Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fandit mu můžou akorát takové trumpety,jako vy dva.... Opilci,kaškárkovi,sebestřednému egoistovi,který dovede urážet a zesměšňovat na potkání, to je přesně to divadýlko,které se takové vygumované lůze líbí....jasně,to je váš člověk. Podstata věci, vám však uniká.... *1*
  • A jéje, zase další s ostrým myšlením. Ona se sice o knížeti nezmínila, nicméně nikdo jiný než kníže, nebo Zeman, ve finále se na hrad dostat nemohl. Jó to jsou ty souvislosti co nám při ostrém vidění jaksi unikají.
  • Snad mu dřív odejdou játra.
  • Tupci jsme přeci my, většina co zvolila Miloše Zemana, který nám dělá radost. Je to pořád lepší než patřit k netupým myslitelům, co se užírají a nedovedou se vyrovnat s prohrou. A to i přesto, že jim při ostrosti jejich myšlení nikdy nedojde, jaká by to byla i pro ně a pro většinu Čechů darda, kdyby se na hrad dostal kníže co má k lidu blíže.
  • Mladého a dynamického koho?
    Kdo že tam byl jako další?

    Kníže - 75 let
    Fisher - bezcharakterní
    Dále: Bobo, Avatar, a už ani nevím...

    Žádného mladého dynamického tam ale nevidím.

    Snad "mladého" Dientsbiera... to leda...
  • To dělají ti neschopní (anebo ještě spíš naschvál) fotoreportéři. Když ho fotografoval umělecký fotograf, na oficiální obraz do škol, tak pan prezident vypadal lépe.
    A ža si občas dá skleničku (sympatické je, že na rozdíl od mnohých jiných se to nebojí přiznat), kdo z nás je bez viny, aby házel kamenem?
  • Ale ona se o "knížeti" nezmínila.

    Takže ano,tupec opravdu jste.
  • Vážený pane,nebo paní, tupec asi jste, neboť pokud si vzpomenete na volbu presidenta, tak jistě tam najdete mladší kandidáty, než prostatika Karla.... *1* A zcela určitě by přinesli ten svěží vítr na hrad. A co se týče inteligence,tak troubové,nebo takoví tupci,jako jste asi vy, to určitě také nebyli.... Ať byli zprava,nebo i z leva.... *1*
  • Já mu fandím taky.
  • "očekával příchod čerstvějšího ducha na Hrad"----
    -----od starého,tělesně silně schátralého,na sebe nedbajícího alkoholika?
    "Zajímavé očekávání"!
  • Milá Heleno, asi jsem opravdu tupec, když nechápu, že by Schwarzengerg pro mne představolal čerstvý vítr, mladého a dynamického politika. Inteligence se naučit nedá, bohužel, proto nezoufejte a mezi tupci se lehce ztratíte.
  • Svatá pravda, paní Heleno.... v tomto státě je víc tupanů,než můžeme vůbec domyslet, potom to tady také tak, podle toho vypadá..... *9*
  • Začíná vypadat jak Jelcin u konce mandátu. Prostě jako klasickej spiťar. Tipuju, že do konce mandátu nevydrží.
  • Nikdy bych Zemanovi nemohla dát svůj hlas! Chová se nemožně, je starý a nemocný, navíc silný kuřák a konzument alkoholu. Všechno se na něm podepisuje. Má štěstí, že je inteligentní a vzdělaný, protože jinak by svůj stav nezvládl. Škoda,že občani jsou tupci,mohli zvolit čerstvý vzduch, mladého a dynamického politika. Proto tu budeme věčně žít jako idioti. Kdoví jaká pohroma přijde ještě po Zemanovi. *16*
  • Zeman je bezskrupulozní člověk. To dokázal jak v politice (např. oposmlouvou), tak v soukromém životě. Útěchou je mi jeho věk a příchylnost k etanolu - v tom vidím naději.
  • V civilizované zemi platí právo, v daném případě Ústava. Ovšem stádo tupců si zvolilo vůdce, aby za něj vyřešil všechny problémy a hlavně ho zavedl na šťavnaté pastviny, kde se budou moci bez námahy pást.

    Pokud si Zeman bude Ústavou vytíral p... tak by mohl být zbaven funkce.
  • Odborník: Zeman dělá přesně to, čeho se jeho kritici báli. Dělá prostě přesně to, proč jsme jej zvolili za presidenta.
  • A dobře dělá. Já mu fandím ..... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit