Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sebrat jim majetky a nechat je zavřít.Kdejakej pomatenec něco vymyslí a obyčejní lidé to zaplatí.Jak to,že nejsou trestně zodpovědní? *12*
    • Podstatné je kdo tomu dal právní rámec. Zákopn 180/2005 Sb. o podpoře obnovitelnýchh zdrojů podepsal Paroubek a Zaorálek.Odhlasovali pak poslanci parlamentu za KSČM, ČSSD, ÚS a KDÚ-ČSL.
  • Já tomu ho.no rozumím (jako všemu)!!! *12*
  • Džanre bul, chas mrivinč P í č t a Ž i g a
  • Na tebe Píčto, seš na tahu.
  • ....další zelení a církevní zločinci,vždyť je to začarovaný zločinecký kruh...pravičáci-Bursík,Ambrozek a vypatlanec Moldan = Kalouskovci a Schwarzenbergovci+ODS...pravičácký zločinecký gang který započal V.Klaus svými nerozeznanými špinavými penězi a podporou zločinců viz.Kožený a spol.
    ....ale pozor za všechno přeci za posledních 20 let můžou KOMUNISTI ne..???...a pak se všichni diví proč zoufalí občané roky bez práce a v nuzotě volí KSČM..........a diví se a diví se a diví se.........a u diváčků budete teprve pak až se podaří prosadit prokazování majetku a doufám že dojde i na vyvlastňování těchto hyen lidské společnosti a pak tomu můžete říkat třeba PUČ.
    .....................................................ES KOMMT DER TAG.........................
  • Další kandidáti na provaz. Třeba se jednoho dne dočkáme...
  • Platíme fotovol. platíme pánbíčkáře,senátory poslance,soudce kteří protahují kauzy a nesoudí.My musíme být strašně bohatý národ,měl jsem štěstí ,že jsem se tady narodil.Ještě mám nějaké drobné nevite někdo o tutovce fondu a když už nebudu mít nic tak mne to nebude tolik rozčilovat,už mne neokrada ani ten cigán.
    • Tutovka existuje - vystěhování se do nějaké skutečné demokracie. Tady by snad pomohl jedině nějaký okupant, který by se choval lépe než vlastní politik.
  • A kontroly fotovoltaické energie jsou kde? Dodatečně jsou v některých instalovány další a další panely, viz Stříbro a věřím, že dochází i k cezení elektřiny, tedy elektřiny brané ze sítě a protlačené přes sčítače vyrobené fotovoltaické energie. Občané braňte se používáním diodových, nízkoodběrových žárovek, nechte větší zátěž na státní správu a samosprávu, přestože náklady půjdou stejně ze společného. Pomozte pro sebe a své potomky zničit tento DÉMONkratický zločinný bo-rd-el.
  • Hádejte, co by udělali v Albánii a Bulharsku se solárními elektrárnami, v momentu pokud by je museli lidi dotovat jako zde? Na co ještě čekáme, pokud poslanci chodí okolo zákona z dílny Ambrozka, Bursika a Moldána jako okolo horké kaše, a kontroverzí zákon nezruší.
    • Tam jsou občani a ne ovčani.Podívej se na Kypr.7.4 ve 13.hod na Václaváku rozšiřujte dál,protože to mažou.
    • Taky by mě zajímalo, na co ještě čekáš...
  • Připadá mi to, jako kdyby soused šoustal s děvkou a já bych to nevěděl a ještě bych to platil, on má požitek a já to platím, je to normální, kdo rozhodl, že občan zaplatí to, co vlastně nechce, kde to jsme? páni polslanci, senátoři, vládo?, KDE?
    • V mr dákově

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit