Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kočičáku ty jsi taky dege, dege zkrátka blbej.
  • Ačkoli se mi nelíbí, že takový člověk zastupuje náš stát v zahraničí, spí na zasedáních, šišlá atd. nevím o jediném případu korupce, krádeže z jeho strany. To jsou tisíce dalších Kožených, kteří rozkradli to co generace vybudovaly, ti a bohatí ať platí více než dosud. Ale jako vždy a všude odnesou to ostatní jenom ne hlavně oni.
    • a co těch 5 mil. dotací, které dostal neoprávněně a místo aby to s ostudou vrátil, tak mu to bratr Kalousek odpustil ?
  • Tak si půjčíme od ECB, abysme mohli půjčit MMF. Když si půjčíme za menší úrok, než půjčíme dál, tak na tom vyděláme. Chi, chi, chi. Vlk se nažere a koza zůstane celá. Jenže na tohle ten blbej Kalous nepřijde! *2* *2* *2*
    • ... je to hezké video, ale trvá nahrání velice dlouho, chce to trpělivost, ale stojí to za to *1* *10*
      http://www.youtube.com/watch?v=yuW0pf7k_I0
  • Nevim o tom ze by Schwarzenberg figuroval nekde v nejake kradezi penez. Vsichni okolo jsou zlodeji a nejvetsi ODS. Jsou to kriminalnici. A tam je tech 90 miliard, ktery by jim mel pujcit do EU. ODS jsou ZLOCINCI!!!!
    • Nejvíc tady nakradla ČSSD. Ta má 4x víc korupčních kauz, v čele se Standou Čistým. *12*
      • Standa to ale vždycky myslel upřímně *3*
  • Kr*teni jste vy vsichni. Mozna nekde chrapal, ale neni to zlodej jako cela ODS, ktera rozkradla co mohla. Bem na radnici, Kocourek ve vlade, Besser ve vlade, cely Dopravni podnik je jeden velkej bordel.
  • moje babička mě vždy říkala,běda naší zemi,až nám budou vládnout šlechtici a různá pakáž. Tak to půjde s námi s kopce! A JE TO TADY!
  • ... mi nevadí, že šišlá, že vypadá jak dege, degene, prostě blbej, ale vadí mi to, že je někdy blbej a dělá hovadiny 3-letýho parchanta ... "Babičko já číhám ... tak číhej ... babiško já číhám ... tak číhej"
    "Ježíšmarjá babi, to nemůžeš dát na to dítě pozor, vždyť rozstříhal celou vejplatu ... *10* *10* *10* "
    A tohle se stane, když se na blbce nedá pozor a von by rozhazoval z cizího *10* *10* *10*
  • Když ty peníze nemáš,tak nerozdávej.Nebo,že by ti mohl půjčit druhý mektašišla z Hrádečku. *1* *1* *1*
  • Tenhle náš ministr zahraničí, dělal v Otázkách Václava Moravce, pěknou ostudu. Tenhle blb, tam skoro chrápal, když mluvil, tak šišlal a drmolil že mu nebylo vůbec rozumět. Tenhle kr*tén je představitel státu? To si děláte p*del. Ať se ten vocas naučí pořádně česky a pak ať vystupuje v televizi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit