Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peroutka prý podporoval Hitlera. Hanba volají Zemanovci

    ale současně podporují Putina který se jako Hitler chová když sousedům krade území.
  • Peroutka velebil Hitlera a to nám ho dávali za vzor.
    • Zeman popřál smrt vlastním občanům. V civilizované zemi by musel
      ihned s ostudou dejít. Takovou sprostotu by neudělal ani šílený Kim Ping Pong z KLDR:
  • koncesionářské poplatky platíme nejhorší televizni společnosti v této zemi.Navíc těží z dobrých knihkupců a dobrých prodejců,o kterých slyším v České televizi stále dokola.Oblíbené pořady jako Pošta pro Tebe zrušila,v dnešní době se na tuto televizi dívám čím dál méně.Soboty či neděle v dopoledních hodinách, kdy mají děti volno jsou místo pohádek vysílány publicistické pořady,cestomanie je 20 roků stará a v zemích o které popisuje se mnoho změnilo.Moravec měl bát vysílán na ČT 24 a ne místo pohádek.Mohl bych jmenovat více záporů této televize,ale raději ji sledovat nebudu a nevím,proč bych právě jim měl platit koncesionářský poplatek.
  • Jestlipak už Zeman našel v archivu článek Peroutky, kde prý chválil Hitlera? A Mynář už má prověrku?
    • co s tím mají společného koncesionářské poplatky blbečku
      • To, že nejdřív by si měl každý zamést před vlastním prahem, chytráčku.
    • Peroutka byl poslán do koncentračního tábora. Bandera také.
      Zemanovci a Putinovci z nich však dělají nacisty.

      Přitom to byl Rusák kdo se s Nacisty dohodl na okupování sousedních území.
  • Kdy tě ty soudruzkoPusinko vykastrovali, už to je dlouho?
    • Putina to čeká až ho dostanou do rukou Čečenci.

      Putinova armáda tam u nich totiž po Rusku vraždila kradla a znásilnovala.

      Hezká holka Simona. Užer se závistí nulo.
      • Jen aby ti Čečenci měli co kastrovat. *1*
    • A ty varlata si tam nechali nebo ti je dali??
  • Zeman si může založit vlastní TV

    Třeba rudé pohádky soudem usvědčeného lháře Milouše Zemana.
    • určitě budou sledovanější a poutavější,nežli to co ČT vysílá nyní.
    • To by jistě byly pohádky pro děti vyprávěné vznešenou řečí hradního dlaždiče.
      *1* *1* *1*
  • Koncesionářské poplatky mi nevadí. Stejně tak mi nevadí daně z nichž žije policie, armáda, politici. CO MI VADÍ, JE ŽE TYTO INSTITUCE NÁM BUĎ VŮBEC NESLOUŽÍ, NEBO SLOUŽÍ LIDEM VELMI SPORADICKY. Televize by měla mít objektivní oboustranné zpravodajství. Ovšem ty jednostanné protiruské splašky se nedají poslouchat. (u soukromých televizí to chápu, nejsou námi placeni takže určitou míru "lži a dezinformace" chápu i když to nepovažuji za správné. Ale veřejnoprávní média námi placená BY MĚLA SLOUŽIT NÁM. Stejně tak politici námi placení by měli sloužit nám (a ne vlastním soukromým zájmům) A BÝT NÁMI KONTROLOVÁNI.

    http://obcanskyparlament.webnode.cz/
  • Jsem pro aby poplatky zůstaly ale skončilo to superlhaní v mediích.Jinak se to nedá vůbec číst ani poslouchat .
  • Zemane ty se raději starej o to že tvůj kancléř exekutor Mynář stále nemá prověrku.

    Ty jsi TV zneužil k předvolebnímu pomlouvání knížecího oponenta.
    Lhal jsi jak konstatoval soud. Ty o pravdě nežvaň podvodníku.
    • díky ČT se dostala paní všudybylka Bohdalová a má vlastní kuňkání v pořadu Hoby naší doby vysílán právě na ČT1.Mimochodem knížecího oponenta nikdo pomlouvat nemusel,on se sesměšnil sám a kdyby neustále nedřimal,měl by svoji kampaň pestřejší.Zeman je v pohodě a jsem rád,že jsme si jej zvolili hlavou státu a nekrade a nepodvádí jako jeho předchůdce a navíc nepropouští zločince z kriminálů.Kririzuje vládu a politiky,což mnoha z nich vadí a dělají vše pro to aby jej umlčeli a snižili mu provomoce.Nejvíce aktivní je v tomto nepochopitelně jmenovaný předseda vlády Sobotka.
  • Za 7 miliard přispěvků od lidí tato telka skutečně nic nedělá všechny vyměnit nemají nato a příspěvek zrušit ať to dotuje stát zadarmo drazí jen se to tuneluje!! *1* *16* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit