Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V některém lomu naložit tatru makadanu a objet jejich fotovoltaické farmy.Potom uspořádat soutěž,kdo nejdříve a největší počet panelů skolí.A hned bude levnější elektrická energie. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • http://www.elektrarny.pro/seznam-elektraren.php
      *Seznam FV elektráren je** ** na přehledné mapě i s majiteli.*
      *Pokud klikneš **na město Uherský Brod, objeví se obrovská FV elektrárna **10 MWp (10 megawatt peak),
      která je zde uvedena* *Pod společností DIVALIA a.s.-patřící.................no? No?............no přece Mirkovi TOPOLÁNKOVI !**To jsou pašáci ‼!
  • zastřel si svého zeleného. Ať tu drahou elektřinu dorovnávají ze svého ti z.a.s.r.a.n.i.greenhorni! *16* *16* *16*
  • Další kandidáti na provaz. Třeba se jednoho dne dočkáme...
  • Sebrat jim majetky a nechat je zavřít.Kdejakej pomatenec něco vymyslí a obyčejní lidé to zaplatí.Jak to,že nejsou trestně zodpovědní? *12*
    • Podstatné je kdo tomu dal právní rámec. Zákopn 180/2005 Sb. o podpoře obnovitelnýchh zdrojů podepsal Paroubek a Zaorálek.Odhlasovali pak poslanci parlamentu za KSČM, ČSSD, ÚS a KDÚ-ČSL.
  • Uhlí do tepelných elektráren a uran do atomových elektráren se musí dobývat ze země a v prvním případě spalovat a v obou případech likvidovat odpad. Nehledě na to, že uhlí je nenahraditelná surovina a jeho spalování je škoda. Slunce nám naopak dodává svou energii zadarmo a proto jsou solární elektrárny vůči životnímu prostředí šetrné a nutně ekonomičtější než uhelné a atomové elektrárny. Tak nechápu, proč se má fotovoltaika dotovat.
    • http://www.elektrarny.pro/seznam-elektraren.php
      *Seznam FV elektráren je** ** na přehledné mapě i s majiteli.*
      *Pokud klikneš **na město Uherský Brod, objeví se obrovská FV elektrárna **10 MWp (10 megawatt peak),
      která je zde uvedena* *Pod společností DIVALIA a.s.-patřící No?............no přece Mirkovi TOPOLÁNKOVI !**To jsou pašáci ‼!
    • setrne? a kolik uhli a dalsich latek se spotrebuje na vyrobu solarnich panelu to sis zjistil? Mimochodem solarnich elektraren tu mame uz hodne rekni nam kolik uhelnych se diky nim zavrelo (ani o gram uhli se nepali min! *16* )
      • Elektřiny máme přebytek, takže ji ČEZ vyváží a mastí si kapsy.
        • To vyváží, dokonce levněji než ji prodává svým občanům, kteří vše dotují ze svých daní.
  • Vážení já si vzpomínám jak po válce v zimních večerech k nám přišli sousedé usedli u kamen a hřáli si záda skrz mezerama mezi tálama blikal ohen,na tálech se opékali topinky a děda vzpomínal jak bojovali na italské frontě Žárovky byly čtyřiceti vatové,prádlo se pralo v neckách na valše,ždímalo se v ruce a s prádlem jsme chodili na madl a tam jsem chodil točit klikou protože mandl měl jenom ruční pohon.Nebude mě věřit ale já na tu dobu moc rád vzpomínám a kdyby to šlo tak bych se tam rád znova vrátil oni ti lidé byli prostě jiný.Dnes se nemohu zbavit dojmu,že řada lidí už bojuje o holé přežití a to je velmi špatné.Dnes mě mrzí že jsem těmi klíči cinkal věřil jsem v lepší budoucnost bohužel
    • Ferdo, píšeš, že by ses rád vrátil do dob necek, sporáků na dřevo a pod. No pokud bys to myslel vážně, musel by ses začít učit skákat do truhle, protože jistě jsou již všichni na onom světě. Měl by sis vážit toho, že jsi ještě zde obklopen vším, co Ti šetří námahu, rozšiřuje obzory a udržuje fit. *1* *1*
  • JOJO To je najednou zase nějaký pan odborník.
    Při tom všem humbuku se zapomíná z jakých peněz byly naše zdroje elektřiny elektrárny postaveny(Temelín,Dukovany...) a ty starší hnědouhelné také odsíříl a udělal čistšími. Neplatil to ČEZ ze svých zisků, ale mi všichni v této republice co platíme řádně daně.
    ČEZu jme postavili z našich daní přenosovou síť. A dalo by se pokračovat.
    Tento polostátní podnik vykazuje velké zisky.
    A také nám určuje cenu elektrické energie kterou každý občan v této republice používající elektřinu musí zaplatit.
  • Už tam nemají co dělat vyhodit je.
    • Kdo?
  • Paroubek a spol.
  • To jsou ale věci pane redaktore. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit