Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Polibte mi vsichni pr---l uz toho mam dneska dost.
    • Hele komunistickej-zamysli se sam nad sebou.Jestli chces diskutovat,tak si dej svuj nick a nevydavej se za me.Samozrejme to plati i pro dalsi zlodele nicku.At to nekradou ani trotlum napr.gema atd.
  • No jen se k němu modlete on Vám to pan podnikatel předvede Když né jako prasident, tak jako senátor určitě *10*
  • Pokud jde o změnu,která by byla pokrokem a zabránila státnímu bankrotu,tak jsem pro to,aby se uvedeným lidem v tomto nebránilo.Ale u současných prezidentských kandidátů jde pouze o produkování nereálných slibů,aby pomocí těchto slibů ,urvali prezidentské koryto.Takové lumpy by bylo nejrozumnějšíhnát ,s bejkovcem v ruce,kopat uran pro Temelín.V takto zadlužené a rozkradené zemi už dokáže udělat pořádek jenom pořádně tvrdá ruka mladé generace,S politickými lumpy,kteří umí nadále jenom zadlužovat tuto zemi,je třeba rychle skončit.
  • Omlouvám se EROvi, jsem jen ubohý chcípák, vrah a zloděj nicků. Jen se bojím, že mě až se to otočí zavřou za schvalování trestného činu a budu muset hákovat a večer, alepoň to je pozitivní podržím kalouskovi Míro miluji tě *16*
    • Všimněte si, píšu s diakritikou, abych se mohl vymlouvat. A teď jdu zase za tečku a nebo era nebo husita nebo kdokoli, mě je to jedno, jsem blb *16*
      • Hele,ty komunistickej promrdanej semenohlte-jiz jsem te zval na 'kaficko'
        Tak kdy to bude a kde?
        Ja te naucim krast nicky Z M R D E!!!
        *12* *12* *12*
        • Ty jo já jsem z toho úplně blbej, Kdo je tedy matkomrd a kdo semenohlt? Nechápu to *7*
          • Tak kdy nastoupis?
            • Kdyz vidim jakej je tady bordel zacinam fandit komunistum financne jsem na tom velmi spatne nemam ani na ceskou klavesnici za 120 Kc
          • To nic, to si jen pravičáckej krypl vylejvá svůj vzek z dob, kdy kradl gemu, později eru a spousty dalších / husita, klas, oto a podobně že ty zmrde!!! *16* *16* *16*
            • Nicky uz nekradu vim ze se to nesmi tak uz mi nenadavejte.
        • Ja to nepsal, to ten druhy. Ted se rozciluje, kdyz mu nekdo dela totez co ostatnim dela on matkomrd. Jeho matka je behna a fotr kriminalnik, pry politicky, jinak vrah a zlodej. I tech nicku *1* *1* *1* *1* *1* *1* S tebou se schazet nehodlam, nechci ti platit zlamany hnaty do konce zivota *1* *1* *1* *1* *1*
          • *1* Mas na to?
  • jako narod poslapeme kazdeho kdo se pokusi o zmenu.. to je sila.. nejdriv jsme ho naslapali do senatu a pak na nas plivnul .. nenasel by se nekdo kdo by tomu frejerovi srovnal hodnoty?
    • ... ty jsi našlapal ho*no, tláchale, piš za sebe, třeba o svém vzdělání :))))
      • Má pravdu, je to divný ale o lidi větkongovi nejde *16*
  • Co jiného se dá čekat v tom českém Blbilandu, kde komunisti totálně zničili schopnost samostatného myšlení a jednání a kde stále čeká, že se o něj nějaký pastýř postará.
  • President České republiky je státník s velmi omezenou a přesně stanovenou pravomocí. Kandidáti na post presidenta nám slibují že něco o čemž president nerozhoduje zařídí. Náš president schvaluje, navrhuje ale nemá možnost rozhodnout , snad jedině uděluje milost , vyznamenání nebo jmenuje vládu dle předloženého návrhu. Měla by to být osobnost, která ve světě bude představovat úroveň státu.
    • Současný president jezdí po světě a lže a krade. Tím výstižně charakterizuje úroveň obyvatel naší země.
      • Můžeš mluvit za sebe ty modrej zloději?
  • Pozor na pisatele s nickem ERA,jedna se o primitivniho bolsevickeho bezmozka,jez mel kdysi nick GEMA!
    Ctenari zajiste vedi,o jakeho 'inteligenta' se jedna!
    • On teb ERA měl (a má) nicků víc. Střídá nicky jak ponožky.
  • Zatím v této zemi má největší slovo,pořád obyčejný český blb,který se mocnými nechá ,pomocí propagandy v médiích zmanipulovat.Takže prezidentem bude zase jenom pořádný syčák.
  • Pro Bída.Právě pořádná bída teprve pomůže k tomu ,aby obyčejný český blb zvedel svůj líný zadek a začal se shánět po kvalitním bejkovci.Díky troubovitosti a lenosti obyčejného českého blba , politickým lumpům,kteří se před třiadvaceti léty prolhali k moci,daří dělat z naší země kolonii Západu,pod názvem Česko.I to bude jenom začátek.Pak mocní světa přijdou s požadavkem,aby cikáni táhli do Indie a Čechy vzali sebou,aby byl možno tento životní prostor osídlit jinou národností.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit