Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • hoši takové plamenné projevy jste měli přednášet pře 1-2 roky. To když "pobouřená " sněmovna spontálně odhlasovávala trapné frašky namířené proti panu Babišovi. Jo to se to vyskakovalo. To nesmí to nikdy nesmí, toto udělal moc moc špatně...... Ale socani se Zubatou pleší přestřelili.Na poslední chvíli uspořádali představení s názvem trestní stíháni. A ejhle pikolík, ono takové komediální stíhání též nezabralo! Lidi je houfně vykopali ze sněmovny.Zbytky korýtkářů z ODS, TOPky, lidovců se snaží udržet. Bezvýznamné pidistrany stejně co nevidět definitivně propadnou. Jo hoši, podlost se v Česku neodpouští. Jděte do zadele, platformisti!
 • havloidi a pražská kavárna útočí na demokracii, vypitý kalousek,ospalý kníže a zavšivený feri
 • "Najdeme zde i bod týkající se zákona o obecném referendu. Nemělo by se v něm rozhodovat o otázkách, které mohou vést ke změně "podstatných náležitostí demokratického právního státu, zrušení či omezení ústavně zaručených práv a svobod nebo k rozporu s mezinárodními závazky"."
  .
  Aha, tak to mně úplně stačí k tomu, abych pochopil ty "obavy" o demokracii. Víme přesně, odkud vítr fouká. *1* *1* *1*
 • Kalouskovic demokracii nechceme!!!
 • Nejprve chci popřát vůdci světa p.Putinovi za vynikající úspěch ve volbách.Je to další porážka USA ve světě a všem imperialistům i u nás.Doufám,že v případných předčasných volbách zvítězí spolu s Okamurou i Babiš,aby již nemusel tento národ poslouchat kecy rádo by demokratůr přes noc.Dost bylo toho bordelu a svobody pro různé šmejdy tzv.deformacie havlova typu a jeho chátry.Doufám,že slušní lidé budou moci se opět nadechnout opravdové svobody a demokracie.
  • kritik je buďto placený agent ruského fýrera cara gosudara nebo je úplně degene. Škoda slov *12*
   • Jasně jsem agent přímo z Kremlu,tam totiž berou jen lidi s vlastním názorem a úsudkem. Papoušky berou do USA.
   • Já jsem celý život placený totalitní demokracii v Československu,do doby než nás demokratická totalita zvaná Česko hromadně vyhodila z práce a okradla trvale o část důchodu.A bývá slušnost popřát vítězovi voleb,ale to tě v tvé deformacii a svobodě nenaučili ?Tak nevím,kdo je degén demokrate.
    • josef.servit.9
     Demokracie upláchne třeba do USA? Žádný strach pan Soroš, Bartoš, Pospíšil a Kalousek to od kulatého stolu těm bolševikům zakážou?
  • ObcanHavel
   gratulovat diktátorovi ve zmanipulovaných volbách kde odstranil všechny soupeře? já ti nějak nevím, když prohrát nemohl, k čemu gratulace?
   • Humanitarně bombardovat,taky nevím zda Chrchlovi gratulovat či exhumovat a postavit před soud v Haagu?
 • realista
  Demokracie je od slov Démos-Kratos Lid-Vláda. Když někdo vládne, znamená to, že o něčem rozhoduje a má nad něčím kontrolu. Lid, pokud jsem si stačil všimnout, tady nad ničím kontrolu nemá. Je mu pouze milostivě jednou za čtyři roky umožněno, aby vhodil do nějaké bedny nějaký kus papíru s číslem nějaké malé stranické zájmové skupinky. A to mám ještě důvodné pochybnosti o regulérnosti toho procesu. Tato malá zájmová skupinka pak čtyři roky intrikuje a taktizuje s jinými malými skupinkami aby pro sebe získala nějaké výhody z majetku a moci nad Lidem. Aby se vyhnuli trestnímu stíhání za případné podvody, schválili si takzvanou "IMUNITU". Tu Lid nemá. Pouze politici. Z logiky věci plyne prostý fakt, že Lid nevládne, avšak vládne strana nebo strany. Poněvadž ty samy nekontrolovatelné a nepostižitelné si vybírají, co se jim hodí a co ne. V principu máme tedy stejný systém jaký byl před 17 listopadem 89. Nemáme tedy Demo-Kracii Lido-Vládu ale Strano-Kracii Strano-Vládu. Strany počtem svých členů zastupují pouze zhruba 1 procento Lidí. 99 procent Lidí ve státě jsou nestraníci. Jak moc se strany bojí Demokracie, je vidět z jejich nářku, že milostivě Lidu dovolily Přímou volbu Prezidenta a jak zuřivě už čtvrtstoletí blokují Obecné Referendum, jeden z mechanismů Opravdové Demokracie a vedou "křižáckou válku" proti momentálně nejakčnější síle za Referendum SPD Tomia Okamury. O co víc malé zájmové skupinky bojují proti Demokracii a udržují Stranokracii, o to víc o ni v propagandistických heslech žvaní a vytvářejí tak iluzi, že prý tu údajně jakási fiktivní Demokracie je. Vzniká tak absurdní situace, jako kdyby Nacisté, známí masoví vrazi Židů vedli propagandistickou kampaň o tom, jak prý údajně "chrání práva Židů". Divím se, že téhle iluzi dnes ještě někdo se zdravým mozkem věří. *7*
 • Bican má v jednom pravdu: lidová shromáždění se mohou nebezpečně pokoušet svrhnout demokracii. Pokus o svrhnutí demokraticky zvolené vlády vidíme teď v přímém přenosu na Slovensku (za podpory demokraticky zvoleného prezidenta Kisky). A nakonec vlastně můžeme sledovat i podstatně slabší pokusy o změnu volebních výsledků pouličními shromážděními u nás. Dejme na to pozor, a respektujme výsledky voleb, které i přes nedostatky poměrného systému jasně ukázaly kdo má vládnout během následujícího období do dalších voleb. A při těch dalších volbách voliči zhodnotí jak to vítězi šlo, a co pro něj udělala vítězná strana dobrého. To je demokracie.
 • Manipulace autora článku s lidmi má zřejmě úplně opačnou tendenci, než si kavárna představovala. https://www.youtube.com/watch?v=MjeFLc_tejQ
 • realista
  Tak, tak.....Demokracii musíme hlídat, aby nám z toho kriminálu neupláchla. Mohlo by se totiž stát, že lidé by ji namísto toho našeho velkohubého mlžení mohli chtít opravdu zavést.
 • skončit, neboť není patentu na rozum. Kdo další nám chce ještě utahovat opasky proti naší vůli? Kdo další nás chce poučovat co máme a co nemáme dělat? Kdo další chce roztrhávat spolužití Slovanů, tak aby se pomlátili mezi sebou. Kdo další chce budovat multi-kulti (nevěřící-muslim-křesťan, prostě tak to nefunguje. Kdo další chce rozhodovat o veřejných financích daň. poplatníků proti jejich vůli? Kdo další po nás chce soužití se smradlavejma, špinavejma, infekčníma bezdomovcema, kterým nikdo nezabrání obtěžovat ostatní. Máme toho dost a zde je jen skromný výpis.
  https://www.youtube.com/watch?v=8CL667GKlIg
  • Čtvrtá říše už zvolňuje https://www.novinky.cz/zahranicni/466548-eu-jedna-povysene-s-vychodoevropskymi-staty-odmitajicimi-migranty-rekl-nemecky-ministr.html Nyní ještě prosím vysvětlení, proč migranti nežádali azyl v první bezpečné zemi svého kontinentu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit