privatizoval potmě a nakonec volil Kárla. Prostě peklo nejen na talíři , ale již dlouhodobě v naší politice a Janeček tímto ztratil kredit. Nedá se mu už věřit. Chybou bylo, že jsme nedokázali vygenerovat větší osobnosti do portfolia kandidátů na prezidenta, ale volit Kárla je také děs. .
  • Osoby zde píšící pod různými pseudonymi jsou většinou opravicová ho...a . Svět neznajíce se doma drží máminy sukně.
  • Janecek ma sam Maslo na hlave. President Zeman svou ulohu plni dobre ac o slibil splnil.Tezko se muze kazdemu zavdecit, ale takhle neurvale se vyjadrovat o presidentovi ukazuje jak inteligentni je Janecek-blbecek. Havel byl denne opily a lezl po ctyrech a cela jeho desidentska sebranka, ze to prominentnim lidem nevadilo, Neumel vubec mluvit,lhal a nechal rozkrast celou republiku s rakusakem Schwnzenbergem. To by se libilo zlodejskym smejdum takoveho senilniho zmetka zvolit presidentem.aby si mohli delat co chteji jako pri Havlovi. Havel chlastal jak bezedny a zlodeji drancovali. Janecku -blbecku jsi trapny zamet si svoji spinu a nech si sve nazorny az pujdes na WC. Darebaku
  • Dlouhý už leta kope za banku z Wall Streetu Goldman Sachs a je za to královsky placený a Janeček s největší pravděpodobností také v tom jsou jejich styčné body a plochy, proto Janeček podporoval jinak zlojeda Dlouhého, co tu po sametovce udělal s Klausem, Třískou, Kočárníkem a Dybou takovouto paseku - tento Augiášův chlév, Banánstát.
  • oprava Janeček
  • Hold další pingl, co jezdí vožralej, přejíždí báby, ale je z peněz té lůzy, co chodí denně do práce, dobře zajištěnej a ví že nikdy dělat nebude, protože má na to lůzu. Kritizovat by měli jen Ti lepší,
    ne horší, to už tu bylo. Závidět majetek, to není to správné, ale přát si spravedlnost, to je ono. No, jak říkám přát si......., co víc může SLUŠNÝ člověk dělat. Těm 10%, co rozkradli republiku, stejně nikdo drápy neskřípne.
  • A Janečkovi bych už nevěřil ani ten nos mezi očima, protože pokud je proti zlojedům a sám podporoval zmetka - superzlojeda Dlouhého na prezidentský stolec, tak skončil. Jasně ukázal za koho kope a jak to myslí a s tou jeho firmou je to stejné. Broker k nepoužití, kdo má všech pět pohromadě nikdy nevyužije jeho služeb. .
  • Zkusil jsi si to a neumíš to, protože i mezi nimi jsou rozdíly a ty musíš vědět s kým pojedeš, protože někteří jedou proti tobě a někteří s tebou. A to musíš vědět, ty chytráku , co jsi to zkoušel a víš ´kulové. Většina jede proti tobě, proto s nimi nikdo chytrý nejede. Když ty vyděláváš oni prodělávají a naopak. Tak jak to může asi dopadnout a jak se vůči traderovi budou chovat? Přesně tak ,jak jsi to popsal. . Navíc můžeš jet přes cizí banky a brokera nepotřebuješ. Janeček obchodovat nebude, protože je to riskantní a těžké, a takto má svoje jisté. Nikdy neprodělá. Proč by chodil do rizika. To je naprostý nesmysl, když má takovouto firmu. Byl by bláznem. A na forex nepotřebuješ 200 tisíc, to potřebuješ na komodity a akciové indexy. Na forex ti stačí čtvrtina.
  • Janeček, Janoušek je mafián kmotr hlavně z Magistrátu od Béma. Jinak bývalý pingl a vekslák, dnes lobbista,,co srazil opilý schválně Vietnamku. a pak se to zamázlo dohodou. .
  • Jedna věc je jistá, vyhraje to komunista. *14*
  • Ale bohužel je to přesně tak jak jsi to Patriku vystihl. Opilci a šmejdi mají pré

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit