Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pokud nás bude pravice soustavně nazývat lůzou,tak je jim třeba,po další revoluci,každou takto nevymáchanou hubu,pětikilovou palicí,sťuknout deset až patnáct centimetrů v levo .Aby byla akorát.To od urážek,nás levičáků,určitě pomůže.
 • Vy zlodějský šmejdi mě budete nazývat lůzou.Udělám vše aby k defenestraci došlo.Kdo to přežije poputuje k soudu za vlastizradu vy dobytkove.
 • Je dobře, že se sešlo konečně dost lidí, ale nemyslím si, že stále hladovější prajátka vyženou od koryt nadávky a mávátka. Peníze na důchody získáme snadno. Zabavením majetků, ke kterým přišli nekale. Začněmě konečně vymáhat peníze na velkých zlodějích.
 • lidi,ta situace co je u nás v zemi,to je katastrofa,hce to víc takových akcí ale celorepublikových ne jen v praze
 • Souhlasím, ale stávka je již v tomto ohledu asi na nic. Je neohrozí, protože jsou tak stupidní, že si to nejsou sto uvědomit. To chce uranové doly. A hromadné procesy. na václaváku je luceren dost.
 • Nevím čemu se tady divíte. Tolerujete jim to od roku 1989 tu jejich "demokracii" Vlastně všechno splnili, nejsou jako oni a máte plné krámy zboži ze západu. V televizi krásné telenovely. To jste přeci chtěli ne? Když jsou volby, tak je mizivá účast, a politik o ktrém všichni vědí že je to gauner, posílající složenky je díky voličům zase u koryta. Tak si tak říkám, na co vlastně tady nadáváme. Zemský ráj to na pohled. Je ještě málo bídy, tohleta bublina zase brzo splaskne, a jede se dál s drábkama kalouskama havlama klausema atd
 • omyl je v tom, nejsou schopni versus nechtějí, protože jim to vyhovuje.
 • Ale nepřijde a oni to dobře vědí. tento stát se neumí sjednotit a v tom je ten problém. to oni moc dobře vědí. Asi tak.
 • To je jedno co si myslíš, ja je jen strašně moc nenávidím korupčníky a zloděje
 • Jako byvaly politicky vezen tech "ruduch" kteri se tak bystre prebarvili na modro, jsem hrda na odbory a levici.

  Nackove, katolicka cirkev a jeji upalovani Cechu, monarchie a totalitarni rezimy jsou pravice. Jenom se to v Cechach nesmi rikat.
 • Politici trojkoalice selhali na celé čáře. Vytkli si cíle, které nejsou schopni splnit. Nějaký boj proti korupci je jen předvolební klišé, předem věděli, že ti, za které "kopou" by jim přistřihli křidélka.
  Zvolili starou primitivní cestu výběrčích daní ve středověku. Jen aby se nedotklo jich samých, ale hlavně jejich chlebodárců.
  S lidmi se hraje pěkné divadélko, ale státní peníze se roztáčí setrvačností stále dále.
  Když rodina nemá více peněz v rozpočtu, tak si odřekne zbytné požitky. Ti hloupí si na ty zbytnosti půjčí a zadluží se. A tak se také chová stát.
  Reformy je třeba dělat od základu, ale tak, aby se ekonomika nezastavila. A neodpovědné politiky dohnat k nápravě vzniklých škod a zabavit majetky neoprávněně nabyté.
  Zamezit dalším únikům státních peněz v jednotlivých rezortech. Místo sjednocování např. zdravotních pojišťoven, hrozí další rozmělnění systému důchodového pojištění náborem dalších subjektů pojišťoven. A takových nesmyslů je ve vládní politice spousta.
  Lidé už politikům nevěří, jsou to jenom loutky klapající pantem.
 • Jsem hrdý na to, že jsem pracující lůza. A vy bastardi nenažraný z ODS/TOP09/VV se teď třeste, lůza si pro Vás brzy přijde. *10*
 • Inu, tak to víš - v zemi, kde vede tzv. pravice nelítostný třídní boj a šíří nenávist proti demokratické levici, šíří lži, že s ní se vrátíme před listopad 89 a že tu zavede totalitu a hrozí s ní státní bankriot a její příznivci vyhrožují emigrací, když demokratická levice vyhraje (což je na Západě absurdní), se nesmíš divit, že se nakonec z lesa ozývá, jak se do lesa volalo. Ale nebýt těch prasáren, co tahle "pravicová" vláda dělá, jistě by to nebylo tak ostré. *2* *1*
 • Chce to defenestraci... nic jinýho, protože vláda = jeden zloděj vedle druhýho... proto bych volil tuhle variantu jako většina národa...
 • Nikdo nikoho nepodněcuje. V tomto státě to vře nespokojeností u každého na koho se podívate, dzixy. Věřím, že se situace v našem státě nelíbí nikomu. Ať vidí rudě nebo modře jako vy. Nebo jste stejného zrna jako mocní, kterým tento režim nahrává, aby si nahrabával zlodějnou a tunelováním?
 • Konečně se odboráři ozvali.Většina lidí jenom doma nadává.Fandím odborářům jen tak dál,možná se jim povede něco změnit k lepšímu a také zastaví to rozkrádání.
 • ... vám důchod jenom ukradnou a začne se znova. Platit na důchod musíte, z čeho by se kradlo? Už jednou převedli všechny důchodové prostředky do rozpočtu a pak si přebytek rozporcovali (porcování medvěda). *10*
 • odboráři v čechách jsou neskuteční poseroutkové, na západ od nás a to kdekoli by za podobné vládní reakce byla ještě týž den vyhlášena časově neomezená generální stávka,
 • Gema, zdá se, že k té údajné "spodině" patříš jenom asi Ty.
 • Ty nenávistné výlevy nelze nepoznat jako silně levicové. Dokonce se mi zdá, že je to přímo rudé. Právě oni ruďasi vyzývali ke svržení, používali sprosté nadávky a mysleli si, že jsou pupkem světa v moudrosti. Podobně jako naši odborářští bossové. Kdyby se jenom těch pár odborářů podívalo, koho že to živí a za co. Být odborářem, styděl bych se za takové "vůdce" jakým je dost chudý duchem, ale bohatý na sebevědomí - šéfboss Zavadil. Co slovo, to rudá perla. No a nakonec, nevím, zda to co dělají a co hlásají, není podněcování ke vzpouře, k nenávisti jedné skupiny občanů k jiné a zda vědomě nezneužívají naivity rádoby "odborářů" a jejich nespokojenost kde s čím, protože taková může být nakonec kdekoliv, nejenom u nás. Dobrý právník by to takto hodnotit mohl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit