Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednou jsem slyšela mluvit p.Němcovou,že hrozní komunisti vylučovali členy za jiné názory ze strany. Tohle je co? I kdyby si pánové na poslední chvíli rozmysleli, jak se ve sněmovně zachovají, je to jejich právo odvislé od slibu. ODS klesá na nejnižší mravní a demokratickou úroveň.
  • Ta fotka je velká hromada hnoje, chybím já lotr Kikin
  • to se mi libi-lobista,kmotr...proti nim byl Don Corleone uplny zabar...
    • Evičko ty mě začínáš zajímat. Píšeš krátce a výstižně. Co teď děláš žabičko?
  • Nedali soudruzi vejslužku tak nehlasovali,zadara ani kuře nehrabe. To je důvod v mafii.
  • Na tý fotce je výkvět lumpů a gaunerů.
    • Magor vedle magora...to jsou ksichty na blití...když vidím Bendu tak se mi chce zvracet.
      Kolik miliard už nás ta slavná ODS stála a při případných nových volbách bude stát,celý
      národ je živí,místo aby pro tento stát byli přínosem,jen se hašteří a platy i s náhradama
      jim vesele běží....PROBOHA ZA CO?
  • Foto= pleáda ksychtů nenáviděné galerky. Ještě tam chybí degenerát s Kalousem.
  • Partička *12*
  • ODSka má ale starosti. Hoří ji koudel u zadku, tak že jim hrozí rozpuštění celé starny a oni "trestají" neposluchy vylučováním. Alespoň jim zkrátili ty tahanice, které ODS ku čekají a nebudou jim muset platit členské příspěvky. Takže nevím, jestli je vyloučili za trest, nebo za odměnu...
  • Skoro jak poslední večeře páně, ale ne s jedním, ale více Jidáši. Nebo snad poslední snídaně, oběd či svačina paní ? *1* *1* *1*
    • Je to přímo banda Jidášů *10*
  • jak se režim postavený na zlodějně podvodu a manipulaci s mocí rozpadá rychlostí ledu na sahaře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit