Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nějakému matějovi se nelíbí co se píše.Musí se s tím smířit.Vše co se tu píše má nějaké opodstatnění.Proč by zase měli být u koryt ti,kteří tuto zem dovedli do takového stavu.Chtěli by vládnout a nic neumí jen blbě kecat.Na to jsou mistři.Nevěřte jim a nevolte je. *16* *9*
  • Je to Matěj z Otradova. *3*
  • Ještě se najde spousta důvěřivých lidí v této republice, kteří věří, že se všichni dřívější i nynější mocní dají na modlení, budou dodržovat desatero přikázání a polepší se.
  • A také umí šikovně rozkrádat !!!
 • Saša Vondra,to je člověk který jen hrabe do své kapsy,,,a nemá na ministerstvu co dělat ,,,za roskradené miliony,,má už dávno vrčet v base,abýt chudý jak kostelni myš...darebák ... *16*
  • Hmm, on ukradl nějaké miliony? Kdy a komu? Když máš důkazy, tak na něho podej trestní oznámení, jinak se také dopouštíš trestného činu.
   • Pomluvy?
   • Tak nějak mu ty miliony zmizely v PROMORO. Byl asi neopatrný a nehlídal kasu. *14* *14* *14* *14*
   • On mluví o rozkradených milionech a ne o nakradených.
 • Pěkně jsme si ho vykrmili, štáckripla ve funkci ministra obrany
  • Když ho vidím, tak se stydím za hodnost npor. v záloze. Jsem po šedesátce, tak mu to snad vrátím i s hvězdami. Stydím se za tento stát.
 • Poradci mu hodně pomohli, ale ten název stránek jim nevyšel. Správně by měli být www.drzýzmetek.cz. To by mu sedělo více. S jakou drzostí se nám vyšklebuje do ksichtu, ale nejen on. To je celá vládnoucí garnitura. Putina pomlouvají, že je panovačný, ale proti našim politikům je to jen břídil. Lidé, kteří by měli spravovat stát ku jeho prospěchu ho dřou z kůže společně s bandou přisluhovačů a mafiánů. A už se s tím ani neskrývají. Televize neustále ukazuje nové a nové kauzy, které už sledují jen obyčejní občané, kteří nemají šanci cokoliv změnit. Všechna moc v této zemi je korupčně tak svázána, že už jim vůbec nic nehrozí. A že se Češi na nic jiného než blábolení u piva nezmohou, to vědí také. Pravdoláskař to tak zařídil. A ještě se z něhou mohou lidé p.s.at. Být věřící, tak si myslím, že i Bůh se od nás odvrátil se žalem, že je na tohle svinstvo bezmocný.
  • Milý Jarine. Naši ministři, poslanci a senátoři i zastupitelé lidu na městech a obcích myslí především na svoji kapsu, ne na blaho státu jako celku, tedy i ostatních lidí. Na to jsi přišel až teď? *1*
 • Stejný ksindl jako byl Havel a spol
  • V. Havel byl morální autoritou, které si vážil celý civilizovaný svět, pro který slovo morálka není "buržoasním přežitkem". Sám jsem se setkal v USA s názorem "jaký to musí být úžasný národ, když má takového presidenta."
   Ve slušných rodinách a ve škole se děti učily slušnosti a vážení si hodnot a vyjadřovat se slušně o lidech, kteří pro naši zem něco znamenaly.
   • Ale nebyl autoritou !!! Jako dramatik byl ubohý, ostatně hrají se někde jeho hry ??? Nikde, divadlo by bylo prázdné, tak to nestojí hercům ani za vstávání z postele. A jako člověk byl závistivý a popudlivý, chlastal víc než Jelcin, už jako prezident si ožralý jako doga způsobil zlomeninu žeber pádem do vany v koupelně. Všechno se muselo tajit. Havel nebyl nikdy opravdová osobnost, ale snílek o jakési demokracii, na světě neexistující, propagoval vraždění srbských dětí - neověřoval si pravdu a vyhlásil tyto vraždy za humanitární čin !!! Osobností byl jenom uměle vytvořenou, ani ve své nevzdělanosti netušil, že se svou pravdou a láskou jen parafrázuje Mahátmu Gándhího a netušil ani, že je vlastně plagiátor. Měl prostě jen štěstí v tom, že byl dostatečně naívní a tudíž využitelný v procesu převodu socializmu na dnešní zlodějský kapitalismus. Byl jen loutkou - symbolem, který ve své naivitě věřil nesmyslnému kapitalismu, který jen potřeboval získat v bývalém východním bloku nezaplněná odbytiště pro nadvýrobu západu. Tato odbytiště již byla zaplněna a jak africké, tak latinskoamerické země nemají prostředky na doplnění spotřebitelských mas. A jiné země již tu nejsou a není daleko doba, kdy z nouze bude nucen západ vzít na milost i Kubu a Severní Koreu...A druhá zeměkoule zatím není a nebude... takže krize bude narůstat a vrcholit, nyní ale není vidět výchdisko. Dříve to byly války - rozbily se majetky a bylo co začít zase budovat a tak získat práci. Dnes ale jaderná válka je nemyslitelná a i konvenční velký střet se již svými ničivými účinky blíží jaderným zbraním... Na prognózu si netroufnu a asi jen tak nikdo...
    Pišto, sice to píši jako odpověď tobě, ale je mi lhostejný tvůj názor, píši to sem proto, že jsi nadhodil téma k vysvětlení. A lidé nebudou a již nejsou ochotni přijímat takové naívní bláboly, jaké prezentuješ. Prohlubující se krizí začínají do toho podvodu docela dobře vidět !!! Ty morální hodnoty jsou jako co ??? Poctivost - a všude nás okrádá kdekdo na každém kroku, pravdomluvnost - a kdekdo jenom lže, jako když tiskne, čestnost - a kdekdo jinak mluví a jinak koná, viz sliby vlády v r. 2010 a dnešek, láska - a každý jen sebe miluje a lásku sobě lžou... viz už citát vodníka Ivana z Jiráskovy "Lucerny", přátelství - a kdekdo jen kouká, jak by jen to udělal, aby druhému "chcípla koza" dle českého přísloví. A tomu říká někdo morální hodnoty ??? Ubožák !!!
   • Oni by Amíci také reagovali jinak, kdyby zjistili, že jim takovej Venda rozdal vše americké a podělil to mezi Indy, Číňany, Rusy a pod.
   • Pro určité lidi byl autoritou. Ale co jeho mejdany a čachry s majetkem /Lucerna/. Proč jeho bratr mlčí? Co jeho Dášenka?
 • No, prostředky by na to mohl mít - když si vzpomeneme na PROMOPRO....
 • Odvážnej chlap , že vůbec vystrkuje svůj rypák . Taky bych byl tak vytlemenej jak lečo, kdybych měl ty prachy co dostal za PROMOPRO. Kdy už bude dělat Davidovi Rathovi konečně společnost šmejd křivohubej? *11*
 • Bože na nebi, proč zrovna jen odvážnej? Taky hezkej, štíhlej, čestnej a sexy :-))))
  • A místo mozku z piva kostku. Vzpomeňme na jeho boj za radar, když pomineme PROMOPRO. *11*
 • Přidal bych "odvážně arogantní a tupý, vychc..ý........" Jak je možná taková drzost? Na to se opravdu nezapomene!!!!
 • Mysllím si ,že Vondra by mněl s Kalouskem již dávno byt v kriminale zato jak okradají né stát ale nás obyčejné lidi.Jsou to největší zloději ktery nebyli potrestání a také nebudou.Nečas je jeden z nejslabších premieru ktery vládli v teto zemi.Bylo by dobre kdyby volby vyhráli komunisté a tady ti zloděje pozavírala znárodnila jim nakradené miliardy a republika by byla z dluhu ven.Věřím že lidi dostali rozum a nebudou volit ODS,TOP-9,VV.Protože tady táto koalice nkomunikuje z opzicí má ve vládě převahu kterou také přehlasuje své zákony ktere nejsou vždy správné.A ještě ke kanditatuře Vondru,
  • měli ,,bohužel někdo je drží............
  • Nauč se česky dežo. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit