Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čechojaponec Tomio Okamura má recht, burcuje ty zdejší české přiblblíky, aby si nenechali
    s.r. .t. na hlavu od nějakých islamistů, od pakáže, která se cpe do našeho prostoru, ale nechce se přizpůsobit zdejším poměrům, zvykům a tradicím. Ven s nimi, ať táhnou za Alláhem do svých končin na věčné časy a nikdy jinak!!!
  • A co na to soudruh Halík?
  • ilir
    TOŽ NECHAPU,CO Z NÁS DĚLAJÍ ŠU,L INY A BL,..BCE-----NA CO TAM JE TO OKÝNKO A PAK STEJNĚ SE MUSÍ PŘES CUNZURU-CHUJI SMRADLAVÍ !!!!!
    Pan Okamura to myslel dobře-s trochou nadsázky vyburcovat ty ovčany v čekostáně,protože jsou jako ty ovce co ti musulmani podřezávají.Kam islamisti přitáhnou,hned chtějí zavádět své moresy bez ohledu na původní obyvatelstvo.Oni jsou ti nadřazení a -a to zde již také jednou nějaký Áda zaváděl o nadřazenosti a je fuk zda rasy či fanatického náboženství. A v borde,.lčekostáně se ty ovce na něj vrhnou jak nakažený vzteklinou !!!
    Ponižují ho,uráží a asi by i nejraději upálili jako m.Husa......
    Fandím OKAMUROVI ,říká lidem skutečnosti,pravdu ne jako nebureš,křivozubky,havloidi,kchárl,nejlepší ministr financí světa--plnou hubu slibů a skutek utek !!!!!
    • Nadešel čas tu cházku vyházet okny přímo na držky!
      • Já už to říkám přes 20 let. Ano komunistické zločince je třeba tvrdě potrestat.
        Už se zase roztahují. Jeden je ve vládě a druhý na hradě!
        • Až Vám bude alepoň 14, tak na mě reagujte. Je mi jedno, kde kdo byl, pokud nebude krást a otravovat slušné lidi.
          • Komunistická krádež století se jmenuje měnová reforma. A to nehovořím o
            znárodnění. Rudé zloděje jsem vám tedy ukázal a očekávám že budete jako já
            požadovat jejich tvrdé až brutální potrestání.
            • Vy jste pravda:-) jen ale ta vaše!
            • A co soudruh Singer *13*
            • Měnové reformy po 98 ti nevadí a nebo tam tvé IQ nedosahuje?
  • Knížecko - Kalouskovská klika, praštěná havlizmem, tu zas rozhazuje chlévskou mrvu.
    • Slušný vzdělaný člověk by se nesnížil k psaní podobných sprostot hodných lůzy ze 4.cenové.
      • Ale ty nejsi vzdelany clovek. *1* A to druhe uz vubec ne, jsi sprostak prvni tridy. *1*
      • To není sprostota, ale konstatování reality.
  • Pokud by mi v blízkosti baráku vyrostla nějaká mešita asi bych se stal žhářem. *7*
    Jako jo, klidně bych vycvičil psa aby sral pouze na jejich chodník a určitě bych přestal používat zelený pytlíky. Jenomže takový projev nesouhlasu je k ničemu. Ty aláhovy prasata sem pouštět nesmíme, to je jediný způsob jak se vyhnout cestě do pekel. *16*
  • Když se muslimům ustoupí,tak se třeba brzo bude řešit vepřové ve školních jídelnách jak v Kanadě !!! A ten starosta má sakra pravdu !!!
    http://svobodnenoviny.eu/starosta-quebecu-muslimsti-rodice-chteji-odstranit-veprove-ze-skolnich-jidelen/
    • Ten starosta Quebecu to vyjádřil velice přesně. Tak by se měli vyjádřit a chovat i politici v Evropě, pokud by ovšem byli zodpovědní vůči občanům.
  • http://news.mail.ru/politics/20648283/?frommail=1 a má pravdu! *13* Je to můj člověk, a jsem hrdý, že jsem jej volil!
    • Dobry clanek. Dnes jsem to nekde cetl v cestine, asi na ac24, uz presne nevim, ale byl to alternativni server. Na Hlasu Ruska je taky rozhovor se Zemanem, ale trochu jinam zamereny, radi mu tam radsi nejezdit do Kyjeva.
    • Он большой пьяница? *1*
      • может быть тоже, что у него большой вироз. *1*
        • Да, тем более, что водка достаточно *1*
      • трезвенник
      • Nahlášeno!
        • Ch cha cha cha a kam, do moskvy? Tak tam bych nikdy nejel, ale mohli byste tam jet s trollem, když jste teď spolu *14* . A mohli byste spolu navštívit pana lénina. Ale pozor, už je dávno kaput, jestli mu budete říkat kašpare, on vás neuslyší. Neslyší už od doby, co má syfla. *1* *1* *1*
          • a víte, že je to mimořádně krásné město s neopakovatelnou atmosférou? kam se na něj hrabe Praha...
            • No vy to musíte vědět, nejdále jste se dostal na náměstí pro chleba od Babiše!
            • No no a na každym rohu maji sochu syfilitickýho vraha lenina, nebo jeho vraha a dalších miliónů lidí, tatíčka stalina. A kolem cupitaji "lidi", kteří tyhle vrahy milují. Vskutku krásná představa, brrrrr *12*
  • Tenhle dobytek sem k nám začali bez kontroly dovážet pravdoláskaři!
    • PravdoláskaTour
  • Pejskaři již v této pejskařské velmoci (ČR) skončili. Až nám sem navozí vagóny muslimů, bude pejskaření zakázáno, nejenom to, ale spousta jiných tradičních věcí.

    "Islámská španělská asociace se domáhá na magistrátu ve španělské Lleidě, aby město vyhláškou zakázalo lidem cestovat se psy v autobuse a také chodit se psem po ulicích, kde se pohybují muslimové. Pes prý muslimy uráží. Psy totiž islám považuje za nečisté. Přítomnost psů ve městě prý muslimy diskriminuje a uráží jejich právo na náboženskou svobodu a právo muslimů žít v souladu s učením Koránu."

    čtěte více: http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/7712-co-vsechno-urazi-muslimy.aspx
    • Ano, jako vánoční výzdoba v některých městech v Merklistánu. (bývalé Německo)
  • Každá "menšina" si ve většinové společnosti a to celosvětově..,dovolí jen to, co jí ta většinová společnost bude trpět a tolerovat se schopností se tomu bránit či zbaběle nebránit. Když to projde a jak jde vidět, tak to těm musulmanům a jiným menšinám... skutečně a zcela nepochopitelně prochází s posvěcením uprděných politiků !..,budou salámovou metodou své požadavky zkoušet dál ve stylu ...my se vám budeme, tak dlouho přizpůsobovat, až se nám nakonec vy !!!. budete muset přizpůsobit..!!! Když tedy politici impotentně a totálně až zrádně selhávají, tak většinová společnost i každý za sebe..se musí tedy umět rozhodnout co dál.. ustupovat či už nikoliv ..a nebo prostě zanikne požrána těmi menšinami co už dnes na úkor většin, za jejich práci i hlavně peníze, které pak víc a víc schází pro vlastní lidi co je ke všemu ještě dokonce i vydělali za mnoho let práce a nyní se s málem toho musí dívat na to, jak je tyto menšiny doslova okrádají, prožírají, prochlastávají a vyloženě promrdávají k dalšímu množení se, což je dnes přímo systémová a vyděračská podmínka k získání dalších soc dávek a na peníze, pomoc i důchody pro vlastní lidi pak už často "prý není ze zákona nárok i politická vůle " s poukázáním, že se prý mají postarat sami o sebe..s poznámkou i nápovědou, že neexistuje musulman či cikán, jako pojem ..bezdomovec či vyložený chudák o které se stát na úkor většiny nepostará !.., ale u tzv. "domácích" je to známý jev i když mnozí celý život pracovali a vše řádně odváděli k platbám státu, který se k nim nyní nezná, jak macecha, když právě tito potřebují pomoci....
    • Je to populistická politika levicových stran. Když říkám levicových, tak míním všechny parlamentní. Pravicová, konzervativní, slušná strana pro občany se tu ještě nenarodila. Současní ovčané by ji ani nevolili. A pak si stěžují.
    • Smutné, ale pravdivé. Bohužel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit