Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já kočičce fandím.. oni vědí z čeho mají strach. Ani jeden hlupák,co tam je,není odborník a nikdo to neřeší. Kdyby se měl vzdát každý svého postu,kdo není odborník na danou odbornost,není tam ani noha! Že vyhodila kamarádičky soudruha klause,jen dobře,aspoň uzavřela,jeden z hlavních toků,soudruha klause a spol. Nemůžu napsat klaus s velkým K protože bych se musel zeblít! *12*
  • Přesně tak! Pro kazdé zaměstnání potřebuje člověk mít znalosti z oboru, nejlépe praxi, ale soustavně je u nás zvykem tvrdit, že přece ministr nemusí být člověk z daného oboru a potom to taky tak vypadá. Ministři se mění jak na běžícím pásu, protože jsou nekompetentní.
  • Ona zradila hloupé voliče VV.A jít na obranu bez podpory voličů to je opravdu odvaha od sloty.Ještě jsem se nedozvěděl zda jí slota odvolal.Již je pro smích jako Klaus,když krade péra,ale slota je spiš k pláči.Co MV jak to,že strana lidem není zakázána,když jí nikdo nevolil?Pro pravopisce schválně píšu malé l,protže to je nějaké seskupení pravicových pomýlenců.
  • Odborník je gynekolg, anebo sexuolog? Já bych Karolínku neodkrýval!
  • Nechápu tu sprostotu. Proč? Že je někdo opravdu , ale opravdu talentovaný? ?Kdo umí, umí a kdo neumí, čumí.
  • souhlas, normální pracující lidé musí také pracovat ve dvou pracích aby přežily, kvůli daním které musí platit a politici jsou zalezlí v dozorčích radách a berou nezdaněné peníze a kapesné všude kde jim to kape a bez jakékoliv odpovědnosti oproti pracujícím.
  • Její rodina a soukromí je mi vcelku fuk. Nadzvedává mě jiná věc. Zkuste si vyřídit živnostenský list na cokoli a zjistíte, že ne všechno můžete vykonávat bez patřičných dokladů o vzdělání a podobně. Jak je vidět, tak na ministra stačí mít ostré lokty a jde to samo. Jestli na to máte vzdělání v patřičném oboru je nepodstatný. Vezměte si, že jako např. topenář když zmastí topení, tak si nezatopíte. No a to je trestuhodný a bez všech možných přezkoušení to ani dělat nemůžete. Paní Píka může zhuntovat hospodářství na jakémkoli ministerstvu, coby ministryně a na armádě to půjde dobře, a vcelku o nic nejde. Ty optimisti dole, co museji dokladovat vzdělání a zručnosti na vše možné na to vydělaji a stát (Kalousek) si na to rád nechá přispět
  • Ahoj, myslím, že Karolínka bude lepší NA OBRANU než Žantovský na média!
  • To se musí vědět co a komu podržet, potom jde vše snáze
  • Ferda Mravenec měl také firmu " PÁCE VŠEHO DRUHU" ale měl k ruce brouka Pytlíka.Na co šáhli to podle toho vypadalo
  • Zavede robertky pro vojačky a nafukovací panny pro vojáky. To bude technika v armádě.
  • A už to jede a už to fičí, mrtka jí vytéká z chlupaté p íč i. Takhle se asi dělá kariéra v politice. *1*
  • Je trefená kulkama mezi nohy\.
  • Co ten Karolinin čínsko-australsko-anglicko-česko-manžel? Nebude to střet zájmů? Služba ve prospěch cizího státu?
    A co by Karolina Pík zavedla za techniku v armádě? Možno rebriňáky- guľa vletí- vyletí, veľa škody nenarobí!!! Úspory budou miliardové!
  • Ta má ale píču, ta musela mít klíčů. *1*
  • Ta má, lae p í č u , ta musela míst klíčů. *2*
  • I na malé postíky se musela nějak vyšvihnout...
  • Ano velmi snaživá.To je návod pro nás blbce, kteří na toto nemají *10*
  • Je dobře, že ve věci nového ministra obrany se dovídáme od fundovaných lidí nové informace. Vázanost Kalouska na MO je stará známá věc a jenom ovládáním tohoto ministerstva může Kalousek napomoct Parkanové, za ministrování které si mohly kde jaké zájmové skupiny dělat co chtějí. A Kalousek u všeho byl přes své "nohsledy" Není se co divit, že budou Peake podporovat v její snaze být "velkou ministryni".
  • Od roku 2011 k u r v a.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit