Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nebude jen ODS nemocná, tam jso všichni. Vím to znám jednoho experta ten pořád někde krade lékař o něm říká že za to nemůže že je nemocný. Asi má špatnou imunitu.
    Nebo něco z hlavou jako naši zákonodárci. *6*
  • ODS je spolek vlastizrádných lumpů,který od doby vzniku zbídačuje tuto zemi.Léčbu všech straníků ODS by v nejlepším přípaeě,měli provádět katovští mistři na katovských mučírnách.Při dostatečné krutosti katů,by uvedené splnilo svůj účel.
  • Kdy si pan Štastný,Nečas,Kuba,Svoboda a spol. konečně uvědomí,že celou ODS dostali do sraček jedině oni sami,svými postoji,chováním a činy,které samozdřejmě za posledních 10 let zde provádí..... A také s velkým přispěním bývalých darebáků a zlodějů Béma,Topola,Tluchoře,Tlustého,Šnajdra atd.atd. a samozdřejmě toho největšího hajzla,zloděje a tuneláře "Vaška - propisku"...... Tak co s tím chcete dělat ??? No, tady je každá rada drahá blbečci... *13*
  • Už dávno je nevolím. Ať žije TOP 09!
  • Včera jsem se díval na televizi a fandil Putinovi a Němcům.Dobrý plynovod a Ukrajina je mimo a nemůže manipulovat s EU jako Tymošenková a spol.Ukrajina žádá o milionovou pomoc od EU .Myslím,že se jí neposkytne,protože není záruka splácení.A pokud ano tak doufám,že ČR bude mimo.Takhle RVHP nehospodařila.Doufám,že se budem poměřovat s Rakouskem a ne Německem,které nikdy nedoženeme a mám obavu ani Rakousko.V tomto státě uznávám jedině docentku Švihlíkovou a tu další mladou dívku myslím,že to je Šichtářová.Ta má asi tři děti a ví o čem mluví.U Moravce byl dokmatický prof. s ing Švihlíkovou a byl mimo mísu.Mě tam nadzvedl,že občani nic nekupují a nespoří si a ona mu odpověděla,že nemají z čeho.Velmi dobrá odpověď.Mě někteří připadají jako mimoni.To nemluvím o Gazdíkovi.Já si kolikrát přeji utkat s Kalouskem nebo právě s Gazdíkem,protože se nestydím mluvit a argumentovat z praxe,protože tolik blbostí jsem neslyšel za půl hodiny a to mluvil hodinu.Vůbec se nedivím kam vedou tento stát.Spálená země a to každý den.
  • ODS je zlodějská strana , která za sebou pouze zametá včele s panem prezidentem a zapomíná , že této straně není nic cizí, když potřebují využijou i komunistickou stranu "volba Klause", a poslední hřebíček do rakve jim přeci dal jejich straník Klaus a Nečas, který se chtěl pomstít nejem jim, ale celému národu. U ODS platí pouze jedno... po nás potopa a rozkraďme ješte ten zbytek než půjdéme definitivně do pr..........! *1*
  • Vsechny vladni strany, ale i opozicni CSSD pracuji pilne na tom, aby narodu vzali veskerou nadeji na dustojny zivot...neb jak pravi klasik - kdyz lidi nemaji nadeji, jsou snadno ovladatelni...
    • ...jenom komunisti jsou čistí, jak slovo Boží!
      • A kteří ? Ti blbější,co zůstali v KSČM,nebo ti chytřejší,co nalezli do všech jiných stran ??? *1* *1* *1*
  • No tak chcípne, tak jako přední mnozí jiní: US, RSČ, atd., i další to čeká *2* *2* *1*
  • Ne, ne Borisi. Já bych řekl, že ODS již zemřela. Nicméně a bohužel ti její kmotři budou ovlivňovat dění v krajích ještě asi dlouhou dobu. Pokud si je spravedlnost nenajde.
    • zemřela a to díky neschopnému Nečasovi.Zvolili jej opět a strana jde do záhuby.Co chtěli,to mají.
    • To už není pravice. Ani levice. Ani právo. To už je mafie. A změnit - dle poznatku dějin, to bohužel může jenom válka, anebo jiná podobná pohroma....
      • Klasicka mafie ma sva nemenna pravidla.
        Tohle se da nazvat-kriminalni pakaz!!!
  • Tento levicovy soudruh je absolutni ostuda teto politicke sceny!
    Uz at tato svinska strana zanikne.Je treba vytvorit uplne novou pravicovou stranu,ale bez tech *12* z ODS a KSC! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit