Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ale pejsánku, pokud někdo nemluví jako buran, tak Vám to nevoní. Asi si u Hlavního nádraží povídáte tak, jak předvádíte i tady. 

 • Vážně nechápu, jak se může někdo zastávat nacistických vrahů.

  Ať to potom bylo jak chce, vražda nevonného a bezbranného člověka, muže, ženy a dítěte není ničím omluvitelná. 

  I kdyby byla spáchána pod jakoukoliv ideologií. Obyčejní lidé jsou oběti vždycky a srovnávat to a hledat nějaké ospravedlnění? Promiňte.....

 • vanhorne

  "úchylný vrah Grebeníček"

  Prase zemrelo v hospital v posteli, Reicin aspon zemrel rukou kata, ten si bohaty duchod v socialismu neuzil.

 • vanhorne

  "jaktože ta zrůda gestapácká Mohr," 

  Jaktoze ta estebacka zruda Alois Řezník Grebeníček, prezila s kralovskym duchodem az do r. 2003? Ze z toho te palice neboli a uslintana brada se ti z toho netrese, pohrobku. Nebo ruda zruda neni zruda? 

 • A teď už se jen nacistickým swiním omluvíme za to, že nás napadli a prosrali válku!

 • Odbojáři z Bílé růže si zaslouží připomínku a naši úctu. Snad každá připomínka povzbudí současné zodpovědné občany, kteří se nechtějí smířit s budováním eurohujerské totality, jenž existenčně ohrožuje evropskou civilizaci tak, jako za časů Třetí říše - nebo ještě víc...

 • ještě ti chybí 1921,1922,1923,1924,1925,1926 střílení do dělníků po demokraticku

 • Psal jsem o tom, co jsem zažil. některé věci snad ani nejdou srovnat i když zrůdnost toho, že zabije jeden člověk druhého bezbranného je stejná, ať jde o jednoho, nebo více lidí. 

  Možná jsem pořádný v.l, ale snad nemůže být každý dokonalý, stačí, že jste Vy. 

 • Jindřichu2309, svého času jsem byl nucen skládat zkoušky z tzv. "marxismu-leninismu".  A i když tomu chybí racio, nenávist jsem nepociťoval, spíš údiv a pobavení.😯😀

  A pokud jde o "socialismus", to označení vychází z překonaných evolucionistických představ vyplývajících z materialismu 19.století. Podle nich se prý lidská společnost vyvíjí od tzv. společnosti prvobytně pospolné, přes otrokářskou, feudální, kapitalistickou, socialistickou až ke komunistické.

  Nezapomínejme, že i nacisti "budovali" socialismus:

  NSDAP = Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei = Národně SOCIALISTICKÁ německá dělnická strana).😉

  Nikoho samozřejmě nenutím, aby se mnou diskutoval nebo se mnou dokonce souhlasil. Ovšem po těch stu letech, obávám se, už diskuse se mnou možná nebude. ☹ 

  Jinak přeji hezký víkend. 🙂

 • Wolfcastle

  Jakej Balda? Ten senilní pomatenec z ktereho slunicka udelali teroristu?  😂 Nekoho dalsiho tam nemas? imho jedinej kdo tu hlasi nenavist k ostatnim lidem je ten tvuj slunickovej Koran, asi to nechapes no tenkrat taky VETSINA nemcu nechapala ze nacisti jsou zlo...

 • Nacismus je ideologie nelišící se příliš od komunismu.

  Kapitalismus je označení ekonomického systému, který si vymyslel syn židovského rabína Marx v 19.století. Jeho vidění světa je dávno překonané.

 • KIMCID

  střílení do lidí? Gerenada,Panama,Dominikánská republika ve jmenu demokracie z rukou vojáků USA

 • A co rok 1956 v Maďarsku, střílení do dělníků v Plzni, 1968 v Československu, střílení do polských dělníků v Gdaňsku? A to nebyla válka, ale hluboký mír.

  Furt nic? Ty jsi mi ale pořádný v úl....Jindro

 • Přestaň pindat, 

  Vaš  v pohodě dožil, za peníze svých obětí, v domově důchodců, úchylný vrah Grebeníček ani nepřišel k soudu. Reicin, Toman a další tisíce komunisticko -gestapáckých šmejdů si v pohodě žili v socialistickém Československu, zatímco jejich oběti umírali v celách nebo hlady. Pokud se dostali na svobodu, neměli nárok na důchod a práci jim nikdo nesměl dát.

 • Bílá růže se neuchylovala k teroristickým útokům, jako Balda z korejského spolku SPD, ani nehlásali nenávist a krutost k ostatním lidem, jako Pitomiovci.


 • Nacismus a komunismus jsou totalitní hnutí hlásící se k tzv. socialismu a jsou v podstatě totožná

  Jde jen o míru, jakou je moc rozdělena mezi jednotlivé členy společnosti.

  Buď se jedná o totalitní zřízení (otrokářství=komunismus, fašismus=feudalismus), kde je vše, majetek i moc v rukách malé privilegované skupiny nebo o demokracii=kapitalismus, kde je majetek a moc rozdělen podle dohodnutých pravidel (se kterými musí většina souhlasit) nebo anarchii=feťákismus, která je zcela bez pravidel.

  To, co v současné době funguje v ČR má skutečně blíže k fašismu/feudalismu, než k demokracii/kapitalismu - moc i majetek si přivlastnili oligarchové, kteří si vydržují vlastní fankluby - ANO, SPD, SPO atd  a o tuto moc ani majetek se s nikým nechtějí dělit. SPOLEČNĚ DOHODNUTÁ pravidla, jako např. pravidla k přidělování dotací, placení daní apod., úspěšně IGNORUJÍ.

 • ObcanHaveI

  Čím se liší nacismus a kapitalismus? Ničím.

  Ani nemůže vždyť nacismus je odnoží kapitalismu!

 • Já jsem v tom "socialismu" také žil, ale neviděl jsem nikdy žádného komunistu (nebo někoho, kdo by se za něj vydával) věšet nevinné lidi, střílet je na návsi, upalovat ženy a děti v domech. 

  A nakonec - v jisté formě "socialismu" žijeme i dnes. 

 • Pokud o takových lidech, kteří se dopustili vražd na nevinných lidech (Vy jim říkáte komunistické zrůdy) pane Občane víte, sepište jejich seznam, připojte důkazy a odevzdejte to na Státní zastupitelství. je to Vaše povinnost!!!

  Co, kdy a kde a na kom za zrůdnost spáchaly. Nekonkrétní hulákání svědčí o všem možném, jen ne o rozumu. 

 • Ideologie a nenávist bez racia. Měl by jste víc číst pane Občane. Jde také o časovou posloupnost a to, jak se události děly. A udělejte si pořádek prosím v pojmech. Především si něco přečtěte o pojmu "socialismus." nebudete se alespoň zesměšňovat. To by byla škoda. 

  Ale v tomto směru je s Vámi jakákoliv diskuse zbytečná. Snad za sto let. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit