Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Řekni mě na jaké planetě žiješ,ale tady to není.Ty co něco umí byly svobodně a demokraticky vyhozeni z práce a dnes se hledají lidi na práci.Že by něco uměl občan havel o tom silně pochybuji.To bych ho nesměl znát cca 30 let z Lucerny.Představ si ,že jsou lidi,kteří mají rádi disciplinu a pořádek,ale ty mezi nima chybíš.A až ty dokážeš co já za celý život tak bude zase co privatizovat a howno to není.
 • Jasně jsem agent přímo z Kremlu,tam totiž berou jen lidi s vlastním názorem a úsudkem. Papoušky berou do USA.
 • Humanitarně bombardovat,taky nevím zda Chrchlovi gratulovat či exhumovat a postavit před soud v Haagu?
 • Vždyť největší část dotací dostává náš nejlepší premiér v demisi. A to je dobře *14* *14* *14*
 • Nase "demokracie"...?
 • Nevím co je zarážejícího na tom, že lidé, kteří měli možnost porovnat minulý a současný režim, prohlásí, že ten dnešní je horší. Spíš je zarážející to, že se stále najdou naivkové ( nebo fanatici?) kteří ještě mají nějaké iluze o světlých zítřkách dnešního režimu po tom, co nám tzv. "demokratický" režim po roce 89 předvedl. A jsou tak hloupí, že se ani nezamyslí nad tím, když jim někdo říká, že se pletou ve svých názorech.Bohudík množství lidí, kteří si nenechají vygumovat mozek, se stále zvětšuje a to i přes veškerou snahu dnešního režimu lidem hloupnout hlavu ( a to již od dětského věku), nebo si je koupit. Takže samozřejmě "kritik", "Jirka" atd. mají pravdu.
 • Přímá demokracie není totalita. Naopak, jde o demokracii na vyšším levelu. Jsem za CZexit. Jsem za vystoupení z NATO. Jsem za novou "spolkovou zemi". ČESKO-MORAVSKO-SLEZSKOU. Bez lezení do zadku Washingtonu, Berlínu, Bruselu, Moskvě, či Pekingu. Kde nebudou existovat "neziskovky", kde se nebude brát zřetel na jakékoliv náboženství, kde nebude povolen islám v jakékoliv podobě, kde bude odvolatelnost hmotně odpovědných politiků na všech úrovních, kde nebudou menšiny mít právo volit a být voleny, kde rodina bude základ státu, ve škole nebude souška ředitelka mít tu drzost posílat děti stávkovat....a tisíc dalších nezbytných morálních pravidel pro řádné fungování společnosti. *16*
 • josef.servit.9
  Demokracie upláchne třeba do USA? Žádný strach pan Soroš, Bartoš, Pospíšil a Kalousek to od kulatého stolu těm bolševikům zakážou?
 • Které nepřijmeme? Jo....souhlas.

  Co vám osobně vlastně ten Okamura udělal? Máte na to svoji myšlenku, nebo opapouškujete něco z médií?
 • Tím "obrovským množstvím financí" míníte jistě dotace, že?
  A uvědomujete si, že právě díky těm dotacím má EU velkou moc nad tím, kam musí který stát investovat? Právě díky těmto dotacím jsme mistry světa v počtu rozhleden na obyvatele, v předražených cyklostezkách a dalších podobných věcí, Co běžnému člověku tyto dotace přinášejí? Není to právě o tom, že díky těmto dotacím se napakují vybrané firmy, či jednotlivci?

  A se týká cestování. Milý pane, jsem začal cestovat hned po revoluci a jestli máte na mysli to, že jste musel na hranicích zastavit a dát jim pas k orazítkování, tak to mě vůbec neuráželo. kromě toho jste zřejmě nepostřehl drobný rozdíl, mezi Schengenským prostorem a EU, podobně jako jiní nevidí rozdíl mezi EU a NATO.

  Mimochodem je vám jasné, že to, co dostáváme z EU se bude postupně snižovat až jednou budeme do EU platit víc, než dostávat? A to už se pak nikdy nezmění.

  Nevím, jestli chodíte na pivo, ale pokud ano, zkuste tam osazenstvu nabídnout, že vám budou měsíčně platit nějaký obnos a vy jednou za čas vyhlásíte dotační akci a když vám podají dobrý projekt, odsouhlasíte to, a někdo z nich dostane i víc, než vám zatím posla. (něco jako letadlo). Samozřejmě je seznamte s tím, že z vybraných peněz budete platit svůj plat, platy svých zaměstnanců (předpokládám rodinných příslušníků) nájem, energii a další náklady s tím spojené. Řekněte těm chlapům v hospodě, že si zakládáte takovou malou EU.
  Možná že vás z hospody nadšeně ponesou na rukách a možná, že vás vyhodí oknem.
  Co byste tipoval vy? *1*
 • Tu životní úroveň vidím každý den na ulici.Já si vždy koupil RUM Tuzemský a ne tuzemák.Já si vždy koupil pomazánkové máslo a ne pomazánkové atd,atd.Letní ,zimní čas spíše nečas.
 • Já jsem celý život placený totalitní demokracii v Československu,do doby než nás demokratická totalita zvaná Česko hromadně vyhodila z práce a okradla trvale o část důchodu.A bývá slušnost popřát vítězovi voleb,ale to tě v tvé deformacii a svobodě nenaučili ?Tak nevím,kdo je degén demokrate.
 • ObcanHavel
  členství v EU přináší do ČR obrovské množství financí, tudíž přímý nárůst životní úrovně jakou naše země nezažila, k tomu další výhody jako volné cestování a práci po Evropě, na druhou stranu nás v ničem ani příliš neomezují (pokud ano prosím konkrétní případy) jsme členem zcela dobrovolně a můžeme kdykoliv vystoupit, jen je to nesmysl, když se díky EU máme tak dobře, jestli si tako představujete totalitu, doporučuji přestat po ránu čichat toluen
 • kritik je buďto placený agent ruského fýrera cara gosudara nebo je úplně degene. Škoda slov *12*
 • Pletete si pojmy a dojmy. Demokracie mizí a totalita přichází a to přes EU.
  A tento návrat si přejí pouze sklaní příznivci EU, kterým je naprosto jedno, čemu se budeme muset přizpůsobit, co budeme muset dodržovat. . Prostě být za každou cenu v EU, ať to stojí, co to stojí. Je to podobné jako touha být členem Sovětského bloku na věčné časy.

  Nebo snad někde čtete, že můžeme být v EU pouze do té doby nebo za těch a těch podmínek? Je to podobné jako by po svatbě některý z novomanželů tvrdil, že je mu úplně jedno, jak se k němu bude chovat druhý z manželů, protože v tom manželství chce zůstat za každou cenu až do smrti. Vždyť je to nesmysl. Vy to nevnímáte? *1*
 • "Najdeme zde i bod týkající se zákona o obecném referendu. Nemělo by se v něm rozhodovat o otázkách, které mohou vést ke změně "podstatných náležitostí demokratického právního státu, zrušení či omezení ústavně zaručených práv a svobod nebo k rozporu s mezinárodními závazky"."
  .
  Aha, tak to mně úplně stačí k tomu, abych pochopil ty "obavy" o demokracii. Víme přesně, odkud vítr fouká. *1* *1* *1*
 • ObcanHavel
  to jsou bohužel jen lži, chtít zpátky totalitu je obrovská blbost a naivita, lépe se žilo jen hloupým nulám a nemakačenkům, dnes se žije lépe těm, co něco umí a snaži se, to u dost lidí vyvolává komplexy
 • ObcanHavel
  gratulovat diktátorovi ve zmanipulovaných volbách kde odstranil všechny soupeře? já ti nějak nevím, když prohrát nemohl, k čemu gratulace?
 • Ty se divíš?Já tedy ne,protože svoboda a demokracie vypadá trochu jinak,ale u nás není ani jedno.To není o blbosti,ale,kdy se většině žilo lépe.To dnes není.
 • Nejprve chci popřát vůdci světa p.Putinovi za vynikající úspěch ve volbách.Je to další porážka USA ve světě a všem imperialistům i u nás.Doufám,že v případných předčasných volbách zvítězí spolu s Okamurou i Babiš,aby již nemusel tento národ poslouchat kecy rádo by demokratůr přes noc.Dost bylo toho bordelu a svobody pro různé šmejdy tzv.deformacie havlova typu a jeho chátry.Doufám,že slušní lidé budou moci se opět nadechnout opravdové svobody a demokracie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit