Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to zlé když někým lomcuje takový bezmocný vztek až se s toho potento, že? *3* *3* *14*
  • Už jste si koupili pampers? Vy Pištové a Vlkové?? Pos..aní už jste určitě!! *3* *3* *3* *3*
  • Co nám ještě hlupáčci napíšete pro zasmání??? *3*
  • No vidíš skočils na lep jako první hlupáček který nás rozesměje, jako druhý je primitiv Pišta tečka coby fleck, je vidět že vaše inteligence je velmi malá, Ha Ha Ha *3* *2* *2* *2* *12*
  • Pane Bože, odpusť tomu ožralovi, vždyť netuší, co činí!
  • Měla se nechat volba prezidenta na parlamentu.Nyní je to Vaše volba
  • Tak honem hlupáčci, hoďte sem ještě nějakou stupiditu na Zemana ať se zasmějem a líp se nám usíná!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Doporučuji jim pampers, ty se nemusí prát!! *3* *3* *3* *3* *14*
  • Zemanovi oponenti už mají pos..né trencle vztekem! Ha Ha Ha. *3* *3*
  • Je vidět že Zeman je kus chlapa a není žádný poseroutka, konečně prezident po Husákovi!!
  • Ti blbečci kteří tady nadávají na Zemana jsou směšní a můžou se třeba pos..t vůbec nic s tím nezmění, oni jsou asi tři pod hodně nicky, spíš jim doporučuji aby mu vzdali hold!! *14* *14*
  • Zeman je inteligentní, ale kníže pán jak pravil Pepek Vyskoč je v..... *2*
  • Těšme se i na to, jak jeho oponenti budou opět a znovu zalykat se a pukat bezmocným vztekem. Za každý nenávistně hloupoučký projev s úsměvem děkujeme.
  • Blahopřejme si a s radostí očekávejme dny příští, s příštími chvályhodnými počiny našeho pana prezidenta. Těšme se i na to, jak jeho oponenti budou opět a znovu zalykat se a pukat bezmocným vztekem. Za každý nenávistně hloupoučký projev s úsměvem děkujeme.
  • Čeští hňupové dostali možnost přímé volby prezidenta a v závěru jim pak zbyly dvě nehorší figury. Nakonec dostal šanci notorický alkoholik a sedmilhář před sudeťáckým poskokem. Během doby ale domorodci poznají, že ten druhý by byl aspoň poněkud dříve ukončil jejich národnostní trápení. Pod dohledem těch, kteří nedělají rozdíl mezi Čehy a Cikány.
  • Miloš Zeman je borec i v roli prezidenta. A čím lepší borec, tím více nenávistí, nactiutrhání, nadávek a jiných ubohostí, od zakomplexovaných nýmandů. Nás, voliče Miloše Zemana, to ale nemusí nijak rušit nýbrž naopak. Povzbudí to a utvrdí v přesvědčení o dobré volbě. Blahopřejme si a s radostí očekávejme dny příští, s příštími chvályhodnými počiny našeho pana prezidenta. Těšme se i na to, jak jeho oponenti budou opět a znovu zalykat se a pukat bezmocným vztekem.
  • Co je to za bláboly.... Bejt tam Kníže tak každou chvilkou očekávám státní pohřeb. Viděl jsem ho naživo. Ten chlap se sotva belhá, div že si neslintá na límec. Nic proti stáří, ale jestli on měl bejt ten "Čerstvější duch na hradě". Tak já jsem Anglická Královna.

    A pro všechny Blbce, kteří neustále mají spojeného Zemana s komunismem a komunismus s Ruskem.... Jste idioti. Naprostý, totální, bezkonkurenční, retardovaný, idioti s přehřátym mozkem, co vám vyklouzl mimo realitu a za plácání těhle narušenejch hovadinek by vám dozorci měly zavést večerku.

    Kdybych měl vyjmenovat nejmenší problém tohohle státu, na kterém vůbec nezáleží tak by to byl komunismus. To je pasé, to už se nevrátí a co že někdo byl ve straně? Kurva, kdybych já měl vstoupit do strany aby moje děcko mohlo jít studovat. Nemusel bych se ani rozhodovat prostě bych to udělal. Lidi se přizpůsobujou zlejm časům. To je ale neřadí do stejný kategorie jako padouchy. Teď už jsou tu nové zlé časy, nový padouši a ty staré zlé časy se už nevrátí.
  • Teď je ale řeč o Zemanovi,nikoliv Kalouskovi,toho neobhajuji.Jestli lepší?Podle mě ne,podle tebe ano *3* Je zbytečné se přít.
  • A myslíš blbečku že to někdo čte? Ha Ha Ha Ha *2* *15* *4*
  • Pořád lepší, než někde ospalý, jinde naopak nebezpečně čilý Šlafenberk...
    Na jinou alkoholickou lidskou schránku 4 cenové skupiny z TOP jaksi :-)) rád zapomíná....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit