Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Myslím si odvážný Sašo Vondro,že nejstatečnější by bylo odejít z politiky a před tím dohledat zašantročené miliony z předsednictví v Rakousku.Pro občany ČR by to byla jedna z nejlepších zpráv
 • Americké tlusté a divno-hubé prase zase lže a snaží se opět získat koryto v Čechách ..... Ať už konečně odtahne za svými přáteli do Ameriky a neni mu umožněno již zde dále zneužívat a krást peníze nás všech !!!! *16*
 • a ještě lépe s měkkým
 • Vidno, že Sašovi evidentně chybí jeho vychovatel a druh v disidenství Havel.Kdyby byl naživu, dali by se Sašou pár sklenek tvrdýho a bylo by po ptákách!To, ze by se potom jako obyčejně pozvraceli a pokakali nic nemění na tom, že by vymysleli originální volební kampaň!Oni totiž exkrementy fyzické byly u obou kvalitnější než ty duševní!
 • Vepřové hlavy si právem dělají z blbých voličů šprťouchlata.
  „Nepartajnická politika“ (podobná advokacii) má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
  Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
  „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.knihy-a.cz/16196/pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-obcanu-nikoliv-korist-politiku
  nebo:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
 • Ten chudák nebyl ani na vojně.Měl by dostat vyznamenání Za zbabělost. *1*
 • ... s tímhle obličejem má odvahu, že vůbec někam kandiduje... je to jako v přírodě, zlí a nebezpeční tvorové se tváří zle a nebezpečně, jedovatí a odpudiví zase odpudivě, třeba ropucha...
 • Ale nebyl autoritou !!! Jako dramatik byl ubohý, ostatně hrají se někde jeho hry ??? Nikde, divadlo by bylo prázdné, tak to nestojí hercům ani za vstávání z postele. A jako člověk byl závistivý a popudlivý, chlastal víc než Jelcin, už jako prezident si ožralý jako doga způsobil zlomeninu žeber pádem do vany v koupelně. Všechno se muselo tajit. Havel nebyl nikdy opravdová osobnost, ale snílek o jakési demokracii, na světě neexistující, propagoval vraždění srbských dětí - neověřoval si pravdu a vyhlásil tyto vraždy za humanitární čin !!! Osobností byl jenom uměle vytvořenou, ani ve své nevzdělanosti netušil, že se svou pravdou a láskou jen parafrázuje Mahátmu Gándhího a netušil ani, že je vlastně plagiátor. Měl prostě jen štěstí v tom, že byl dostatečně naívní a tudíž využitelný v procesu převodu socializmu na dnešní zlodějský kapitalismus. Byl jen loutkou - symbolem, který ve své naivitě věřil nesmyslnému kapitalismu, který jen potřeboval získat v bývalém východním bloku nezaplněná odbytiště pro nadvýrobu západu. Tato odbytiště již byla zaplněna a jak africké, tak latinskoamerické země nemají prostředky na doplnění spotřebitelských mas. A jiné země již tu nejsou a není daleko doba, kdy z nouze bude nucen západ vzít na milost i Kubu a Severní Koreu...A druhá zeměkoule zatím není a nebude... takže krize bude narůstat a vrcholit, nyní ale není vidět výchdisko. Dříve to byly války - rozbily se majetky a bylo co začít zase budovat a tak získat práci. Dnes ale jaderná válka je nemyslitelná a i konvenční velký střet se již svými ničivými účinky blíží jaderným zbraním... Na prognózu si netroufnu a asi jen tak nikdo...
  Pišto, sice to píši jako odpověď tobě, ale je mi lhostejný tvůj názor, píši to sem proto, že jsi nadhodil téma k vysvětlení. A lidé nebudou a již nejsou ochotni přijímat takové naívní bláboly, jaké prezentuješ. Prohlubující se krizí začínají do toho podvodu docela dobře vidět !!! Ty morální hodnoty jsou jako co ??? Poctivost - a všude nás okrádá kdekdo na každém kroku, pravdomluvnost - a kdekdo jenom lže, jako když tiskne, čestnost - a kdekdo jinak mluví a jinak koná, viz sliby vlády v r. 2010 a dnešek, láska - a každý jen sebe miluje a lásku sobě lžou... viz už citát vodníka Ivana z Jiráskovy "Lucerny", přátelství - a kdekdo jen kouká, jak by jen to udělal, aby druhému "chcípla koza" dle českého přísloví. A tomu říká někdo morální hodnoty ??? Ubožák !!!
 • Oni by Amíci také reagovali jinak, kdyby zjistili, že jim takovej Venda rozdal vše americké a podělil to mezi Indy, Číňany, Rusy a pod.
 • Vy jste mně to vzal. Kdyby byl Vondra odvážný, tak se sám oběsí. Žádné ještě chvilku, ještě chvilku.
 • měli ,,bohužel někdo je drží............
 • Je to Matěj z Otradova. *3*
 • Souhlas. Do přijímače s ním - na cvičák- pochody s plnou polní. *2*
 • A místo mozku z piva kostku. Vzpomeňme na jeho boj za radar, když pomineme PROMOPRO. *11*
 • Pomluvy?
 • Když ho vidím, tak se stydím za hodnost npor. v záloze. Jsem po šedesátce, tak mu to snad vrátím i s hvězdami. Stydím se za tento stát.
 • Milý Jarine. Naši ministři, poslanci a senátoři i zastupitelé lidu na městech a obcích myslí především na svoji kapsu, ne na blaho státu jako celku, tedy i ostatních lidí. Na to jsi přišel až teď? *1*
 • Nauč se česky dežo. *5*
 • Kdyžtak ať visí s měkým jo? *3*
 • Svojí obec,kraj bych vylepšil tak,že na každé křižovatce co je v obci byla jedna či dvě šibenice a na nich by vysel Vondra a jim podobní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit