Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za totáče musel být každý novinář vybavený rudou průkazkou, dneska jim zmodraly, ale hony na "čarodějnice" se hodí do krámu stále. Tehdy na Horákovou, dneska na Rátha...
    • Přirovnávat konjunkturalistu Ratha s Horákovou je velmi nevkusné !
  • To lynčováná pana Ratha medií ale hlavně jak podle se zachovala ČSSD,byl to její nejlepší poslanec,který opravdu chránil naše zdravotnictví před americkým systémem,před privatizací, zveleboval středočeský kraj, a jak se zachovala jeho strana., najednou ho nikdo nezna.Takhle se nechat manipulovat takovými lidmi, Pochopitelně ,že na něho něco musí najít, chtěl opravit zámek v hrozném stavu, stačí doma když opravujete byt,že to vyjde dvakrát tolik než vaše výpočty.ČSSD nevolím, už není koho.
  • Škoda pane Okamuro, bohužel,

    docela mě děsí ta představa, jak v budoucnu, kdy dorostou mé děti, tak bude premiérem Korejec, policie bude z Maďarů, soudci budou z Ukrajiny a prezident .... Nerad však odsuzuji předem, stejně možná jako Vy. Pan MUDr. David Rath, tak ano, má tak trochu i smůlu, protože pokud je vinen, tak určitě by nebyl jediným v této zemi, kdo kradl a nyní je populární více jak Michael Jackson.
    V roce 89 jsem byl na vojně, vše bylo tak trochu jinak, pak říkal pan Klaus, že si budeme muset utáhnout opasky, aby bylo dobře, a do pr dele, já ten opasek mám utažený i teď po ránu, a to je rok 2012. Myslím, že vše musí být zcela jinak, ne tolik politických stran, jsou to jen fabriky na peníze a bojové tábory. Ale k tématu, ať pustí pana MUDr. Ratha do sněmovny, ale ať to slyší i národ co říká. Pane Okamuro, neničte si život, nevstupujte do politiky.
  • Pane Okamuro tato země vás potřebuje. Pan Rath byl pro pravici nebezpečný, tak se ho museli zbavit. Ráth se zastával lidí a teď jsou všichni proti němu a není jisté, že je vinen. To co nám vládne je smradlavá žumpa.
  • Je jasné komu SP patří, kdo je vlastní A KOMU SLOUŽÍ
    třeba jsme si mohli u příležitosti ukončení 2ww přečíst ,že rusové oslavili PORÁŽKU německa a Německo oslavilo vítěztví
  • Ať je pravda kde chce. Peníze poplatníků mají projít legálně bankovním úřadem a ne v krabici od vína nebo bot. Pokud někdo neví, jaký dárek si odnáší (i malé dítě pozná, že kapalina mění těžiště a šplouchá, lahve cinkají.....), je pěkný VUUUL a NEMÁ ve vládě co dělat. Už jsme tu měli "kapříky" a stejně se nic nestalo !!!! Zase to vyšumí do ztracena.
    D. Rath byl KŘIVÁK už od začátku. Zbrojil proti vládě a pak převrátil kabát a jel pro sebe.
    PS. Jsem bývalý živnostník z K.V. a vím, co píšu. Copak tu máme málo kauz a ostud města? Tzv. losovačka, Stěpanov, Doubová .....
    • však by takhle dopadli všichni jeho předhodily jako obětního beránka a novináři co dodat................................každý kdo utrží úder se z tohoto jednou vzpamatuje,a myslým že oplatí stejně......Rath je pouze jedna kapka pokud tou kapkou je ...vše se děje v době velkých stávek odbořářů není to kauza k odpoutání celé situace ve statě??? *7*
    • Drž hubu blbečku francime !!!
      • Copak, copak, schreku. Snad nesedíš táké na K.V. radnici ??? Kolik krabic vína jsi dostal Ty ?? a kolik máš někde v podlaze ??? Přiznej se !!!!
        • Teď mě napadlo. Nemáme se Ráthovi omluvit ??? Vždyť je to "BÍLEJ KÚŇ ??"
      • Text Vašeho příspěvku *8*
  • Čekám, kdy se objeví zpráva, že se Mudr. Rath napil nešťastnou náhodou čaje, který byl kontaminovaný radioaktivním Cesiem! Vzor si máme kde brát.
  • O čem se tady hádáte? Novináři se vždy chytají všeho, aby měli o čem psát. Všichni nahoře kradou a já nevěřím v čistotu žádného politika. A když ODS spustila válku s ČSSD tak jen dobře. Doufám, že v ČSSD nebudou tak blbý a nechají si vše co ví pro sebe. A naopak zaútočí též. Pak bychom se už konečně mohli dočkat toho, že pár lidí půjde sedět. Spíš řešte to, co s dělat s mafiánama napojenýma na politiky. Ti tam totiž kradou nejvíc a nikdo je nezná.
    • 100% souhlas Formutelo. Ti vzadu si najdou dalšího Černého koně. Musel by je někdo prozradit.
  • Obecní r e t a r d na tiscali na 4 písmena = petr
    • Na 4 je ovsem i gema...Nauc se pocitat soudruhu *12*
      • Ale gema zase není r e t a r d..
  • Přečetl jsem si názor cholerika.Takovou ubohost může ve své hlavě zplodit pouze jen člověk mdlého rozumu.
    • Raději rozumu mdlého, než vědomě a uboze lézt do řiti přivandrovalci, a ještě navíc šikmoočku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit