Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Popíčile, táhni do pí*i!
  • Vzdání mandátu na ODS neplatí.To platí pouze pro jiné nezpřátelené strany.Dříve pan Pospíšil řval,ale pro něho to neplatí.Kdepak by sehnal tak lukrativní koryto,kde se nemusí dělat,má imunitu,auto a další benefity.To by opustil jen blbec!. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Ta ODS je drzejší, než hejna supů! Když schvalovali církevní megaloupež, k níž neměli od voličů mandát měli se vzdát mandátů před zločinným hlasováním. Ať jdou do brusele a do Vatikánu!
  • Lidi pojdme ven! Zapalujme auta a obsazujme policejní stanice. Budeme požadovat
    pád vlády a dosazení do ministerských křesel.
    EU přeci tohle na Ukrajině podporuje. Kdo kope za ní je bojovník za svobodu a demokrat.
    Kdo kope proti ní je extremista.
    Již vzhůru psanci této země! nezaměstnaní důchodcí slušní okrádaní lidé - když si
    kariérní překabatění komunisté mohou hrát na tržní podnikatele tak my si
    můžeme zahrát na revolucionáře kteří žádají znárodnění nakradeného majetku!
  • karierista klasicky kecy..lidi me milijou atd tipickej šmejd......
  • Souhlasím s hlohem, aby pan Pospíšil zmizel ze scény jen patřím k těm co ODS věří. Chce to jen čas, až se nově nastoupivší slibovatelé poněkud vymáchají.
  • Tunely došly, už prý žádný Čeprotunel, Čezotunel, Airotunel , aby nedráždili Ištvána, prý už pouze Blankatunel a ten nyní nikdo nechce, ten se přezahuje jako horký brambor, nikdo se k němu nehlásí.
  • tak proč mu ODS nedá za složení mandátu nějaké koryto,dozorčí,nebo správní radu,Čeprotunel,nebo ČEZ? Vždyť už mají mustr,Šnajdr,Fuksa,Tluchoř,ti to složili raz dva.A teď chtějí za vazbu 4 melouny,....tedy,abyste se na ně složili.Humus.Ta ODS. *16* *16* *16* *16*
  • Došli ti argumenty tak se uchyluješ k sprostotám a urážkám. To že naší předci o majetek několikrát přišli to už se nestane ,na to nečekej.Doba se trošku posunula. A kdyby přece jenom.Tak než půjdu všechno lehne popelem. Ale určítě z mého mála se nikdo těšit nebude.
  • O mé ruce neměj strach ,ty dodnes mám a docela dobře se s nimi živím.Ale pravdou je že kdyby se sekali ruce už za komančů tak by se ani značkovat komanči nemuseli, proto že by jích 98% už tehdy bez rukou bylo Abych byl úpřimný asi by tehdy v této zemi chodili bez rukou všíchni.Ten systém na zlodějině byl postaven.Nikdo nemůže říci že nikdy si z práce nic neodnesl, když si to normálně nemohl koupit a tm se to povalovalo. I odnesená tužka z kanceláře je ukradená tužka. Tehdy bylo heslo kdo nekrade okrádá rodinu. Za to co jste k výplatě dostal se u mnohých dalo pouze přežít ,no tak ten rozdíl dokradli a hotovo.Ti soudruzi kteří měli vysoké platy ti měli výhodu .Těm se dobře šetřílo protože za to neměli co koupit. Tak ještě k tomu museli i kdyby nechtěli taktéž krást.
  • Tak si nestěžuj práci máš je asi 600000 tisíc kteří ji nemají mezi nimi je mnoho co ji ani nechtějí.Proč když berou dávky z toho co já do kasy platím. Po převratě jsem se okamžitě musel starat o jinou práci, proto že jsem věděl,že to co jsem do roku 89 dělal o to nová doba zájem určitě mít nebude.Tak jsem ani na výpověď nečekal,a začal jsem se starat sám o sebe
    Tehdy jsem stál 8 hodin u stroje a musel živit hromadu pobudů kolem sebe. Dnes stojím u jiného stroje ale dělám sám na sebe.Tehdy jsem vyráběl výrobky které nikdo nechtěl ,dnes vyrábím výrobky o které je zájem. A 24let nemám víceméně problémy.
  • Ten tečka se zase chystá kouřit péro tomu Notovi, to je opravdu čuně, to se tak hned nevidí!!,,
  • V číně za zlodějinu sekají pazoury. Je tak jasně označen zloděj. Spousta "komunistů kariéristů" včetně takových vemen jako jsi ty by pazoury neměli obě. Tak drž hubu a zpytuj svědomí ty moralisto *16*
  • Typický komanč popravovat mučit, to by vám šlo soudruzi.Po převratu v 89 vám měli na čelo vypálit horkým železem značku KSČ jako se to dělá u dobytka,aby jste do smrti byli k poznání. Tak jako se musí platit daně ,tak toto je daň,že jsme tehdy říkali nejsme jako oni.
    A ty si komančí uvědom jestli se to komančům někdy povede převzít moc (doufám že ne) tak první co udělají, že si přijdou pro tvůj počítač .Já pamatuji dobu kdy se v každé továrně místnosti s počítači každý den blombovaly.Potom můžeš tvojí komunistickou propagandu psát štětcem na mávátko v prvomájovém průvodu. Pamatuj si jestli se někdy bude muset o svobodu , alespoň takovou jakou dnes máme bojovat tak tentokrát to bude bez sametu.
  • Ačkoliv ods nemám rád, tak mají pravdu a bukvice Pospíšil by se měl neprodleně vzdát svých funkcí.
  • Pořád nevyhrožuj a konej. Šup pod ten most, můžeš se krmit svobodou a zapíjej ji demokracií, abychom úý tady nikdy nečetli. tvoje kecy .
  • Pomatený jsi tečko ty a stále otravuješ .
  • Děkuji, já svou práci mám, dělal jsem ji i rád, dokud z ní tahle samozvaná chátra neudělala z mé úzké specializace absolutní nejistotu *16*
  • Pořád tu kecká o svobodě třeba i pod mostem bez ničeho , jíst bude svobodu a zapíjet to bude demokracií, tak už se konečně tečko seber a pod ten most se odstěhuj a neotravuj blbými kecy.
  • Rozumbrado kdybys nám to neřekl tak to nevíme.To bys rychle oprášil komunistickou knížku.
    Jestli nemáš práci tak přijeď já ti nějakou dám neví co dřív. Ale nabízím práci ne místo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit