Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pěkní hajzli, a ten Bursík ještě vyskakuje, potřebuje přes hubu!
  • Už aby byly v platnosti majetková přiznání
   • Jo, a co se tím změní? Dotyčný přizná, že na fotovoltaice vydělal tolik a tolik, zaplatil z toho daně tak vo co gou. Podnikatelé i OSVČ podávají přiznání k dani z příjmů.
  • Tady je příklad "černé díry"! Žádný viník, vše O.K.....A tak to chodí a lidé divte se! Je potřeba šetřit!
 • ....další zelení a církevní zločinci,vždyť je to začarovaný zločinecký kruh...pravičáci-Bursík,Ambrozek a vypatlanec Moldan = Kalouskovci a Schwarzenbergovci+ODS...pravičácký zločinecký gang který započal V.Klaus svými nerozeznanými špinavými penězi a podporou zločinců viz.Kožený a spol.
  ....ale pozor za všechno přeci za posledních 20 let můžou KOMUNISTI ne..???...a pak se všichni diví proč zoufalí občané roky bez práce a v nuzotě volí KSČM..........a diví se a diví se a diví se.........a u diváčků budete teprve pak až se podaří prosadit prokazování majetku a doufám že dojde i na vyvlastňování těchto hyen lidské společnosti a pak tomu můžete říkat třeba PUČ.
  .....................................................ES KOMMT DER TAG.........................
 • Platíme fotovol. platíme pánbíčkáře,senátory poslance,soudce kteří protahují kauzy a nesoudí.My musíme být strašně bohatý národ,měl jsem štěstí ,že jsem se tady narodil.Ještě mám nějaké drobné nevite někdo o tutovce fondu a když už nebudu mít nic tak mne to nebude tolik rozčilovat,už mne neokrada ani ten cigán.
  • Tutovka existuje - vystěhování se do nějaké skutečné demokracie. Tady by snad pomohl jedině nějaký okupant, který by se choval lépe než vlastní politik.
 • Ambrozek a Bursík byli vždy ve vládě pouhá "Béčka". Ale právě takoví umí nadělat nejvíce škody. A teď je to vidět. Že je u nás energie tak drahá, nejsou tomu na vině jenom tito pánové a jejích zločinné úmysly, ale celá energetická lobby. Ta se nespokojí se slušným obvyklým ziskem a chce pořád a pořád více. A bohužel stát, který je většinovým vlastníkem nic neudělá, protože se jim z toho sypou do vládní kasy peníze, které potom mohou rozhazovat a krás naši "milí" politici.
  • Pro pobavení.Představte si,že do ČEZu do dozorčí rady byl přijat asi 66 letý buňkař prof.Pačes to je síla koryta.Že se nestydí tito lide.Tak se nedivte,že to tady tak vypadá.
 • Všechny zastřelit a pak pro výstrahu nechat alespoň půl roku viset někde na Prašné bráně. *16*
  • Jsi blb od nepaměti, jen počkej, až ti ji někdo střelí, pak se snad probereš, žalude! *12* *16*
   Žiješ-me v civilizivané době, a tak bohatě postačí je umrskat k smrti devítiocasou kočkou
   a pak navíc eště hodit do klece s nadrženejma kočkodanama zelenejma!!! *15*
  • http://www.elektrarny.pro/seznam-elektraren.php
   *Seznam FV elektráren je** ** na přehledné mapě i s majiteli.*
   *Pokud klikneš **na město Uherský Brod, objeví se obrovská FV elektrárna **10 MWp (10 megawatt peak),
   která je zde uvedena* *Pod společností DIVALIA a.s.-patřící...no? No?............no přece Mirkovi TOPOLÁNKOVI !**To jsou pašáci ‼!
 • Kde byli slavní ovázankovaní ekonomové, desítky poslanců různých stran, profesoři VŠ, ministři poradci presidenta a vůbec ti co pro tento paskvil hlasovali. Ti všichni měli být v tomto článku jmenováni. Postavit články na orné půdě je smrtelný hřích, ten se neodpouští. Možností co s tím udělat je mnoho, ale příště nevolte hlupáky. Přeji všem krásný den.
  • Stejný hřích jsou dotace na osetí orné půdy řepkou ze které nám potom vyrobí tzv biosložku do pohonných hmot a potom z toho zaplatíme povinně spotřební daň a nebo dotace na pole kde roste obilí které se spaluje a v neposlední řadě pole osetá kukuřicí a tato je použita jako palivo v bioplynových elektrárnách jako palivo. Těch paskvilů je okolo nás mnoho a medializují se jen učelově některé. *13*
 • Připadá mi to, jako kdyby soused šoustal s děvkou a já bych to nevěděl a ještě bych to platil, on má požitek a já to platím, je to normální, kdo rozhodl, že občan zaplatí to, co vlastně nechce, kde to jsme? páni polslanci, senátoři, vládo?, KDE?
  • V mr dákově
 • Hádejte, co by udělali v Albánii a Bulharsku se solárními elektrárnami, v momentu pokud by je museli lidi dotovat jako zde? Na co ještě čekáme, pokud poslanci chodí okolo zákona z dílny Ambrozka, Bursika a Moldána jako okolo horké kaše, a kontroverzí zákon nezruší.
  • Tam jsou občani a ne ovčani.Podívej se na Kypr.7.4 ve 13.hod na Václaváku rozšiřujte dál,protože to mažou.
  • Taky by mě zajímalo, na co ještě čekáš...
 • A kontroly fotovoltaické energie jsou kde? Dodatečně jsou v některých instalovány další a další panely, viz Stříbro a věřím, že dochází i k cezení elektřiny, tedy elektřiny brané ze sítě a protlačené přes sčítače vyrobené fotovoltaické energie. Občané braňte se používáním diodových, nízkoodběrových žárovek, nechte větší zátěž na státní správu a samosprávu, přestože náklady půjdou stejně ze společného. Pomozte pro sebe a své potomky zničit tento DÉMONkratický zločinný bo-rd-el.
 • Nepotřebujeme dostavbu Temelína , stačí nám sluníčko na každé možné střeše instalovat asi by
  to bylo levnější i o úplatky úředníkům *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit