Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • to si může dovolit jenom u nás politik říci o demonstrantech že je to lůza a posmívat se odborům to by si třeba v německu nebo francii nikdo nedovolil jinak by byl politická mrtvola
 • Jsem hrdý na to, že jsem pracující lůza. A vy bastardi nenažraný z ODS/TOP09/VV se teď třeste, lůza si pro Vás brzy přijde. *10*
  • Ale nepřijde a oni to dobře vědí. tento stát se neumí sjednotit a v tom je ten problém. to oni moc dobře vědí. Asi tak.
 • *1* Hezky. Kluci z ODs a HOP musej čumět, že je někdo v reakci na ně stejně vostrej jako oni a že už si nenechá kálet na halvu. Musí to být šokujíící, preotože oni jsou přesvědčenmi, že Čech je jen bezbranná ovce, kterou můžou zneužívat ve svůj prospěch, jak se jim zamane. A najednou tu roste odpor a modrá zlodějská lůza se diví a moc se jí to zajídá.
 • Je vidět že tato vládnoucí sebranka je úplně mimo mísu a nechce naslouchat lidu. Oni si totiž nepřiznají že za nedostatkem peněz v rozpočtu nejsou soc. dávky atd. ale jejich špatné hospodaření se svěřenými prostředky resp. jejich rozkrádání jimi samotnými. Bratři a sestry je třeba pozvednout korouhev a skoncovat s těmito konšely.
 • Myslím, že sebranka jsou ti lehkoživkove, kteří chtějí aby je ostatní živili za špatnou práci. Platfusák Kalousek je jejich velitel :-)
 • Naše vláda si již od sametu slibuje, jak budou její poslušní "ovčané" odvádět daně a přitom utrácet. Sami ale zapomínají na fakt, že tím, že to tady všechno rozkradli si jednu z těchto dvou možností sami zrušili. Státní rozpočet se nafouknul, jak bublina a ve výsledku je stát velmi neefektivní hospodář.
  V minulosti se rozkradl státní majetek lidmi, kteří na něj nikdy neměli žádné právo, protože patřil všem a teď se budou rozkrádat obsahy našich peněženek. Nakonec nám seberou důchody a člověk bude buď muset dřít do skonání, nebo skončit někde pod mostem. Kalousek neustále přemýšlí, jak by zvedl příjem státu, sám ale zapomíná, že se tím spustí otročina proti lidem a ekonomika se bude tím více brzdit, čím více se v ní bude zpomalovat objem*rychlost oběhu finančních toků.

  Takže co dodat... Tenhle systém už sám ze svojí podstaty je ve slepé uličce tak, jak mu bylo předurčeno před 89.rokem a vypadá to, že už brzy dojde k jeho zhroucení. Je to otázka několika málo let. Otázkou pak také je, co bude poté. Jestli bude nastolen nový světový řád, nebo jestli se jako lidé poučíme a pochopíme, že jedinou možností jak zdravě fungovat je odpustit všem okolo jejich dluhy a žít ve skromnosti, pokoře a slušnosti ke všem ostatním. Jinak to nevidím...
  • ... vám důchod jenom ukradnou a začne se znova. Platit na důchod musíte, z čeho by se kradlo? Už jednou převedli všechny důchodové prostředky do rozpočtu a pak si přebytek rozporcovali (porcování medvěda). *10*
 • odboráři v čechách jsou neskuteční poseroutkové, na západ od nás a to kdekoli by za podobné vládní reakce byla ještě týž den vyhlášena časově neomezená generální stávka,
  • Souhlasím, ale stávka je již v tomto ohledu asi na nic. Je neohrozí, protože jsou tak stupidní, že si to nejsou sto uvědomit. To chce uranové doly. A hromadné procesy. na václaváku je luceren dost.
 • Konečně se odboráři ozvali.Většina lidí jenom doma nadává.Fandím odborářům jen tak dál,možná se jim povede něco změnit k lepšímu a také zastaví to rozkrádání.
 • Politici trojkoalice selhali na celé čáře. Vytkli si cíle, které nejsou schopni splnit. Nějaký boj proti korupci je jen předvolební klišé, předem věděli, že ti, za které "kopou" by jim přistřihli křidélka.
  Zvolili starou primitivní cestu výběrčích daní ve středověku. Jen aby se nedotklo jich samých, ale hlavně jejich chlebodárců.
  S lidmi se hraje pěkné divadélko, ale státní peníze se roztáčí setrvačností stále dále.
  Když rodina nemá více peněz v rozpočtu, tak si odřekne zbytné požitky. Ti hloupí si na ty zbytnosti půjčí a zadluží se. A tak se také chová stát.
  Reformy je třeba dělat od základu, ale tak, aby se ekonomika nezastavila. A neodpovědné politiky dohnat k nápravě vzniklých škod a zabavit majetky neoprávněně nabyté.
  Zamezit dalším únikům státních peněz v jednotlivých rezortech. Místo sjednocování např. zdravotních pojišťoven, hrozí další rozmělnění systému důchodového pojištění náborem dalších subjektů pojišťoven. A takových nesmyslů je ve vládní politice spousta.
  Lidé už politikům nevěří, jsou to jenom loutky klapající pantem.
  • omyl je v tom, nejsou schopni versus nechtějí, protože jim to vyhovuje.
 • Vy zlodějský šmejdi mě budete nazývat lůzou.Udělám vše aby k defenestraci došlo.Kdo to přežije poputuje k soudu za vlastizradu vy dobytkove.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit