Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přestal jsem číst české deníky a servery, právě kvůli jejich spekulativním článkům, jediné nestranné co jsem zatím objevil je www.anet24.com, jediné co je škoda, že o věcech píší moc stručně, mohli by články podrobněji rozvádět, podle jejich archivu jsem zjistil, že tam disponují docela zajímavými věcmi...
  • I kdyby to byl prokazatelně vrah malých dětí, dokud nepadne rosudek tak je člověk neviný, maximálně " sprostý podezřelý", tento princip by měli všichni ctít.
  • Jasny souhlas, rika se tomu odborne presumce neviny. Pri predstave, ze se jedna o vladni garniturou zorganizovany monstrproces, me mrazi v zadech. Na prikladu pana Smetany je videt, ze ve skutecnosti nejsou ceske soudy nestranne.
  • Je jasné komu SP patří, kdo je vlastní A KOMU SLOUŽÍ
    třeba jsme si mohli u příležitosti ukončení 2ww přečíst ,že rusové oslavili PORÁŽKU německa a Německo oslavilo vítěztví
  • naprosto s Okamurou souhlasím,Rátha nemusím,ale co z kauzy udělali média je k zblití *11* *11* *11* *11* *11* *11* holt je nějaký náznak na více prachů,tak toho média hodně rychle zneužívají *9* *9* *9* *9*
  • Takového kandidáta jako Vy, určitě ne. Novináři nikoho nelynčujou, jen se komu vyjadřují, každý svým způsobem
    • Vlku Vlku, jsi jeden z největších hlupáků v diskuzi, pozbírej aspoň zbytky rozumu které máš a polepši se !!!!
    • Ke komu se vyjadřují nevim ale k čemu se vyjadřují tak hlavně za prachy a čím
      víc tím lépe nemusí to být ani pravda jen když to sype. *1*
  • Dejvid Ráth, hned na Hrád. *3*
  • Tady, ale přece vůbec nejde o nějakého Rátha, ten je mi osobně ukradený, ale to co za selanku nám tu vládne a má v rukou takovou moc, že mohou bezi sebou dělat i takové a jiné špinavosti s cílem zamaskovat ten celkový chaos, svinčík a chlívek, aby se neřešily věci, které jsou na programu dnešní doby ve strachu, aby nedošlo na skutečné viníky páchající daleko větší škody než tento rýpal co provokuje tak , že zřejmě pár lidí "nakakal" a v celkovém systému zlodějiny to není žádný Rambo ani supertalent , jak nějaký novinářský chudák napsal, ale je malá figurka ve hře určená klidně na odstřel ,když na to přijde, což je celá tato akce důkazem tohoto. O to je to nebezpečnější, že tu existuje takto nekontrolovatelná a tím velice nebezpečná moc, která se dá zneužít, kdykoliv a proti komukoliv s otázkou, kdo tu tedy skutečně takovou moc má a v čích je vlastně rukou a proti komu !!!
  • Specielně u Ratha bych si tyhle starosti vůbec nedělal. Rath vždy byl naprosto bezohledný parchant a už 10 let se tu chová jak ruský gubernátor na Urale. Na hlubokém úpadku české politiky má výrazný podíl a my jsme jeho excesy snášeli hodně let. Proces musí být férový, ale žádné morální ohledy si nezaslouží.
  • Abychom se zbavili této politické špíny, je jen jedna možnost .Okamura na hrad.poloviční Parlament a žádný Senát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit