Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahhhhhhhhhhhhhhha a ona slavna zas.an. ODS NELŽE to jim tak žeru!!!!!!!! *1* *1*
    • Co je na tom divného? nelže a ani nemůže, každý soudný člověk ví co jsou zač, tak ani nemůžou. Mj kalous říkal, že bojují s chudobou tak, aby jsme jako oni chudí nebyli. Oni to se sebou myslí dobře a měl by jsi slyšet pražský blby. *16*
  • otevru pocitac, prectu zpravy a co nevidim? na kazde fotce zlodej--jsem si myslel ze budou sedet ve vezeni a ejhle!! oni si sedi v parlamentu, ve vlade... co jsem komu udelal, ze musim tak trpet. ci jsem zabil fotra retezem?....
    • Co jsi komu udělal, se neptej. Ptej se jen sám sebe, zda jsi v listopadu 1989 cinkal. Pokud ano, tak jsi to udělal sám sobě. Pokud ne, přidej se na stranu voličů KSČM, pokud je již dávno volíš, vytrvej !!!
  • Církev, která v mnoha případech za 2.sv. války kolaborovala s fašisty a má toho na svědomí mnohem víc by žádné odškodnění dostat neměla. Není za co. Jedná se jen o další plánovanou zlodějinu.
  • Stát získá za 50 let 28mld. ale zaplatí 134 mld. za 20 let kde je ten proklamovaný zisk z restituce ?
    • to normalni clovek vi. ale tady se hraje o ovcany k volbam--tak se temi miliardami zisku musi zacit mluvit....ale kdo z nich si to prebere? skoro kazdy si mysli ze to bude rocne!!!! atd....ty beskuryje co tu vladnou--to ani lidi nemohou byt. zaprodanci, vlastizradci--nechci byt sprosty, ale ani sve kolo bych si o ne neoprel.
  • Ty grázle Nečasi, už se pomalu pakuj. Jsi spolu s Kalouskem a Peak zkáza pro českou pravici. Ta nemá v komunálních volbách téměř žádnou šanci. Většina pravicových voličů buď nebude vůbec volit a nebo bude volit levici, protože to co Vaše strana s ostatními koaličními stranami předvádí není pravicová politika, ale neskutečný bordel. Vaším heslem je zřejmě rostoucí korupce, pohrdání voliči a to i svými, zlodějny, amatérismus, likvidace oponentů, rozkrádání majetku, vyznamenávání vrahů, likvidace střední třídy.......... V tomto Vámi vytvářeném zkorumpovaném území není místo pro pracujícího slušného člověka, ale pro korupčníky, zloděje, vrahy, nepřizpůsobivé nepracující spoluobčany, horních 10 tisíc a Vás.
  • Církve po staletí udržovaly lidi v nesvobodě a v tmářství. Majetek, který prokáží že vlastnily nechť se jim vrátí a víc nic. Vše ať potom financují z jeho výnosů a příspěvků farníků. Jsem věřící, ale církve nepotřebuji. *5*
    • Věřící komunista? Taky dobrý...
    • Máš doma dost fixů?
  • ODSáci jsou vypatlanci. Co to přinese lidem pozitivního? A vůbec co je na tom pozitivního, že lidé budou platit nějaké dluhy za něco co neudělali a to po dobu jedné generace a kdoví, jak to bude dál.
  • Kampaň proti lživým billboardům? Vždyť kdekoliv, kdykoliv, všude na mě zírají ty prolhané ksichty Nečase a Kalouska. Jsou jako podebrané vředy, jen prasknout. Život je krátký, tak proč si ho necháme takhle mordovat!
  • Jak může někdo chystat kampaň proti něčemu, co neexistuje? *8* *8* Vždyť žádné lživé billboardy ČSSD nemá - to jsou přece všeobecně uznávané a prokázané pravdy, se kterými souhlasí nejméně 80% obyvatel této země. Má snad ODS nějaké jiné myšlení? Asi ano - tak ať jde "proti všem" - uvidíme po volbách.
    • Máš doma dostatek fixů?
  • Odesáci je tak sprostý a prolhaný dobytek,že zasluhuje odporazit,za zbídačování této země,na katovských mučírnách.Už jen za tu sprostotu s církevními restitucemi.Obyčejné lidi ten pravicový dobytek u moci okrádá kde se dá a kněžskýn podovdníkům chce cpát miliardy,Je třeba všechen ten vlastizrádný lidský dobytek,který se po komunistech prolhal k moci,stejně jako církevní bandu odporážet ,co nejkrutěji,na katovských mučírnách.Ti lumpové se už nemohou dočkat,kdy z této země udělají kolonii Západu ,zvanou Česko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit