Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Především by němečtí představitelé měli přestat podporovat zločinné počínání aktivistů typu kapitánky Caroly, tedy by neměli podporovat pašování migrantů a migrační šílenství obecně. Seehofer nemá morální a ani jiné právo nás kárat a požadovat od nás, abychom se podíleli na sebevražedném migračním šílenství, které přináší Německu obrovské problémy. Proč bychom měli solidárně spolu s Německem páchat civilizační a kulturní sebevraždu utopením v migrační žumpě ? Což Seehofer ještě nevystřízlivěl z merkelovského migračního opojení ? My přijímáme dost migrantů, zejména ze zemí bývalého sojuzu. My naplňujeme v racionální míře význam a smysl pojmu solidarita.
 • Pan nebo snad soudruh Seehofer si plete pojmy "řešení migrační krize" a "přerozdělování migrantů"! To, že nic řešit nechtějí a chtějí jen přerozdělovat své vlastní problémy je snad každému jasné!

  • Přerozdělovat se mohou legální migranti. osoby s prokazetelnou identitou a předpoklady pro přijetí hodnot EU. Jinak zpátky.


 • Vážený soudruhu Seehofere,

  uprchlíci zdrhají z vašich bývalých
  kolonií, které jste po staletí decimovali, okrádali i vyvražďovali. Tedy
  si sami vyžerte co jste si nadrobili a nás do toho netahejte !!!

  Česko.

  P.S Na tiscali chcíp pes !!!

  YEAH !!!
  • uč se! to by musela Anglie zdechnou i pod náporem z USA ,v tomto případě jsou Němci trochu mimo mísu, ale byli to i oni kdo v rámci rozbití Impéria podporovali osvobozenecký boj za 2sv.války.

 • Tady se maj lidil 30 let po revoluci tak spatne, ze ani ty chudaci migranti k nam nechtej... na jednu stranu je to fajn, ale dost to ukazuje jak jsme okradani oproti zbytku Evropy

 • Tím, že se ten váš přiblblej Hitler  nejdřív s bolševiky paktoval, aby je v zápětí napadl a nakonec germáni dostali na tlamu, umožnilo Ivanům opanovat celou východní Evropu, takže jsme si užili 6 let Protektorátu, které  následovalo 40 let bolševického ráje. Za to vám jsme vděční, němečtí troubové. Ty plaváčky si sem nazvala ta debilní kancléřka, takže si to užijte až do dna a neotravujte s tím ostatní. Už máte zkušenost s Turky a nepoučili jste se.
 • Aspon v necem je dobry ze jako Cesi neumime nic zorganizovat! :-)

  • To je právě to dobré. Koho tady zajímají černé huby? Vám nestačí ti černí nemakající Češi? My nemáme pracující, tak je sem Bureš dováží, ale když jdu náhodou na úřad /jako důchodce po řádně odpracovaných létech/ tak se koukám jak tam stojí ty hordy černých spoluobčanú kteří čekají  jako "invalidi" na podporu a pak jdou okamžitě do herny.


 • Řešit migraci, no když to někdo před pár lety zkusil, raději uprchlíci prchali zpět do země ze které prchali, než aby tu zůstali v jedné z nejbezpečnějších zemí světa. My tu totiž po sametové revoluci nestihli ještě zpět vybudovat tak krásný demokratický socialismus jako v Německu.

  A pánovi z Německa jen řeknu, že až budeme mít průměrnou mzdu jako Němec v Německu, možná nam taky nebude zatěžko si lodičkami privazet lidi z jihu.... Ale to by za každýho našince musel někdo makat a ne naopak že se na východě něco vyrobí, převeze do Německa a zázrakem to najednou ma po nalepení cedulky "baleno v Německo" vyšší hodnotu.

  Aby se to dobře prosazovalo navrhují veršovanou:

   Až se tu mít dobře budeme, Tak jak vy v Berlíně,

  A vaše výrobní normy,  i mzdy,

  možná tou dobou, i lodičky budou.

  Do té doby makáme, A sami o teplých krajích si zdát necháme.

 • Když pan ministr Seehofer řekne "B", měl by říci i "A"!

  Oni "uprchlíci" (čti: NELEGÁLNÍ MIGRANTI) chápou Českou republiku, Slovensko, Polsko - tím spíše Maďarsko a země Balkánu jako ZEMI TRANSITNÍ  při pouti směrem do států Západní Evropy, včetně Německa. 

  A tyto země svou politikou v minulosti zájem o cestu do Evropy vyvolaly. Nemluvě o dřívějším  koloniálním spojení země původu  "uprchlíků" se "cílovými zeměmi" (snad s výjimkou Německa)...

  I když se podaří "uprchlíky" na českém území zachytit, poté ubytovat a podrobit přijímací proceduře - včetně vstupních zdravotních prohlídek včetně testů na přenosné choroby, včetně HIV (což je spojeno s obstrukcemi ze stran nevládních organisací - nejen českých), po propuštění z Přijímacího střediska Ministerstva vnitra ČR - nezřídka i během tohoto - spojeného s násilným překonáním oplocení a usednutím do mikrobusů převaděčů, čekajících poblíž - stejně směřují k západním hranicím země a v SRN, Rakousku a dalších se dožadují zahájení asylové procedury zde - a to i tehdy, když asylové řízení v ČR bylo zahájeno. 

  Co jsou platné Schengenské úmluvy - jasně říkají, že uprchlík je povinen žádat o asyl v první zemi EU, na jejíž půdu vkročí (v ČR se to týká jen a pouze území mezinárodních letišť)... 

  • Tam, kde neplatí a nerespektují se platná pravidla, existuje jiná varianta - že nejsou žádná pravidla.

   Tak by to chtěl vážený pan ministr z Německa? 

 • Za 1. v čechách žije oficiálně už přes půl milionu cizinců, převážně migrantů z východu a proudí se další.

  Za 2. my jsme Libyi ani Irák nebombardovali, ani se nepodíleli na ekonomické devastaci Afriky.

  Za 3. Až přestane EU migraci cíleně organizovat a finančně podporavat a vnější státy EU začnou řádně střežit svou hranici, jak jsou k tomu smlouvou vázany, nebude s migrací problém.

  • Se všemi body lze souhlasit.

   Žádnou takovou povinnost v zakládacích smlouvách EU nenajdeme.

   Migranty přijímáme z východní Evropy v rozsahu, který si můžeme dovolit. Přijímáme výhradě osoby s platnými doklady a ověřitelnou identitou. Jinak je to bezpečnostní riziko.

   Pokud má konkrétní osoba zájem usídlit se na území české republiky, může o to požádat. V tom jim nikdo a nic nebrání. nejsme uzavřenou zemí. 

   Jen nemůžeme akceptovat, aby k nám násilně vnikly tisíce osob bez identity s nulovou možností uplatnění na trhu práce. Tak silný náš sociální systém není.  


 • pokud si pan Seehofer nechce špinit ruce koncentráky,pak ať si nezve nadbytečné lidi.Stejně jsem zvědavý jak tu merklovinu vyřeší.Teď to zkouší hodit na nás-no tak teď už dědek ví,že tudy to nepůjde a brblá.  

  • Dokud bude pracující východní Evropy chudší než nepracující Evropy západní tak ten kondom nepraskne.Spíše očekávám jednání typu pokuta či vyrovnání za Sudety neb ani pokladna lidu tisícileté říše nebude bezedná.Poláci si to nenechaj líbit,po Slovákách a Madarech nelze nic chtít neb maj kulový, tak holt zase zbudeme My.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit