testovaci text

Diskuse pro Článek

Odcházející Babiš vykouzlil další dluhy. Inspiroval se u Sobotky?

6. 6. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Andrej Babiš zmizel z vlády. Ještě předtím však stačil naplánovat rozpočet a dalších padesát miliard dluhů.

zpět na Článek
1 | 2 | 3 starší

komentářů v diskuzi: 78

napsat komentář

Člověk. (inkognito)

8 souhlasí, 3 nesouhlasí

Pan Jégl patrně jí chleba pana Kalouska a Fialy.
Proto také zpívá jejich píseň.Kalousek,který pomohl rozkrást na ministerstvu obrany co se dalo,Nechal udělat padáky,na kterých se chudáci vojáci zabíjeli,podporoval nákup pandurů, které by ani Somálští piráti nechtěli a o gripenech ani nemluvě.
Fiala pomáhal vyvádět stamiliónové částky z ministerstva školství.
Papaláši z olimpijského výboru a dalších nic neříkajících podvýborů si jezdili na "stáže" do
krajin,které vůbec žádný sport nemají.Tito hochštapleři by chtěli někomu něco kázat.
Ani se nedivím,že Babiše nenávidí.Ten jediný chtěl podrobně zmapovat jejich "vládní"
minulost. Kamarád Sobotka mu v tom zabránil. Co kdyby se musel po volbách spojit s Kalousken,nebo fialou.Ony by možná přišly na pořad i jeho podvody. Je volné místo po
Kájinkovi...... *16* *16*
6.7.2017
vlákno reagovat

hrom (inkognito)

11 souhlasí, 1 nesouhlasí

tento članek mohl napsat jenom človek s chorym mozkem.srovnavat nesrovnatelny.chran nas buh před takhle hloupim človekem.
29.6.2017
vlákno reagovat

jirek.kv tiscali.cz

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

Zase jen účelová demagogie. Proč?
15.6.2017
vlákno reagovat

josef.servit.9 facebook.com

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Jégl je mluvčí DiagKalousek a spol. Nevěřím, že do toho spolku patří i Česká televize?
20.6.2017
vlákno reagovat

Nazdar, koblihy budou! (inkognito)

11 souhlasí, 13 nesouhlasí

Jen mě musíte, ovečky, zvolit. *1*
8.6.2017
vlákno reagovat

G (inkognito)

16 souhlasí, 11 nesouhlasí

Raději kobliha v dlani než slíbené nízké daně od ODS *1* *1*
8.6.2017
vlákno reagovat

Riccardo Klement (inkognito)

13 souhlasí, 3 nesouhlasí

Podívejte se na video, uvidíte co nám ČT zamlčela...Kdo vedle Zemana také přijel do Číny na jednání o Hedvábné stezce?

A pochopíte, proč Zeman svou cestu do Číny jen kvůli chaotikovi Sobotkovi nemohl odložit?

Podívejte se a budete asi dost překvapeni, kdo všechno tam do Číny společně se Zemanem přijel.

Tvrdili nám ve zpravodajství ČT (i v dalších sdělovacích prostředcích), že tam byl jen Zeman, jediný neposlušný politik Evropy?

Ne, že bych mu moc fandil, ale proč je tu ta slabomyslná kampaň proti Číně a cenzůra? Komu vlastně slouží? Udělejte si názor sami !
www.cum.sk/v/xGTH/a-k...stezce
8.6.2017
vlákno reagovat

Lump (inkognito)

11 souhlasí, 1 nesouhlasí

"Já především protestuji proti tomu, aby byla matena veřejnost tím, že bude předložen státní rozpočet. Kdo to říká, tak buď mystifikuje, nebo se dopouští totální neznalosti," uvedl Kalousek. Rozpočtová pravidla podle něj jasně mluví o tom, že ministr financí do konce května předloží vládě návrh příjmů a výdajů, což může za návrh rozpočtu označit jen "totálně nekvalifikovaný člověk".
Kalousek uvedl, že v posledních 27 letech vždy došlo od květnového návrhu do konce rozpočtového procesu k výrazným změnám. "Nevidím důvod, proč by se to letos nedělo, jde o pracovní návrh, o kterém se vedou diskuse," uvedl.
V tomto případě musím s Kalouskem souhlasit.
Pavel Jégl je opravdu totálně nekvalifikovaný člověk.
*14* *14*
8.6.2017 upraveno v 00:57
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

25 souhlasí, 20 nesouhlasí

Babiš se svými projevy a chováním nejednou presentoval jako psychopat, který by v naší zemi chtěl zavést fašismus. Dokazují to mimo jiné slova "řídit stát jako podnik". Svobodný a demokratický stát se spravuje a nikoli řídí a už vůbec ne jako podnik.
ANO také není politická strana s programem a nějakými rozvojovými, humanitními a demokratickými cíli, ale "hnutí". Tedy banda dobrodruhů, kteří chtějí ovládnout zemi, zotročit lidi a mít se na jejich úkor dobře.
7.6.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

11 souhlasí, 19 nesouhlasí

... od tebe pojmenování "psychopat" sedí dokonale, trosko :)))
7.6.2017
vlákno reagovat

Mates (inkognito)

15 souhlasí, 19 nesouhlasí

Pokud kritizujete úspěšného podnikatele a politika Babiše, jaký je váš názor na ostatní (dle vašeho příspěvku) "schopné" politiky, kteří tady řádili před vstupem ANO do politiky? Vysvětlete, jak je možné, že státní rozpočet za Babiše skončil v přebytku. To co píšete je pěkná pitomost. Volte ČSSD a doufejte dalších 30 let, že bude líp vy snílku:-))).
Pokud ANO vyhraje volby, sestaví vládu a bude neúspěšně spravovat tento stát, uznám, že jsem se mýlil. Do té doby to je a bude neopodstatněná kritika zatím úspěšné strany a lídra ANO.
7.6.2017
vlákno reagovat

MUDr. A. Janák (inkognito)

36 souhlasí, 25 nesouhlasí

Slovo o panu ing. Andreji Babišovi - viz text pana ministra obrany Stropnického:
1. Od roku 1918 je Andrej Babiš prvním politikem v historii země, který vykonává funkci pro stát – tedy i pro nás, zcela zdarma! Celý ministerský plat je automaticky odesílá na charitu.
2. Od roku 1989 je prvním ministrem financí, co sestavil vyrovnaný rozpočet a ten ještě skončil s přebytkem.
3. Všechny jeho firmy působící na území ČR, mají sídlo v ČR a zde platí daně. Za cca 20 let působení svých firem odvedl do státní pokladny daně v řádu miliard Kč.
4. Jako fyzická osoba, odvedl a odvádí do státní pokladny daně z příjmu v řádu stovek miliónů Kč.
5. Zaměstnává cca 35 000 lidí – s jejich rodinnými příslušníky živí cca 100 000 lidí.
6. Soudruh Sobotka odvolává z funkce nejlepšího ministra financí pro „vícečetná podezření z daňových úniků“ aniž by dodal na stůl jeden jediný důkaz v paragrafovém znění, dosvědčující skutečnost, že se tak Ing. Babiš dopustil trestného činu. Rovněž tak nikdo z jeho nohdsledů = pomlouvačů nepoložil na stůl jediný konkrétní důkaz v jakékoli kauze, ve které ho obviňují. Usnesení sněmovny je tedy naprosto ostudné a neodůvodnitelné.
7. Soudruzi Sobotka a Kalousek, v době kdy vykonávali za tučný plat funkci ministra financí, zadlužili tuto zemi o cca 900 miliard. Soudruh Sobotka ještě navíc prodal OKD Bakalovi za 4 miliardy a ten následně vytěžil z OKD 114 miliard. Ten jim pak OKD hodil zpět na hlavu a opět Sobotka nařídil vládním usnesením Babišovi, aby do OKD nalil dalších 700 miliónů. Tak tomu říkám správa majetku v rámci řádného hospodáře (á la ČSSD). Takový obchod může podepsat jedině debil, případně ministr, řádně podplacený. Místo toho, aby Sobotka seděl v base za velezradu či zpronevěru, neboť způsobil tomuto státu mnohamiliardovou škodu – je premiérem!
8. Obdivuji miliardáře Babiše, že do té stupidní koalice vůbec šel. On nás, ani tuto republiku, ke svému životu nepotřebuje! Všichni ti pitomci, co se včera objevili na náměstí některých našich měst, včetně poslanců i senátorů, nesahají Ing. Babišovi ani po kotníky! Neuvědomují si, že pan Ing. Babiš klidně může nejen odejít z politiky, ale také může převést všechny své firmy do daňových rájů – tudíž nebude zde platit žádné daně. Sám se může odstěhovat třeba do Švýcarska jako Bakala a vykašlat se na tento Bordelstán,co se neoprávněně nazývá jménem „Česká republika“.
7.6.2017
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

35 souhlasí, 37 nesouhlasí

Docela by bylo zajímavé vědět jak se po chcípnutí komunismu daly "poctivou prací" vydělat miliardy. Já jsem to nevěděl. Asi jsem nebyl tak pracovitý.
Ale horší je jak za tím Burešem ovce stále s bekotem jdou a nechápou, že ten psychopat jim chystá fašismus. No jo, dostaly koblihu.
7.6.2017
vlákno reagovat

doktor11 tiscali.cz

37 souhlasí, 22 nesouhlasí

Uvědom si,že ty jsi nedokázal vůbec nic jen závidět a žvanit kraviny ty věčný studente,který si myslí že všechno ví a umí a opak je pravdou,umí prd a zůstaneš pořád jen závistivý chudáček a ještě se k tomu přiznáš,možná jen to tě trošku ctí.
7.6.2017
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

17 souhlasí, 22 nesouhlasí

Milý tzv. doktore (skutečný nositel titulu by si ho do nicku nedával), co jsem dokázal, z toho se ti zpovídat nebudu a nebylo toho zas tak málo. No, věčný studen asi jsem, protože člověk se musí učit celý život nové věci a o to se snažím. Ale zas takový chudáček nejsem. *3*
7.6.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

9 souhlasí, 10 nesouhlasí

... ale jseš, moulo :)))
7.6.2017
vlákno reagovat

CHansis tiscali.cz

10 souhlasí, 6 nesouhlasí

umíte jenom urážet, ANOnymně .
7.6.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

4 souhlasí, 11 nesouhlasí

... omyl, pro takové prase urážka neexistuje, ale díky za pozornost, zoufalče :)))
7.6.2017
vlákno

vanhorne tiscali.cz

7 souhlasí, 5 nesouhlasí

"umíte jenom urážet, ANOnymně ."
To je ten znamy blijec pitomecku, ktereho matka priroda zapomnela obdarit necim jinym.
8.6.2017
vlákno

Mates (inkognito)

15 souhlasí, 11 nesouhlasí

Tak na co si stěžujete? Když nadáváte na Babiše, tak koho chcete volit? To jste zapomněl, co tady bylo před vstupem ANO do politiky? Víte vůbec, co znamená fašismus? Asi ne, když k tomu přirovnáváte ANO. Ostatní politické strany tady vládly střídavě do roku 2013. ANO se podílelo na vládě od 2013. Co tedy podle vás za 3 roky ve vládě ANO udělalo tak špatně, že je nemůžete ani vystát? Máte pocit, že s ANO ve vládě tady máte Fašismus?
Vy vlastně píšete, že se máte dobře, ale zároveň kritizujete úspěšnou stranu. Tzn. že mně z toho vyplývá, že jste si za minulých vlád pěkně nahrabal díky korupci a podvodům a teď se bojíte, že vám Babiš zavře kohoutky. Jedině tak si to vysvětluji. EET na vás, pěkně přiznat všechny příjmy a odvést daň. Tak jako každý zaměstnanec a poctivý podnikatel.
7.6.2017
vlákno reagovat

doktor11 tiscali.cz

6 souhlasí, 4 nesouhlasí

Já vím,scio mé nihil scire od tebou proklamovaným Aristotelem,Sokrates studente,když už něco vyčteš aspon si to pamatuj.Lhář musí mít jen jednu velkou přednost,že si pamatuje a ty jsi bohužel jen lhář bez paměti.A to jaký já mám mail,do toho ti nic není a neplet se do věcí kterým prd rozumíš i když se tváříš že rozumíš všemu.To co ty se ted učíš jsem před dvaceti lety zapomněl.Takových chytráků jako ty mám v ordinaci desítky dnně,přečtou si něco na internetu a už jsou MUDr a já jsem v podstatě zbytečný,pouze při operacích do ničeho nežvaní pane moudrý,to jsou podělaní jako většina do doby než jim otrne.
8.6.2017
vlákno reagovat

KarelIV (inkognito)

13 souhlasí, 7 nesouhlasí

Pro fan klub Babiše( neboť fan klub ANO lze těžko použít-neboť ANO stojí a padá s Babišem).Myslím, že pro každého soudného člověka by měl stačit argument o Babišovi a jeho "zametení" s neplatiči DPH, alias nejlepší ministr. Cituji: "Ministr financí Andrej Babiš získal cenu mezinárodního časopisu GlobalMarkets (dříve Emerging Markets) za nejlepšího ministra financí rozvíjejících se evropských zemí za rok 2016- u příležitosti zasedání Mezinárodního měnového fondu a Světové banky". Obdobně to bylo s genialitou Havla. Vždy nám tzv. "renomované" západní organizace ( měnový fond a Světová banka a pod.) podsouvali nějakého genia. Obdobně na Ukrajině Jaceňuka- nejdříve premiera, po splnění úkolu nalezeného zastřeleného. Stačí přitom pouze jednoduchá úvaha:
Půl roku před tím, než vítězoslavně u nás zavedli EET a kontrolní hlášení, na slovenské
televizi TA3 se slovenský ministr oháněl přínosem EET a kontrolního hlášení na zvýšení výběru daní. V Chorvatsku ještě dříve. Zvláštní: ve všech zemích východního bloku zavedli stejné. A zaváděli to ministři, kteří zrovna v té době zastávali úřad. Takže žádné "vybrané, schopné" osobnosti. Prostě úředník, který prováděl co mu bylo zadáno. Kdo a odkud to bylo zadáno je věc jiná. Takže proč u nás kvůli tomu vyzdvihovat schopnosti Babiše? Vždyť je jeden z mnoha jako jinde. Pravda ti venku, neměli Mafru a nepřišli k majetku za, jemně řečeno, podivných privatizačních machiancí. Takže proto ta propaganda a skandující dav typu " nejsme jako oni"?
Strkali nám pod nos v roce 89 modlu OF. Pak to byla ODS, teď ANO. Vše s cílem splnit záměry toho kdo to všechno připravil. A rozhodně to nebylo uvnitř hranic Československa. Takže s praktik OF jsme se nepoučili? Teď tady máme novou spásu- ANO.
7.6.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

1 souhlasí, 10 nesouhlasí

... nikdy se nenaučíš ani správně psát, vidláku :)))
7.6.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

2 souhlasí, 9 nesouhlasí

... wauuuuuuuuuuuu, bij d*menta do hlavy :)))
7.6.2017
vlákno reagovat

vanhorne tiscali.cz

13 souhlasí, 5 nesouhlasí

" po chcípnutí komunismu daly "poctivou prací" vydělat miliardy."
Nebal se zadne prace, pracoval 18 hod. denne,neznal svatky ani patky,do kostela nechodil aby mohl v nedeli pracovat a jeste si nasel cas na brigady u STB.Kam se hrabe Thomas Bata na takoveho parvenu jako je soudruh Babis.☺
7.6.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

2 souhlasí, 7 nesouhlasí

... jsi čuráák k pohledání, blbečku :)))
7.6.2017
vlákno reagovat

Bora (inkognito)

18 souhlasí, 18 nesouhlasí

To je zase výblitek redakce Tiscali a jeho přisluhovačů!!!! Objektivnost, hodnocení faktů, posuzování stavu v kontextu.... To jim nic neříká. Totální demagogie je jejich parketa. Kterýpak radílek jim takové slinty předepisuje? Co je to za lidi a povahy, že se pod to beze studu podepíší??? A existuje vůbec nějaký pan Jegl nebo je to pseudonym bůh ví koho??? Babišovi nefandím, ale tyto výpotky chorobomyslné fantazie jsou mi absolutně protivné, nesmyslné a inteligenci autora či autorů bych před možným zveřejněním dalších výplodů nechal prozkoumat příslušnými lékaři..... Nebo je to opět o objednávce a penězích a pak rozum není třeba. A odkud jsou prachy které tvorbu takových článků motivují???? Nad tím se musí každý zamyslet sám a pochopit, odkud vítr vane.... A hlavně na to nezapomínat. Volby se blíží a histerie některých kruhů graduje a ještě bude! A pisálci tohoto bezpáteřního charakteru budou mít žně.......
7.6.2017
vlákno reagovat

vanhorne tiscali.cz

9 souhlasí, 3 nesouhlasí

"Volby se blíží"
Koblih bude kolik kdo sni?
7.6.2017
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

2 souhlasí, 4 nesouhlasí

... tvá tupost je neskutečná, srááči :)))
7.6.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.